امام باقر(ع) فرمود: اسلام بر پنج پايه استوار شده است: نماز، زکات، روزه، حج و ولايت و به هيچ چيز به اندازه آنچه در روز غدير به ولايت تاکيد شده، ندا نشده است.
بخشداري امامزاده عبدالله (ع) - مسؤول دفتر شوراي سياستگذاري ائمه جمعه مازندران: اقدامات فرماندار آمل و بخشدار امامزاده عبدالله براي خدمت به مردم قابل توصيف نيست :


به گزارش روابط عمومي بخشداري امامزاده عبدالله، حجت‌الاسلام محمد انتظاري ظهر امروز در جمع مردم شهر امامزاده عبدالله با معرفي امام جمعه جديد اين شهر در آستان مقدس امامزاده عبدالله، اظهار کرد: سيد جعفر رسولي فرماندار ويژه شهرستان آمل و حاج يحيي عسگري پور بخشدار امامزاده عبدالله از مديران و مسؤولان توانمندي در اين شهرستان و اين بخش هستند که با وجود جانبازي خستگي را خسته فعاليت هاي خود کردند و تلاش ها و اقدامات اساسي شان غير قابل توصيف است.

وي بيان کرد: نماز جمعه از يادگارهاي ارزشمند امام امت است که اين روزها بسيار نقش آن به عنوان سنگر مستحکم ديني و انقلابي مشهود است.

وي با اشاره به اينکه نماز جمعه در راستاي تهاجم ظالمانه فرهنگي دشمنان توانسته پادزهر خوبي باشد، افزد: نماز باعث آرامش قلب‌هاي مردم نمازگزاران است و نماز جمعه سنگر عبادي و سياسي تلقي مي‌شود.

مسؤول دفتر شوراي سياستگذاري ائمه جمعه مازندران با اعلام اينکه نماز جمعه پايگاه وحدت، انسجام و مکان همزماني و همدلي بوده و باعث استحکام ملت ايران در مقابله با هر نوع توطئه‌ها و فتنه‌هاي بين‌المللي، داخلي و خارجي مي‌شود، تصريح کرد: نماز جمعه موجب خنثي شدن همه دشمني دشمنان مي‌شود هر چند ملت بزرگ ايران با ايستادگي دشمن‌کن به دشمنان درس‌هاي زيادي دادند و از گذشته تاکنون در پايگاه نماز جمعه به بيداري، هوشياري و بصيرت مقابل دشمنان رسيدند.

اين مسؤول با اشاره به اينکه با شرکت در خطبه‌هاي نماز جمعه سطح توجه ملت مقابل همه تهديدها صد چندان مي‌شود، اظهار کرد: خطبه‌هاي پرمحتوا و ارزشمند ائمه جمعه که به عنوان سفيران رهبر انقلاب در هر ديار هستند، باعث وحدت‌بخشي و دشمن‌ستيزي مي‌شود.

انتظاري با اعلام اينکه با رهبري مدبرانه رهبر انقلاب اسلامي ملت بزرگ ايران از همه نقشه‌هاي شوم و توطئه‌هاي دشمنان آگاه مي‌شوند، ادامه داد: بيش از 40 سال پايگاه نماز جمعه مورد کينه‌توزي و دشمني دشمنان اسلام قرار گرفته و بايد اين آرزو را استکبار به گور ببرد که اجتماع و همبستگي مردم در نماز جمعه را از بين برده و به اهدافش برسد زيرا ملت ايران در نماز جمعه نمايش اقتدار و شکوه افتخار را داشته و برابر همه دشمنان به برکت خون شهيدان تا آخرين نفس به دفاع از انقلاب و اسلام مي‌پردازد.

وي با تأکيد بر اينکه امام امت هم نماز جمعه را در رأس همه امور مي‌داند و مسؤولان و مديران شهري بايد در راستاي تحقق اهداف انقلاب اسلامي در نماز جمعه حضور گسترده داشته باشند، بيان کرد: همه مديران بايد در خدمت نماز جمعه باشند زيرا مردم ولي نعمت هستند و مديران بايد خدمت خالصانه شبانه‌روزي را سرلوحه کار قرار دهند.

انتظاري با اعلام لزوم دفاع همه جانبه از آرمان‌ها و اهداف والاي انقلاب به همراه دستاوردهاي ارزشمند امام امت و جامه عمل پوشاندن به بيانات رهبر انقلاب، افزود: نماز جمعه مشت محکمي به دهان اجانب و استکبارگران است و باعث افزايش استقامت، بيداري و هوشياري ملت مي‌شود و در مقابل مي‌تواند دشمنان را به شدت مأيوس کند.

مسؤول دفتر شوراي سياستگذاري ائمه جمعه مازندران گفت: بهترين و مؤثرترين ابزار فرهنگي در مقابله با تهاجم فرهنگي نماز جمعه است.


نوشته شده در : ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ساعت : ۱۱:۰۹ قبل‏ازظهر |  
آخرين بروزرساني :

سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۷ : ۰۷ : ۰۴
اذان صبح : ۵ : ۳۴ : ۳۱
اذان ظهر: ۱۱ : ۵۷ : ۲۲
غروب آفتاب : ۱۶ : ۴۷ : ۳۹
اذان مغرب : ۱۷ : ۰۷ : ۰۵
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۱۱۴۶۴۳۸
كل بازديدكنندگان : ۸۴۸۹۰۲
نمايش هاي امروز : ۱۸۶
بازديد هاي امروز : ۱۸۶
افراد آنلاين : ۷۳

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions