امام باقر(ع) فرمود: اسلام بر پنج پايه استوار شده است: نماز، زکات، روزه، حج و ولايت و به هيچ چيز به اندازه آنچه در روز غدير به ولايت تاکيد شده، ندا نشده است.
اخبار - پيام تبريک سيد جعفر رسولي معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان آمل به مناسبت ولادت باسعادت پيامبر مکرم اسلام حضرت محمد مصطفي (ص) :

با فرا رسيدن ربيع الاول و ايام ولادت حضرت ختمي مرتبط، محمد مصطفي (صلّي الله عليه و آله و سلّم) بار ديگر شميم دل انگيز رسالت و نسيم آرام بخش عترت در جهان اسلام مي وزد و نام و ياد پيامبر اعظم، همگان را به عصر نبوت رهنمون مي شود، روزگاري که هيچ آرماني جز اعتلاي توحيد، پيش برد اسلام و زندگي مسلماني در کار نبود ، پيامبر آمده بود تا سخن توحيد را به شعار گيتي تبديل کند و تفرقه و تشتت را از ميان بردارد. پيامبر گرامي اسلام (صلّي الله عليه و آله و سلّم) با حضور پر برکت خود جهان هستي را معنايي ديگر بخشيد و مردم مظلوم و آزاده سراسر گيتي را از انوار ملکوتي اسلام عزيز ، دين رحمت و شفقت ، صلح و عدالت و الهام دهنده و روشنايي بخش بهره مند ساخت. وحدت و يکپارچگي مسلمانان و لزوم اتحاد و همدلي ميان ايشان، از دستاوردهاي دين مبين اسلام و آموزه هاي اسلامي و فرهنگ قرآني است.

سلامت باد اي مولود زيباي آمنه (سلام الله عليها) ، آنگاه که پيشاني بنده گي بر خاک نهادي . سلامت باد ، آن گاه که فرشتگان به تحسين جمال بي مثالت پرداختند.

اينجانب ميلاد فخر آفرينش ؛ پيامبر اعظم حضرت رسول اکرم (صلّي الله عليه و آله و سلّم) بهانه خلقت ، مبشر آگاهي و حکمت، پرچمدار عدالت و برابري و نيز ميلاد فرزند برومندش موسس و رئيس مذهب جعفري پرچمدار ولايت علوي حضرت امام جعفر صادق (عليه السلام) را صميمانه به محضر مسلمين جهان بويژه رهبر معظم انقلاب و امت شهيد پرور و همکاران گرانقدر واصحاب رسانه تبريک و تهنيت گفته و از خداوند متعال سلامتي ، سعادت ومزيد توفيق خدمت صادقانه و بي منت و ماندگار را براي همگان مسئلت دارم.


 


نوشته شده در : ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ساعت : ۰۹:۰۹ قبل‏ازظهر |  
امروز :

جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶

الجمعة ۲۶ ربيع الاول ۱۴۳۹

Friday 15 December 2017

آخرين بروزرساني :

پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۷ : ۰۴ : ۳۳
اذان صبح : ۵ : ۳۲ : ۰۸
اذان ظهر: ۱۱ : ۵۵ : ۲۵
غروب آفتاب : ۱۶ : ۴۶ : ۱۲
اذان مغرب : ۱۷ : ۰۵ : ۳۶
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۱۲۲۸۲۲
كل بازديدكنندگان : ۱۰۴۰۷۰
نمايش هاي امروز : ۸۰
بازديد هاي امروز : ۸۰
افراد آنلاين : ۷۹

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions