حضرت امام خمینی رحمه الله: روز عيد غدير روزي است كه پيامبر اكرم (ص) طبقه حكومت را معين فرمودند و الگوي حكومت اسلامي را تا آخر تعيين فرمودند."صحيفه نور ج۳ ص ۱۹۷"
اخبار - با حضور دکتر يوسيفيان و مديرکل راه و شهرسازي و سيد جعفر رسولي فرماندار ويژه شهرستان آمل جلسه بررسي راههاي روستايي وبين شهري آمل برگزار شد :

با حضور دکتر يوسفيان نماينده مردم آمل در مجلس شوراي اسلامي ـ بهادري مديرکل راه و شهرسازي استان مازندران ـ سيد جعفر رسولي معاون استاندار وفرماندار ويژه شهرستان آمل و ديگر مسئولين استاني و شهرستاني پيرامون بررسي مشکلات راههاي جاده اي و روستايي شهرستان آمل در فرمانداري آمل برگزار گرديد .

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان آمل ابتدا سيد جعفر رسولي معاون استاندار وفرماندار ويژه شهرستان آمل ضمن خوش آمدگويي به دکتر يوسفيان نماينده مردم آمل در خانه ملت و بهادري مديرکل راه و شهرسازي استان مازندران و ديگر مسئولين حاضر در جلسه بحث راههاي روستايي و جاده اي را عنوان کرد .

دکتر عزت ا... يوسفيان ملا نماينده مردم آمل در مجلس شوراي اسلامي در اين جلسه اظهار کرد جاده هراز با وجود دو شهر و روستاهاي بخش لاريجان براي کارکردن اداره راه بسته مي شد و مردم دچار مشکل مي شدند .  با پيگيريهاي انجام شده و با موافقت وزير راه و شهرسازي ديگر جاده هراز بسته نمي شود .

دکتر يوسفيان ملا زندگي مردم در بخش لاريجان را به واسطه همين جاده هراز دانست و بسته شدن اين جاده موجب خسارت زياد به مردم بخش لاريجان مي گردد .

نماينده مردم آمل در خصوص زمين انجمن صنفي کارگران عنوان کرد : کارگران ضعيف ترين قشر جامعه هستند و بايد مورد حمايت قرار گيرند . و بنده به طور مستقيم از وزير دستور گرفتم که زمين انجمن صنفي کارگران را تهيه و کارهاي لازم  انجام شود .

در ادامه دکتر يوسفيان افزود : محور آمل به چمستان را که يکي از راههاي مهم بين شهري دانست و اين محور طي بازديدهاي بعمل آمده پروژه اي مهم تلقي گرديد .

دکتر يوسفيان خطاب به مديرکل راه وشهرسازي مازندران پيگيريهاي راههاي روستايي شهرستان آمل را بعنوان کرد و گفت : راههاي روستايي شهرستان آمل وبخش لاريجان بايد به زودي مورد بازديد و جهت انجام اين پروژه اقدامات لازم صورت گيرد .  

در پايان مديرکل راه و شهرسازي استان مازندران عنوان کرد : شهرستان آمل از نظر پروژه هاي مصوب شده رتبه 1 را دارد و با نفوذي که دکتر يوسفيان ملا دارد انشاءا... بتوانيم کارهاي بيشتري را در اين شهرستان انجام دهيم .

بهادري مديرکل راه و شهرسازي مازندران بحث پروژه آمل به چمستان را يک پروژه مهم تلقي کرد و عنوان کرد : طي بازديدي که شخصاً از جاده چمستان بعمل آمده انشاءا... با حمايت دکتر يوسفيان مانند پروژه آمل به بابل پروژه اي مناسب و در خور شأن و منزلت مردم آمل کار شود تا مردم از ما راضي باشند .


 


نوشته شده در : ۱۳ آذر ۱۳۹۶ - ساعت : ۰۳:۰۹ قبل‏ازظهر |  
روز جهاني غذا
روز پيوند اولياء و مربيان
آخرين بروزرساني :

دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۶ : ۰۸ : ۰۵
اذان صبح : ۴ : ۴۲ : ۱۸
اذان ظهر: ۱۱ : ۴۶ : ۰۱
غروب آفتاب : ۱۷ : ۲۳ : ۲۶
اذان مغرب : ۱۷ : ۴۰ : ۵۳
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۹۵۳۹۰۲
كل بازديدكنندگان : ۶۸۸۶۸۷
نمايش هاي امروز : ۲۶۸
بازديد هاي امروز : ۲۶۵
افراد آنلاين : ۴۵

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions