امام باقر(ع) فرمود: اسلام بر پنج پايه استوار شده است: نماز، زکات، روزه، حج و ولايت و به هيچ چيز به اندازه آنچه در روز غدير به ولايت تاکيد شده، ندا نشده است.
بخشداري امامزاده عبدالله (ع) - برگزاري کلاس کارگاهي آموزشي روز ملي ايمني در برابر زلزله با حضور دهياران و مسٰولان در بخش امامزاده عبدالله + عکس :به گزارش روابط عمومي بخشداري امامزاده عبدالله شهرستان آمل- کلاس کارگاهي آموزشي به مناسبت فرا رسيدن روز پنجم دي ماه مصادف با واقعه زلزله بم و روز ملي ايمني در برابر زلزله با حضور دهياران و کانون مهندسين روستايي و کارشناسان بنياد مسکن اين شهرستان به صورت پاورپونت و انيميشن از طريق ويدئو پروژکشن در سالن کتابخانه عمومي شهر امام زاده عبدالله برگزار شد.

بخشدار امامزاده عبدالله در اين مراسم گفت: زلزله بلا نيست، بلکه سازه‌هاي غيرايمن بلا هستند، مردم بايد بدانند که کدام قسمت منزل شان ايمني بيشتري دارد و اگر واحدهاي مسکوني شما غير ايمن است و توانايي ساخت منزل مستحکم نداريد حداقل يک اتاق ايمن براي خود و خانواده خود بسازيد.

يحيي عسگري پور بيان کرد: با اشاره به ضرب‌المثل "ترس بدتر از مرگ است"، زلزله‌هاي اخير باعث فشارهاي روحي و رواني به مردم شده است و بايد بدانيم که مشکل از زلزله نيست بلکه از سازه‌ها است.

وي افزود: دهياران مهندس ما در برابر سازه ها مسول هستم البته جلوي زلزله را نميتوان گرفت ولي ميتوان آن را مديريت کرد و مديريت در ساخت ساز و مصالح و اجراي دقيق نقشه در مقابل پيشگيري از زلزله و ايجاد مديريت لازم است.
نوشته شده در : ۵ دي ۱۳۹۶ - ساعت : ۰۹:۱۰ قبل‏ازظهر |  
آخرين بروزرساني :

شنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۵ : ۴۹ : ۳۱
اذان صبح : ۴ : ۲۳ : ۲۱
اذان ظهر: ۱۱ : ۵۲ : ۳۰
غروب آفتاب : ۱۷ : ۵۴ : ۵۵
اذان مغرب : ۱۸ : ۱۲ : ۰۸
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۹۰۳۶۶۲
كل بازديدكنندگان : ۶۵۰۹۸۱
نمايش هاي امروز : ۳۷۴
بازديد هاي امروز : ۳۷۴
افراد آنلاين : ۷۰

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions