امام باقر(ع) فرمود: اسلام بر پنج پايه استوار شده است: نماز، زکات، روزه، حج و ولايت و به هيچ چيز به اندازه آنچه در روز غدير به ولايت تاکيد شده، ندا نشده است.
دانشکده علوم قرآني - اخبار - ديدار رئيس، معاونين و کارکنان دانشکده علوم قرآني آمل باآيت الله نورالله طبرسي نماينده ولي فقيه در مازندران :

عضو مجلس خبرگان رهبري با تاکيد بر تقويت مفاهيم ديني در جامعه گفت: نشر تعاليم قرآني سبب رستگاري در جامعه مي‌شود.

آيت الله نورالله طبرسي در ديدار با رئيس، معاونين و کارکنان دانشکده علوم قرآني آمل اظهار داشت: همه علوم علم نيستند علوم قرآني بهترين علم‌ها بوده که بايد از اين گنجينه به درستي استفاده کنيم و جامعه قرآني را به جامعه معرفي کنيم.
وي افزود: قرآن برکات فراواني در زندگي انسان دارد و بدانيم دين، ايمان، آخرت و اعتقادات و زندگي ما وابسته به قرآن است.
آيت الله طبرسي تصريح کرد: هر کس به اندازه طهارت خود از قرآن استفاده و بهره مي‌برد که بايد نسل امروز بداند اگر سعادت واقعي را مي‌خواهند بايد به دستورات قرآن عمل کنند.
نماينده ولي فقيه در مازندران گفت: دشمن در طول تاريخ تلاش کرد از نگاه درست به نزول و نشر معجزات قرآن خودداري کند و در اثبات آن هميشه به صورت مستقيم و غيرمستقيم دشمني خود را اثبات کرد.
آيت الله طبرسي افزود: در هزار و ۴۰۰ سال نزول قرآن کريم هيچ مشکلي پيش نيامد و امام راحل در وصيت نامه خود، حديث ثقلين را انتخاب کرد که نشان مي‌دهد انقلاب ما انقلابي انبيايي و اوصيايي است.


وي گفت: يکي از مهم‌ترين مسائل در قرآن تحدي است که اگر مي‌توانيد مثل من بياوريد که هيچ کسي نتوانست و قرآن اين کتاب آسماني در تمام ايام تاريخ اسلام مورد توجه بود و اکنون دشمن با تمام قوا با قرآن مبارزه مي‌کند.
امام جمعه ساري بيان کرد: علم با ارزش است اما موضوع و محتواي آن مهم بوده که موضوع محتوا و بحث قرآن مهم و مقدس است و به زندگي ما حيات طيبه مي‌بخشدآيت الله طبرسي افزود: ممکن است طبييب بميرد اما علم پزشکي هيچگاه از بين نميرود که دشمنان بدانند قرآن مانا و ماندگار است آنچه در قيامت به انسان کمک مي‌کند اعمال نيک، پيامبران و قرآن است.
امام جمعه ساري گفت: زمان قبل از انقلاب با خواندن قرآن و نهج البلاغه برخورد مي‌شد اما اکنون در امنيت کامل قرار داريم و بدانيم قرآن پناهگاه امني براي همه است که درود بر پدران و مادراني که فرزندان خودرا با قرآن آشنا مي‌کنند

.

آخرين بروزرساني :

پنجشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷
  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۶ : ۴۰ : ۴۶
اذان صبح : ۵ : ۱۴ : ۵۱
اذان ظهر: ۱۲ : ۱۳ : ۵۷
غروب آفتاب : ۱۷ : ۴۷ : ۳۹
اذان مغرب : ۱۸ : ۰۵ : ۱۲
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۱۲۵۱۴۹۰
كل بازديدكنندگان : ۹۳۶۱۷۹
نمايش هاي امروز : ۳۸۳
بازديد هاي امروز : ۳۷۶
افراد آنلاين : ۸۸

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions