رهبر معظم انقلاب: عید غدیر هم سنت ملی ماست؛ چون ملت ما دارای این عقیده و این محتوا و این هویت در ذهن خودش هست.
بخشداري امامزاده عبدالله (ع) - معاون استاندار وفرماندار ويژه شهرستان آمل از بخشداري امامزاده عبدالله سرزده بازديد کرد + عکس :


به گزارش روابط عمومي بخشداري امامزاده عبدالله شهرستان آمل- سيد جعفر رسولي معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان آمل از بخشداري امامزاده عبدالله بازديد کرده و از فعاليت بخشهاي مختلف اين نهاد باخبر شد.

اين بازديد فرماندار ارزشمند و ويژه آمل به صورت سرزده بوده و بدون اطلاع قبلي صورت گرفت.

يحيي عسگري پور بخشدار امامزاده عبدالله(ع) در رابطه دستور استاندار مازندران نصب دوربين در سطح روستاها و جهت جمع آوري زباله و نخاله هاي ساختماني در کمربنديها و اطراف شهرها و روستاها بيان کرد: به موجب اين دستور با همکاري ادارات شهرداري ـ راه و شهرسازي ـ دهياران و شوراهاي اسلامي بخش ، طي جلسات توجيهي که به ادارات ذيربط داده شد در اسرع وقت نسبت به جمع آوري نخاله و زباله هاي موجود در کمربنديها واطراف شهرها وروستاها اقدامات لازم بعمل آمده و شهرداري با چنددستگاه گريدر ولودر نسبت به بازسازي مسيرهاي موجود که نياز به تسطيح داشتند کارهاي خوبي را انجام داد .

بخشدار امامزاده عبدا... (ع) در رابطه با نصب دوربين در سطح روستاها که بنا به دستور فرمانداري و استانداري مبني بر جلوگيري از سرقتها و بروز هرگونه مشکلات پيش رو ، مکاتباتي از سوي بخشداري به ادارات بخش و دهياران و شوراهاي اسلامي انجام که ادارات ذيربط و شوراها و دهياران بخش نسبت به نصب دوربين اقدام نمودند که مستندات آن نيز موجود مي باشد .

يحيي عسگري پور در رابطه با تعاملي که  بين ادارات بخش امامزاده عبدا... (ع) و شوراها و دهياران مي باشد اظهار اميدواري کرد و گفت : با هماهنگي و همکاري ادارات و نهادها بخش بتوانيم در راستاي پيشبرد اهداف نظام مقدس جمهوري اسلامي و دولت کريمه رياست محترم جمهوري دکتر روحاني گامهاي مؤثري برداريم.نوشته شده در : ۵ دي ۱۳۹۶ - ساعت : ۰۹:۱۰ قبل‏ازظهر |  
امروز :

پنجشنبه ۲۸ دي ۱۳۹۶

الخميس ۰ جمادي‌الاولي ۱۴۳۹

Thursday 18 January 2018

آخرين بروزرساني :

چهارشنبه ۲۷ دي ۱۳۹۶  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۷ : ۱۰ : ۳۴
اذان صبح : ۵ : ۴۰ : ۱۰
اذان ظهر: ۱۲ : ۱۰ : ۴۱
غروب آفتاب : ۱۷ : ۱۱ : ۰۶
اذان مغرب : ۱۷ : ۲۹ : ۵۷
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۲۲۹۷۸۳
كل بازديدكنندگان : ۱۵۸۹۵۳
نمايش هاي امروز : ۲۱۳
بازديد هاي امروز : ۲۱۲
افراد آنلاين : ۴۵

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions