امام رضا(ع) فرمود: پدرم به نقل از پدرش (امام صادق(ع)) نقل کرد که فرمود: روز غدير در آسمان مشهورتر از زمين است.
اخبار - اعزام 6 دستگاه کانکس براي زلزله زدگان غرب کشور با حضور معاون استاندار وفرماندار ويژه شهرستان آمل و مديرکل صنعت و معدن استان 17 دي 96 مرکز تجارت :

جلسه هماهنگي جهت اعزام کانکس براي زلزله زدگان غرب کشور با حضور سيد جعفر رسولي معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان آمل ـ محمد پور مديرکل صنعت معدن و تجارت و ديگر مسئولين شهرستاني و مديرعامل مرکز تجارت بين المللي برنج آمل 17 دي 96 .

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان آمل : سيد جعفر رسولي معاون استاندار وفرماندار ويژه شهرستان آمل با تقدير و تشکر از مديرکل صنعت و معدن و تجارت و مديرعامل مرکز تجارت بين المللي برنج و همکارانشان گفت : با پيگيريهاي همه دوستان  و دکتر محمدپور کارهاي خيلي مهمي را پشت سر گذاشتيم والان شاهد به نتيجه رسيدن آن هستيم . در آمل مردان بزرگي هستند و دارند کارهاي خوبي در بحث اشتغال که بيشترين دغدفه جامعه و مسئولين مي باشد رسيدگي مي کنند و مي بينيم چه اتفاق خوبي در آمل در حال انجام مي باشد .

معاون استاندار وفرماندار ويژه شهرستان آمل گفت : تمام هم و غم مقام معظم رهبري ـ رياست محترم جمهوري و استاندار محترم در ارتباط با مراکزي که شغل ايجاد مي کنند مي باشد و کسانيکه دست به اين کار خداپسندانه مي زنند کار بسيار مهمي انجام مي دهند که خداوند متعال انشاءا... به همه آنها جزاي خير ادا مي کند .

سيد جعفر رسولي معاون استاندار وفرماندار ويژه شهرستان آمل اظهار داشت : جلسه امروز که يک جلسه بسيار خوبي در رابطه با کمک به زلزله زدگان غرب کشور مي باشد که چندي پيش اين واقعه اتفاق افتاده و مردم آمل که رتبه اول در بحث کمک به همنوعان خود را در سطح استان و کشور دارند نشان دادند که همواره به فکر همنوعان خود در بدترين شرايط ممکن هستند و فرمانداري آمل نيز در ساعات اوليه حادثه زلزله با تشکيل جلساتي و ستادهاي اصلي و فرعي واطلاع رساني به خيرين و مردم شريف آمل بود که آنها نيز بصورت خودجوش در روز سوم حادثه 15 کاميون اقلام مورد نياز زلزله زدگان را به غرب کشور اعزام و با مديريت خوبي که انجام شد و حضور خيرين عزيزي که با در ساعات اوليه حادثه در فرمانداري و کنار ما بودند و توانسته ايم از اين امتحان الهي سربلند بيرون بياييم و همانا خدمت به همنوع يک عبادت است و مجموعه تجارت بين المللي برنج آمل نيز با همت دوستان و عزيزان گرامي با کار مضاعف اعزام 6 دستگاه کانکس کار خوب و شيريني است که اين کار را شما انجام داده ايد جهت کمک به زلزله زدگان اين عمل خداپسندانه را انجام که انجام اين کار جاي تقدير و تشکر دارد .

وي در ادامه افزود : ما بيشترين سطح زيرکشت در استان مازندران را داشته و رتبه اول را در حوزه آبريز هراز با 38000 هکتار زمين کشاورزي پيش رو داريم و اين مرکز جزء اولين مرکز است که با دستان توانمند اين دوستان اين مجموعه با تلاش مسئولين شهرستاني ـ استاني و کشور تا به اينجا پيشرفت فيزيکي داشته و خدا را شاکريم که اين مرکز پشتوانه اي است براي کشاورزان باتوجه به اينکه خودم و کشاورز و کشاورز زاده هستم کشاورز با اين کار احساس امنيت مي کند و در بحث فروش که مشکل عده کثيري از کشاورزان شهرستان و نه تنها آمل بلکه سطح استان مي تواند تأثير بسزايي بگذارد و کشاورز ديگر دغدغه فکري براي فروش محصولات خود ندارد . 

سيد جعفر رسولي در ادامه اظهار داشت : بحث صادرات برنج که کشاورزان رنج مي بردند در ابتداي شروع فصل کشاورزي و زمان برداشت کشاورزان دغدغه فروش برنج که با رنج فراوان به دست مي آيد را داشتند و اين مرکز مي تواند پشتوانه اي براي کشاورزان باشد و دولت نيز مي تواند روي آن حساب جداگانه اي باز کند و کشاورز مي تواند دلگرم شود توليد پايدار و پشتوانه آن صادرات است ، بهترين پشتوانه است ،  اين عمل را به فال نيک مي گيريم و بحث صادرات پيش آمد که بايد در اينجا از دکتر محمدپور رئيس سازمان صنعت و معدن و تجارت استان نيز تقدير و تشکر کنيم که در بحث صادرات محصولات کشاورزي خصوصاً برنج زحمات زيادي کشيده اند .

ايشان در ادامه افزودند : انشاءا... مبارکه و ميمون باشد براي کشاورزان عزيز آملي و استاني و هرچه زودتر شاهد افتتاح اين مرکز عظيم باشيم که انشاءا... با شروع به کار اين مرکز هرچه زودتر خستگي از تن اين دوستان در برود با مديريت خود آقاي يزدان پناه اين کار شکل گرفت انشاءا... مبارک شهروندان آملي و کشاورزان عزيز باشد .

دکتر محمدپور مدير کل صنعت و معدن و تجارت استان مازندران : ابتدا ضمن عرض سلام و صلوات به روح ملکوتي حضرت امام و شهداي ايران اسلامي و شهداي مدافع حرم گفت : واقعاً جاي تحسين دارد و مرحبا و دست مريزاد خدمت همه دوستان و عزيزان مي گويم و هر آملي تفکرش اين است که در سطح ملي و جهاني کار کند . بعد از بازديد از اين مرکز در اوليل ساخت گفتم که کار خيلي سخت و دشواري را مسئولين و دست اندرکاران پيش رو دارند و با مديريت خوب مهندس يزدان پناه وساير عزيزان که فعل خواستن را سرودند و توانستند تا به اينجا پيش بروند جاي خرسندي و خوشحالي است .

مديرکل صنعت و معدن و تجارت استان مازندران افزود : خدمت فرماندار عزيز و بسيجي شهرمان و دوست خوبم آقاي رسولي هستيم که يکي از چهره هاي خدوم و بي منت در سطح استان و شهرستان آمل هستند که دارند کار مي کنند و يادگاري هاي خوبي در سطح شهر گذاشتند و دوستان و همکارانشان  به تأسي از فرماندار جهادي و ميداني نيز دارند کار مي کنند .

 بحث تسهيلات روستايي که مسئولين اين مرکز داشتند از فرماندار عزيز مي خواهم که با معرفي اين عزيزان جهت دريافت تسهيلات روستايي کم بهره بتوانند در زمينه هاي اشتغال پايدار فعاليت کنند و تلاشمان براين است که با معرفي فرمانداري و همچنين پيگيريهايي که در استانداري براي اين قشر زحمتکش جامعه بتوانيم يک اتفاق خوبي براي کشاورزان و مردم عزيز آملي رقم بزنيم .

وي افزود : از دکتر يوسفيان و فرماندار تشکر مي کنيم که يادگاريهايي در سطح شهرستان آمل گذاشتند مي شود کارهايي را به کمک فرماندار انجام داد و در حوزه صادران گامهاي خوبي برداشته شد و مي شود کارهايي کرد و نياز به بازار سازي دارد . گامهاي اوليه خوب بود بلکه با بسته بندي و کارهاي ديگر مي شوند در سطح بين المللي با کشورهاي همچون فيليپين و تايلند و ديگر کشورهاي آسيايي و اروپايي در بازار جهاني رقابت کرد .

دکتر محمد پور عمران افزود : اگر يک سال زحمت بکشيد و در اولين صادراتي که انجام مي دهيد مي توانيد حرفي براي گفتن در منطقه و جهان داشته باشيد .

وي گفت : انشاءا... بتوانيم از کشورهاي تايلند و فيليپين با حضور فرماندارـ امام جمعه ـ نماينده و رسانه بتوانيم بازديدي ميداني از اين کشورها داشته باشيم و روش تجارت و کشاورزي آنها را مورد بحث و تبادل نظر قرار دهيم .

در پايان سيد جعفر رسولي معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان آمل به اتفاق دکتر محمد پور مدير کل صنعت و معدن و تجارت استان و يزدان پناه مديرعامل مرکز بين المللي تجارت و پايانه صادرات برنج ايران و ديگر مسئولين شهرستاني و استاني با سلام و صلوات کاميونهاي حامل کانکس براي زلزله زدگان را بدرقه کردند . 

در ادامه يزدان پناه مديرعامل مرکز بين المللي تجارت و پايانه صادرات برنج ايران با ذکر سلام و صلوات به روح پرفتوح و ملکوتي حضرت امام و شهيدان و سلامتي مقام معظم رهبري گفت : سلام و خيرمقدم عرض مي کنيم محضر معاون استاندار وفرماندار ويژه شهرستان آمل و دکتر محمدپور مديرکل صنعت و معدن وتجارت استان و ديگر مسئولين شهرستاني و استاني و بيان داشت : فرمانداري آمل يک پشتوانه گرمي براي مرکز تجارت برنج آمل است باتوجه به کارگروههايي که در فرمانداري توسط آقاي رسولي گذاشته شد براي آبرساني اين مجموعه که شخصاً ورود پيدا کردند و مشکل آب را حل نمودند و تا به حال همکاري هاي لازم را انجام دادند .

مديرعامل مرکز بين المللي تجارت برنج گفت : دکتر محمدپور نيز يکي از افرادي بودند که از ابتداي کار اين مجموعه را ياري کردند و در تمام کارهاي حضور پيدا کردند و گفتند من به عنوان هيأت مديره افتخاري شما هستم در کليه مراحل راهنماي خوبي بودند .و فعل خواستن را به ما آموختند .

وي در ادامه گفت : در کارنامه مان حضور در 10 نمايشگاه را داريم و 2 نمايشگاه بين المللي بود که به نمايشگاه قطر رفتيم و معاون بازرگاني قطر گفت مگر ايران برنج توليد مي کند . پس نتيجه مي گيريم که برنج ايران در جهان شناخته شده نيست و با شروع به کار اين مجموعه مي توانيم مرغوبيت برنج ايراني را به جهانيان آشنا بسازيم .

مديرعامل مرکز برنج آمل گفت : براي راه اندازي کارخانه نياز به وام داريم و تاکنون هيچگونه تسهيلاتي دريافت نکرديم که نياز به مساعدت فرماندار و مديرکل صنعت و معدن مي باشد و در اين کارخانه کار بسته بندي و سورتينگ با کليه تجهيزات مي توانيم برنج را در ابعاد کوچک به کشورهاي اروپايي و آسيايي صادر کنيم .

 


نوشته شده در : ۱۸ دي ۱۳۹۶ - ساعت : ۰۲:۱۰ قبل‏ازظهر |  
آخرين بروزرساني :

سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۷ : ۰۷ : ۰۴
اذان صبح : ۵ : ۳۴ : ۳۱
اذان ظهر: ۱۱ : ۵۷ : ۲۲
غروب آفتاب : ۱۶ : ۴۷ : ۳۹
اذان مغرب : ۱۷ : ۰۷ : ۰۵
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۱۱۴۶۵۰۱
كل بازديدكنندگان : ۸۴۸۹۶۵
نمايش هاي امروز : ۲۴۹
بازديد هاي امروز : ۲۴۹
افراد آنلاين : ۵۳

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions