حضرت امام خمینی رحمه الله: روز عيد غدير روزي است كه پيامبر اكرم (ص) طبقه حكومت را معين فرمودند و الگوي حكومت اسلامي را تا آخر تعيين فرمودند."صحيفه نور ج۳ ص ۱۹۷"
بخشداري امامزاده عبدالله (ع) - فرماندار ويژه آمل و بخشدار امامزاده عبدالله از بيمارستان امام خميني(ره) بازديد سرزده داشتند + عکس :به گزارش روابط عمومي بخشدار امامزاده عبدالله آمل- سيد جعفر رسولي معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان آمل به همراه يحيي عسگري ‍‍‍‍پور بخشدار امامزاده عبدالله(ع) و ديگر مسولان سرزده و بدون اطلاع قبلي راهي بيمارستان دولتي امام خميني
بخش امامزاده عبدالله شدند هر چند در اين بازديد مسولان و همراهان از بخش هاي مختلف اين مرکز درماني و فعاليت هايش بازديد کامل داشتند.

ابتدا مسولان ارشد آمل به عيادت تعدادي از بيماراني که در قسمت اورژانش بودند رفته و از آنها در رابطه با نحوه خدمات دهي بيمارستان سئوالاتي را مطرح نمود که بيماران از نحوه خدمات دهي بيمارستان اظهار رضايت داشتند.

در اين بازديد معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان آمل به اتفاق بخشدار امامزاده عبدالله و مدير بيمارستان و همکاران شان از همه واحدهاي بيمارستان از جمله اورژانس ـ درمانگاه ـ اتاق هاي عمل ـ بخش مراقبت هاي ويژه و بخش داخلي و جراحي بازديد نموده و از تک تک بيماران سئوالاتي در زمينه نحوه خدمات رساني داشتند .


سيد جعفر رسولي در طي اين بازديد باتوجه به اينکه اين بيمارستان را يکي از مجهزترين بيمارستانهاي شهرستان و منطقه دانست که با مديريت خوب مدير بيمارستان و همکارانشان و دانشگاه علوم پزشکي شاهد امکانات و تجهيزات خوبي هستيم که نياز به اطلاع رساني خوب به شهروندان آملي مي باشد تا آنها جهت درمان و استفاده از خدمات درماني به اين بيمارستان مراجعه نمايند .

در ادامه معاون استاندار در رابطه با رمپ ورودي بيمارستان از مسير امامزاده عبدا... (ع) گفت : بايد يک مسير جهت دسترسي شهروندان امامزاده عبدا... (ع) و مسافران درنظر گرفته شود تا نسبت به تردد آنها اقدام شود تا دچار مشکل نگردند.نوشته شده در : ۵ دي ۱۳۹۶ - ساعت : ۰۹:۱۰ قبل‏ازظهر |  
امروز :

پنجشنبه ۲۸ دي ۱۳۹۶

الخميس ۰ جمادي‌الاولي ۱۴۳۹

Thursday 18 January 2018

آخرين بروزرساني :

چهارشنبه ۲۷ دي ۱۳۹۶  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۷ : ۱۰ : ۳۴
اذان صبح : ۵ : ۴۰ : ۱۰
اذان ظهر: ۱۲ : ۱۰ : ۴۱
غروب آفتاب : ۱۷ : ۱۱ : ۰۶
اذان مغرب : ۱۷ : ۲۹ : ۵۷
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۲۲۹۷۷۹
كل بازديدكنندگان : ۱۵۸۹۴۹
نمايش هاي امروز : ۲۰۹
بازديد هاي امروز : ۲۰۸
افراد آنلاين : ۴۱

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions