حضرت امام خمینی رحمه الله: روز عيد غدير روزي است كه پيامبر اكرم (ص) طبقه حكومت را معين فرمودند و الگوي حكومت اسلامي را تا آخر تعيين فرمودند."صحيفه نور ج۳ ص ۱۹۷"
اخبار - باحضور رئيس اتاق بازرگاني ايران، گلنک ساخت اتاق بازرگاني آمل بر زمين زده شد :

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان آمل با حضور شافعي رئيس اتاق بازرگاني ايران - خيريان پور معاون برنامه ريزي و توسعه منابع انساني استانداري-  دکتر يوسفيان نماينده مردم در مجلس شوراي اسلامي -سيد جعفر رسولي معاون استاندار فرماندار ويژه شهرستان آمل ـ ـ حجت الاسلام مرتضوي امام جمعه آمل ـ طالبي دادستان عمومي و انقلاب آمل ـ  محمدپور عمران مديرکل صنعت معدن و تجارت استان مازندران ـ اعضاي اتاق بازرگاني استان و اعضاي مجمع صنفي و هيئت مديره شهرکهاي صنعتي آمل و جمعي از مديران و صنعتگران شهرستان آمل مراسم کلنگ زني اتاق بازرگاني شهرستان آمل برگزار گرديد .

در ابتداي اين مراسم که در سالن اجتماعات فرمانداري آمل برگزار گرديد، سيد جعفر رسولي معاون استاندار وفرماندار ويژه شهرستان آمل ضمن خيرمقدم  به اعضاء حاضر در جلسه ولادت با سعادت نبي مکرم اسلام را تبريک گفت و اين اتفاق مبارک در هفته وحدت را بسيار خرسند دانست و از تمامي حاضرين در جلسه تقدير و تشکر نمود .

در ادامه حجت الاسلام و المسلمين مرتضوي امام جمعه شهرستان آمل آغاز هفته وحدت را تبريک گفت و بيان داشت که ماه عزت و سربلندي و رخت بستن غم واندوه به واسطه مولود پيامبر رحمت العالمين فرارسيده و از همه دوستان و سروران گرامي و ميهمانان ارجمند و نماينده عزيز شهرستان آمل و فرماندار پرتلاش و همچنين مديرکل صنعت و معدن و تجارت استان و اعضاي شوراي تأمين و افراد حاضر در جلسه تقدير و تشکر کرد.

امام جمعه آمل در جلسه اتاق بازرگاني شهرستان آمل گفت : آمل در يک زماني پايتخت علويان و ديار علويان بوده ، اولين خطبه تشيع در جهان تشيع وايران عزيز قريب به سال هشتم هجري قمري در آمل وبه واسطه مير بزرگ آملي خوانده شد  ودانشگاه در آمل در سال 250 هجري توسط ناصرالحق الاطروش بنا نهاده شده و مراجع بسيار بزرگي همچون علامتين در عصر حاضر زندگي مي کنند و دو رئيس قوه مهم کشور از شهر آمل مي باشند و آمل مهد علم و فرهنگ و ادب و تشيع است و بزرگان ادبي- رياضي و نجوم داريم و در صنعت نيز آمل شاخص بوده است و  به برکت بزرگاني که در شهرستان آمل داريم،  تجارت و کسب و کارحلال مثل نگين مي درخشد ، وبا داشتن نماينده اي قوي و فرمانداري پرتلاش و مديران استاني متعلق به شهرستان آمل که سعي در پيشرفت صنعت  دارند باعث شد صنعت آمل حرف اول را در استان مازندران بزند .

در ادامه دکتر يوسفيان نماينده مردم آمل در مجلس شوراي اسلامي حضور آقاي شافعي رئيس اتاق بازرگاني کشور و هيأت همراه را که مايه مباهات استان مازندران و شهرستان آمل و بخش صنعت مي باشند را گرامي داشته واز حاضرين در جلسه تقدير و تشکر نمود و بيان کرد مسئولين عزيزي که امروز در اين جلسه حضور پيدا کردند هرکدام دست توانايي در خدمت به مردم دارند و همچنين از امام جمعه و فرماندار جانباز -آزاده و پرتلاش نيز تشکر نمودند و همچنين از محمدپور مديرکل صنعت ، معدن و تجارت که همواره از صنعت استان حمايت مي کنند نيز قدرداني نمود ند.

‌دکتر يوسفيان نماينده مردم آمل افزود :  ما چيزي فراتر از قانون نمي خواهيم آنچه حق مردم آمل و اين قشر زحمتکش صنعت مي باشد و خواسته به حق اين عزيزان مي باشد خواهانيم و شهرستان آمل را در هر بعدي که ببينيم نبايد يأس و نا اميدي در چهره شهرستان بنشيند بلکه بايد همواره عزيزان آملي اميدوار باشند و با درايت و تلاش مسئولين خوبي که دارند مي توانند به خواسته هاي بحق خودشان برسند .

دکترشافعي رئيس اتاق بازرگاني کشور از حضور امام جمعه ـ دکتر يوسفيان ملا نماينده مردم آمل و تشکر از فرماندار ويژه شهرستان آمل  ديگر مسئولين حاضر جهت برگزاري اين مراسم در فرمانداري تقدير و تشکر نمودند .

وي در ادامه بيان داشت : مردم آمل قدر آقاي يوسفيان ملا را بدانند ، ايشان نه تنها نماينده شهرستان آمل است بلکه نقش ملي آن برجسته است ويکي از نمايندگان با شخصيت و بزرگوار در مجلس مي باشند و واقعاً کار مي کنند . ما امروز را به نعمت حضور و تلاش ايشان است که اينجا حضور داريم چرا که ايشان هم نماينده اي براي شهرستان خودش و در قسمت هايي نماينده کل کشور است، مخصوصاً در مسائل کلان در باب اقتصاد نگاه کلي و جزئي به اين امور دارند و انشاءا... اميدواريم در اين هفته مبارک مبدأ يک حرکت جديد براي استان و شهرستان  آمل باشد و انگيزه لازم  و خدمات بيشتر براي فعالان اقتصادي فراهم شود و با کمک فعالان اقتصادي بحث ساختمان مطرح مي شود که بايد با دست تواناي اين عزيزان ساخته شود اما مهم اين است که چقدر توليدات شهر واستان و کشور را بتوانيم ارتقاء دهيم .

درپايان ايشان از دکتر يوسفيان ملا باتوجه به زحمت و تلاشهايي که در اين رابطه کشيدند تقدير نمودند و  کمکها و مساعدت لازم را به اين امر اختصاص دهند و بيان داشتند ما هم کمک ها و تلاشهاي خودمان را در اين زمينه انجام مي دهيم تا شاهد توليد در سطح شهرستان ، استان و کشور باشيم . شافعي در پايان گفت: يوسفيان ملا نماينده شما نيست بلکه نماينده کل ايران است و اين تشکر و قدرداني را مردم بايد بکنند چون جاده هراز از تلاشهايي که اين عزيز انجام داده به اينجا رسيده و موجب شده اتفاقات و تصادفاتي که قبلاً در اين مسير مي افتاد اکنون شاهد کمترين تصادف در اين منطقه مي باشيم که اين هم به پاس زحمات دکتر يوسفيان ملا است که مردم ايران بايد از ايشان تشکر وقدرداني نمايند .

در پايان جلسه مسئولين کشوري ـ استاني و شهرستاني جهت مراسم کلنگ زني به محل مورد نظر واقع در بلوار آزادگان حضور يافته و مراسم  کلنگ زني انجام شد .

 


نوشته شده در : ۱۱ آذر ۱۳۹۶ - ساعت : ۰۴:۰۹ قبل‏ازظهر |  
روز جهاني غذا
روز پيوند اولياء و مربيان
آخرين بروزرساني :

دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۶ : ۰۸ : ۰۵
اذان صبح : ۴ : ۴۲ : ۱۸
اذان ظهر: ۱۱ : ۴۶ : ۰۱
غروب آفتاب : ۱۷ : ۲۳ : ۲۶
اذان مغرب : ۱۷ : ۴۰ : ۵۳
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۹۵۳۸۳۰
كل بازديدكنندگان : ۶۸۸۶۱۵
نمايش هاي امروز : ۱۹۶
بازديد هاي امروز : ۱۹۳
افراد آنلاين : ۳۹

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions