حضرت امام خمینی رحمه الله: روز عيد غدير روزي است كه پيامبر اكرم (ص) طبقه حكومت را معين فرمودند و الگوي حكومت اسلامي را تا آخر تعيين فرمودند."صحيفه نور ج۳ ص ۱۹۷"
اخبار - مردم شريف شهرستان آمل در 16 دي 96 حماسه اي ديگر آفريدند . :

مردم شريف شهرستان آمل در 16 دي 96 حماسه اي ديگر آفريدند .

در راهپيمايي 16 دي 96 همراه با مردم شريف آمل سيد جعفر رسولي معاون استاندار وفرماندار ويژه شهرستان آمل به همراه ديگر رؤساي ادارات و نهادهاي شهرستان آمل حماسه اي ديگر آفريدند .

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان آمل : ملت شريف و هميشه در صحنه شهرستان آمل با حضورشان مشت محکمي بر دهان ياوه گويان زدند . مردم آمل با حضور گسترده خود در راهپيمايي 16 دي يک روز به ياد ماندني را در تاريخ ايران وجهان به ثبت رساندند و فرياد الله اکبر و مرگ بر آمريکا و مرگ بر فتنه گر و آشوبگر سر دادند و در حمايت از مقام عظماي ولايت و لبيک گويان از ميدان قائم (عج) شهر هزارسنگر آمل به سمت ميدان 17 شهريور تجمع بصيرت عاشورايي ديگري برپا نمودند و انزجار خود نسبت به اغتشاشگران اعلام نمودند .

در اين راهپيمايي که حدود 5000 هزار نفر جمعيت را در برداشت آمليهاي قهرمان بارديگر همچون حماسه 6 بهمن سال 60 آمل به ميدان آمدند و بر دهان استکبار جهاني و ايادي دست نشانده اش زدند و نگذاشتند تا بي حرمتي که نسبت به پرچم سه رنگ مقدس جمهوري اسلامي ايران شده بي جواب بماند وبا در دست داشتن اين پرچم مقدس اعلام کردند هرگز دست از نظام و جمهوري اسلامي ايران نکشيده و حمايت خود را به ولايت و رهبري نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران اعلام داشتند و در پايان مراسم در ميدان هفده شهريور آمل گردآمده وبا بيانيه اي محکم و دندان شکن آمريکاي جهانخوار و مزدوران به نظام و اغتشاشگران و فتنه گران را محکوم نمودند .

نوشته شده در : ۱۶ دي ۱۳۹۶ - ساعت : ۰۵:۱۰ قبل‏ازظهر |  
امروز :

پنجشنبه ۲۸ دي ۱۳۹۶

الخميس ۰ جمادي‌الاولي ۱۴۳۹

Thursday 18 January 2018

آخرين بروزرساني :

چهارشنبه ۲۷ دي ۱۳۹۶  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۷ : ۱۰ : ۳۴
اذان صبح : ۵ : ۴۰ : ۱۰
اذان ظهر: ۱۲ : ۱۰ : ۴۱
غروب آفتاب : ۱۷ : ۱۱ : ۰۶
اذان مغرب : ۱۷ : ۲۹ : ۵۷
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۲۲۹۷۷۱
كل بازديدكنندگان : ۱۵۸۹۴۱
نمايش هاي امروز : ۲۰۱
بازديد هاي امروز : ۲۰۰
افراد آنلاين : ۳۵

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions