امام باقر(ع) فرمود: اسلام بر پنج پايه استوار شده است: نماز، زکات، روزه، حج و ولايت و به هيچ چيز به اندازه آنچه در روز غدير به ولايت تاکيد شده، ندا نشده است.
اخبار - با حضور دکتر يوسفيان تعدادي از چاههاي کشاورزي روستاي کليکسر برقدار شد . :

بازديد دکتر يوسفيان نماينده مردم آمل در مجلس شوراي اسلامي و سيد جعفر رسولي معاون استانداروفرماندار ويژه شهرستان آمل ـ حجت الاسلام تقي زاده امام جمعه دابو و دشت سر ـ حيدرزاده معاون برنامه ريزي فرماندار ـ بخشدار دابودشت وجمعي از مسئولين شهرستاني در روستاي کليکسر از بخش دابودشت انجام شد .

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان آمل با حضور دکتر يوسفيان نماينده مردم آمل در خانه ملت و سيد جعفر رسولي معاون استاندار وفرماندار ويژه شهرستان آمل ـ تقي زاده امام جمعه دابو و دشت سر ـ معاون برنامه ريزي فرماندار ـ بخشدار دابودشت ـ  ابراهيميان رئيس شبکه برق دابودشت،  مشکلات روستاي کليکسر و موضوع برقدار کردن تعداد 15 حلقه چاه آب کشاورزي موجود در روستا  مورد بررسي قرار گرفت .

در ابتدا يدا... ساعي بخشدار دابودشت ضمن خير مقدم به دکتر يوسفيان وسيد جعفر رسولي و حجت الاسلام تقي زاده از دکتر يوسفيان و فرماندار که عنايات ويژه به بخش دابو دارند تشکر نموده وافزودند : بنده از طرف دهياران و اعضاي شوراهاي اسلامي بخش دابودشت به نماينده پرتلاش و فرماندار شهرستان که نسبت  به خدمات رساني به روستاها را در دستور کار خود قرار دادند و در ايام تعطيل و غير تعطيل و شبانه روز در خدمت شهروندان خصوصاً روستائيان هستند تقدير و تشکر مي کنم .

در ادامه حجت الاسلام تقي زاده امام جمعه دابو و دشت سر در جلسه بيان نمود : برق دار کردن چاههاي کشاورزي که يکي از آرزوهاي ديرينه کشاورزان منطقه بوده و امري بسيار ضروري مي باشد که نماينده قدرتمند مان دکتر يوسفيان توانست بودجه اي را در نظر بگيرد و اين کار خيلي بزرگي بود که مانند برق و گاز شکل گرفت و بنده به خود مي بالم و افتخار مي کنم در شهري خدمت مي کنم سرداراني مانند دکتر يوسفيان و فرماندار بسيجي داريم که امروزه خدمات رساني بي منت به همشهريان را از اولويت شبکه خدمت رساني به مردم مي دانند .

امام جمعه بخش دابو و دشت سر ادامه داد از دکتر يوسفيان نماينده مردم شهرستان آمل از پيگيريهاي مجدانه ايشان جهت رفع مشکلات کشاورزان تشکر و افزود : تا به الان هميشه افرادي بودند که نام آنان ماندگار شد و مانند نگين مي درخشد و باعث افتخارمان  بودند ودکتر يوسفيان مانند اين اشخاص براي هميشه مثل يک نگين مي درخشد و نام آن جاودان مي ماند .

در پايان دکتر يوسفيان ملا نماينده مردم شهرستان آمل در مجلس شوراي اسلامي از پيگيري در امر کشاورزان گفت : خدا را شاکرم که مشکل کشاورزان منطقه حل شده و بنده در چند مرتبه بازديد از کارخانجات شاليکوبي داشتم ديدم که کشاورزان چه زحمات فراواني مي کشند و طي جلسه اي که با آقاي نوبخت داشتم تمام سعي و تلاش خود را انجام داده و به لطف خداوند اين زحمات به بار نشست و تبريک عرض مي کنم و اين هديه ناقابل را به کشاورزان عزيز آملي خصوصاً منطقه دابو که جهت استحصال آب کشاورزي دچار مشکل بودند تقديم مي کنم . 


نوشته شده در : ۱۳ آذر ۱۳۹۶ - ساعت : ۰۲:۰۹ قبل‏ازظهر |  
روز جهاني غذا
روز پيوند اولياء و مربيان
آخرين بروزرساني :

دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۶ : ۰۸ : ۰۵
اذان صبح : ۴ : ۴۲ : ۱۸
اذان ظهر: ۱۱ : ۴۶ : ۰۱
غروب آفتاب : ۱۷ : ۲۳ : ۲۶
اذان مغرب : ۱۷ : ۴۰ : ۵۳
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۹۵۳۸۴۰
كل بازديدكنندگان : ۶۸۸۶۲۵
نمايش هاي امروز : ۲۰۶
بازديد هاي امروز : ۲۰۳
افراد آنلاين : ۴۹

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions