امام باقر(ع) فرمود: اسلام بر پنج پايه استوار شده است: نماز، زکات، روزه، حج و ولايت و به هيچ چيز به اندازه آنچه در روز غدير به ولايت تاکيد شده، ندا نشده است.
اخبار - شبکه خدمت رساني شهرستان با حضور دکتر يوسفيان و سيد جعفر رسولي معاون استاندار وفرماندار آمل : :

جلسه شبکه خدمت رساني به مردم شريف شهرستان آمل با حضور دکتر يوسفيان نماينده مردم آمل در مجلس شوراي اسلامي و سيد جعفر رسولي معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان آمل ـ طالبي دادستان آمل ـ حيدرزاده معاون برنامه ريزي فرماندار ـ محمدرضا نصيري بخشدار مرکزي ـ علوي رئيس بنياد مسکن آمل ـ صالحي رئيس آب و فاضلاب روستايي و ديگر مسئولين در روستاي پلک عليا .

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان آمل سيد جعفر رسولي ضمن خوش آمد گويي به دکتر يوسفيان نمايند مردم آمل در مجلس شوراي اسلامي ابتدا از تلاشهاي ايشان در رابطه با جذب اعتبارات خوبي که براي شهرستان آمل در نظر گرفته اند مطالبي را عنوان و در ادامه پس از استماع مطالبي را دهيار روستاي مذکور در رابطه با مشکلات روستا بيان کرد قول مساعد در رابطه با برطرف نمودن مشکلات روستاي مذکور داده و جهت رسيدگي مشکلات آن دستورات لازم را به آب وفاضلاب روستاي و بنياد مسکن دادند .

در ادامه محمد رضا نصيري بخشدار مرکزي آمل ضمن خوش آمد گويي به دکتر يوسفيان نماينده مردم آمل در مجلس شوراي اسلامي و سيد جعفر رسولي معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان آمل و ديگر مسئولين حاضر در جلسه در رابطه با مشکلات روستاي پلک عليا بيان نمود : با پيگيريهاي دهياري وشوراي اسلامي در رابطه با ساخت سه دهنه پل که در زمان بارندگي و سيلاب دچار مشکل شده و دهياري وشوراي اسلامي با بيل بکهو نسبت به رفع نقص دهنه پل اقدام مي نمايند تا دچار آب گرفتگي معابر نشود که نياز به تأمين اعتبار و مساعدت جهت ساخت سه دهنه پل مي باشد .

نصيري بخشدار مرکزي در ادامه در رابطه با ايجاد طرح هادي که از ساليان متمادي طرح آن انجام شده اما اجراي آن طول کشيد از علوي رئيس بنياد مسکن درخواست کرد تا هرچه زودتر نسبت به بررسي ورفع نقص آن اقدام گردد .

نصيري در ادامه در رابطه با آب شرب روستا که ازطريق شورايي بوده درخواست اتصال به شبکه آبرساني آب وفاضلاب روستايي را داشت که يکي از مشکلات عديده شوراي اسلامي ودهياري مي باشد و نياز به تأمين اعتبار و مساعدت آب وفاضلاب روستايي بوده درخواست همکاري با شوراي اسلامي ودهياري را داشتند .

در ادامه صالحي رئيس آب وفاضلاب روستايي باتوجه به درخواستي که شوراي اسلامي ودهياري روستاي پلک عليا داشتند قول مساعد دادند باتوجه به نزديکي اين روستا به شهر و قرار گرفتن بافت شهري در کنار بافت روستايي که تعدادي از ساکنين از آب شهري استفاده مي نمايند نسبت به جابجايي سيستم آب رساني شهري و روستايي در اين مورد مطالبي را عنوان نموده و از فرماندار درخواست نمودند که با آب وفاضلاب شهري هماهنگي هاي لازم صورت گيرد تا بتوان با تأمين اعتبار نسبت به اين مشکل اقدامات لازم صورت گيرد .

علوي رئيس بنياد مسکن آمل نيز در اين جلسه نسبت به درخواست شوراي اسلامي ودهياري نسبت به اجراي طرح هادي باتوجه به تأمين اعتبار از سوي دکتر يوسفيان نماينده مردم آمل در مجلس شوراي اسلامي قول مساعد دادند و در اسرع وقت نسبت به اين موضوع اقدامات لازم را انجام مي دهند .

دکتر يوسفيان باتوجه به استماع سخنان مسئولين حاضر در جلسه و تشکر از فرماندار و ديگر مسئولين که در ايام تعطيل و شبانه روز در حال رسيدگي به مشکلات شهروندان آملي هستند تقدير و تشکر نموده و جهت تأمين اعتبار براي درخواست اهالي قول مساعد داده و نسبت به  اجراي طرح هادي روستا باتوجه به تأمين اعتبار لازم که صورت گرفته بود با همکاري فرمانداري و بخشداري و ديگر ادارات ذيربط اعلام نمودند که در اولين فرصت نسبت به درخواست اهالي پيگيريهاي لازم انجام مي گردد .

در پايان شوراي اسلامي ودهيار روستاي پلک عليا از حضور گرم و صميمي مسئولين شهرستاني از دکتر يوسفيان ملا نماينده مردم آمل در خانه ملت ـ سيد جعفر رسولي معاون استاندار وفرماندار ويژه شهرستان آمل و ديگر مسئولين حاضر در جلسه تقدير و تشکر نموده و بيان داشتند که نسبت به درخواست تأمين اعتبار اوامر مساعد مبذول تا بتوان مشکلات پيش رو را حل نمود .

 


نوشته شده در : ۱۵ آذر ۱۳۹۶ - ساعت : ۰۹:۰۹ قبل‏ازظهر |  
روز کتاب و کتابخواني*روز بزرگداشت علامه سيد محمد حسين طباطبائي
ولادت جلال الدين محمد رومي معروف به مولوي(604ق)
آخرين بروزرساني :

پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۶ : ۳۷ : ۲۲
اذان صبح : ۵ : ۰۸ : ۱۷
اذان ظهر: ۱۱ : ۴۴ : ۵۷
غروب آفتاب : ۱۶ : ۵۲ : ۱۱
اذان مغرب : ۱۷ : ۱۰ : ۴۰
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۱۰۲۶۷۳۸
كل بازديدكنندگان : ۷۵۳۸۱۷
نمايش هاي امروز : ۱۵۳۷
بازديد هاي امروز : ۱۴۸۲
افراد آنلاين : ۵۶

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions