امام رضا(ع) فرمود: پدرم به نقل از پدرش (امام صادق(ع)) نقل کرد که فرمود: روز غدير در آسمان مشهورتر از زمين است.
اخبار - جلسه شوراي مبارزه با مواد مخدر به رياست معاون استاندار وفرماندار ويژه شهرستان آمل 18 دي 96 :

جلسه شوراي مبارزه با مواد مخدر به رياست سيد جعفر رسولي معاون استاندار وفرماندار ويژه شهرستان آمل و با حضور سرهنگ آزادي فرماندهي انتظامي آمل و بخشداران و ديگر مسئولين شهرستاني 18 دي 96 برگزار گرديد .

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان آمل : سيد جعفر رسولي معاون استاندار وفرماندار ويژه شهرستان آمل با ياد شهداي انقلاب اسلامي و شهداي مدافع حرم و طول عمر با عزت براي مقام معظم رهبري ودولت خدمتگزار تدبير واميد و با تشکر از حاضرين در جلسه گفت : سربازان گمنام امام زمان (عج) که با فروشندگان مواد مخدر مبارزه کرده و در صحنه ها همچون گذشته قاچاقچيان مواد مخدر را غافلگير و دستگير مي کنند تشکر و قدرداني مي نمايم .

سيد جعفر رسولي فرماندار ويژه شهرستان آمل در جلسه شوراي مبارزه با مواد مخدر موضوع پيشگيري و فرهنگ سازي در مبارزه با مواد مخدر را دو رکن بسيار مهم دانست و افزود : شهرستان آمل براي قاچاقچيان مواد مخدر نا امن شناخته شده و در مناطقي که مواد مخدر عرضه مي شد پاکسازيهاي صورت گرفت و در اين راستا بايد پيشگيري وفرهنگ سازي را در دستور کار خود قرار داده و در شهرستان آمل کارهاي تبليغاتي و فرهنگي از سوي شهرداران براي مبارزه با اين مواد افيوني انجام شود .

معاون استاندارو فرماندار ويژه شهرستان آمل هماهنگي کامل بين ادارات مربوطه را يک رکن مهم دانست و بيان کرد : با حضور داشتن يکپارچه مديران مربوطه در صحنه هاي حساس باعث مي شود همانطور که دو منطقه رضوان 38 و امت آباد کارهاي خيلي خوبي انجام شد در مناطق ديگر نيز کارهاي خوبي انجام شود و پاکسازي کامل صورت گيرد .

در پايان سرهنگ آزادي فرمانده انتظامي آمل گزارش 9 ماهه نيروي انتظامي شهرستان آمل را در رابطه با مبارزه و پيشگيري از مصرف و توزيع مواد مخدر داد گزارش به شرح ذيل مي باشد :

کشفيات 670 کيلوگرم  ـ دستگيري 2270 نفر ـ منهدم کردن 7 باند فروش و توزيع مواد مخدر ـ دستگيري 225 نفر معتاد و کشف 181 خودرو .

آزادي فرمانده انتظامي آمل نصب دوربين در منطقه رضوان 38 را بسيار مهم دانست و گفت : با نصب دوربين در منطقه رضوان 38 همانند منطقه امت آباد بتوانيم بحث امنيت را براي شهروندان آن منطقه و شهرستان آمل ايجاد نماييم .

نوشته شده در : ۱۸ دي ۱۳۹۶ - ساعت : ۰۴:۱۰ قبل‏ازظهر |  
آخرين بروزرساني :

سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۷ : ۰۷ : ۰۴
اذان صبح : ۵ : ۳۴ : ۳۱
اذان ظهر: ۱۱ : ۵۷ : ۲۲
غروب آفتاب : ۱۶ : ۴۷ : ۳۹
اذان مغرب : ۱۷ : ۰۷ : ۰۵
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۱۱۴۶۵۴۷
كل بازديدكنندگان : ۸۴۹۰۱۱
نمايش هاي امروز : ۲۹۵
بازديد هاي امروز : ۲۹۵
افراد آنلاين : ۶۸

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions