امام رضا(ع) فرمود: پدرم به نقل از پدرش (امام صادق(ع)) نقل کرد که فرمود: روز غدير در آسمان مشهورتر از زمين است.
اخبار - پيام تبريک سيد جعفر رسولي معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان آمل به مناسبت ولادت باسعادت پيامبر مکرم اسلام حضرت محمد مصطفي (ص) :

با فرا رسيدن ربيع الاول و ايام ولادت حضرت ختمي مرتبط، محمد مصطفي (صلّي الله عليه و آله و سلّم) بار ديگر شميم دل انگيز رسالت و نسيم آرام بخش عترت در جهان اسلام مي وزد و نام و ياد پيامبر اعظم، همگان را به عصر نبوت رهنمون مي شود، روزگاري که هيچ آرماني جز اعتلاي توحيد، پيش برد اسلام و زندگي مسلماني در کار نبود ، پيامبر آمده بود تا سخن توحيد را به شعار گيتي تبديل کند و تفرقه و تشتت را از ميان بردارد. پيامبر گرامي اسلام (صلّي الله عليه و آله و سلّم) با حضور پر برکت خود جهان هستي را معنايي ديگر بخشيد و مردم مظلوم و آزاده سراسر گيتي را از انوار ملکوتي اسلام عزيز ، دين رحمت و شفقت ، صلح و عدالت و الهام دهنده و روشنايي بخش بهره مند ساخت. وحدت و يکپارچگي مسلمانان و لزوم اتحاد و همدلي ميان ايشان، از دستاوردهاي دين مبين اسلام و آموزه هاي اسلامي و فرهنگ قرآني است.

سلامت باد اي مولود زيباي آمنه (سلام الله عليها) ، آنگاه که پيشاني بنده گي بر خاک نهادي . سلامت باد ، آن گاه که فرشتگان به تحسين جمال بي مثالت پرداختند.

اينجانب ميلاد فخر آفرينش ؛ پيامبر اعظم حضرت رسول اکرم (صلّي الله عليه و آله و سلّم) بهانه خلقت ، مبشر آگاهي و حکمت، پرچمدار عدالت و برابري و نيز ميلاد فرزند برومندش موسس و رئيس مذهب جعفري پرچمدار ولايت علوي حضرت امام جعفر صادق (عليه السلام) را صميمانه به محضر مسلمين جهان بويژه رهبر معظم انقلاب و امت شهيد پرور و همکاران گرانقدر واصحاب رسانه تبريک و تهنيت گفته و از خداوند متعال سلامتي ، سعادت ومزيد توفيق خدمت صادقانه و بي منت و ماندگار را براي همگان مسئلت دارم.


 


نوشته شده در : ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ساعت : ۰۹:۰۹ قبل‏ازظهر |  
آخرين بروزرساني :

چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۵ : ۵۱ : ۰۷
اذان صبح : ۴ : ۲۵ : ۰۷
اذان ظهر: ۱۱ : ۵۱ : ۴۹
غروب آفتاب : ۱۷ : ۵۱ : ۵۵
اذان مغرب : ۱۸ : ۰۹ : ۰۹
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۹۰۸۶۱۵
كل بازديدكنندگان : ۶۵۵۷۳۴
نمايش هاي امروز : ۱۹۸۲
بازديد هاي امروز : ۱۸۸۲
افراد آنلاين : ۳۹

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions