امام رضا(ع) فرمود: پدرم به نقل از پدرش (امام صادق(ع)) نقل کرد که فرمود: روز غدير در آسمان مشهورتر از زمين است.
اخبار - بررسي مشکلات روستاي شادمحل با حضور فرماندارآمل و نماينده مردم اين شهرستان در مجلس شوراي اسلامي :

بازديد و سرکشي از روستاي شادمحل و بررسي مشکلات اين روستا با حضور سيدجعفر رسولي معاون استاندار وفرماندار ويژه شهرستان آمل ـ دکتر يوسفيان نماينده مردم آمل در مجلس شوراي اسلامي و ديگر مسئولين شهري و بخش دشت سر 21 دي 96 .

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان آمل : در اين جلسه ابتدا دهيار روستاي شادمحل ضمن خوش آمد گويي به ميهمانان حاضر در جلسه در رابطه با مشکلات روستا مطالبي را عنوان کرده و با بيان اينکه اين روستا داراي مشکلات عديده اي بوده که با درايت و مديريت مسئولين شهرستاني از جمله فرماندار ـ نماينده و بخشدار و ديگر مسئولين برطرف گرديد اما 3 مشکلي که هم اکنون اين روستا دارد را عنوان کرد و گفت : 1 آب روستا از هيأت امنايي به آب وفاضلاب روستايي واگذار گردد . 2 مصوبه طرح هادي مشخص گردد 3 نوار 60 متري روستا که از سوي شهرداري درآمدزايي مي شود و هيچگونه از درآمد آن به روستاي شادمحل واگذار نمي گردد .

در پايان دهيار شادمحل از حضور گرم و صميمي فرماندار و معاون فرماندار ـ نماينده ـ امام جمعه دابو و دشت سر ـ بخشدار دشت سر ـ رئيس آب و فاضلاب روستايي  و اعضاي شوراي اسلامي و معتمدين شادمحل و اصحاب رسانه تقدير و تشکر نمودند .

در ادامه حجت الاسلام اصغري از معتمدين و ريش سفيدان منطقه شادمحل ضمن خوش آمد گويي به دکتر يوسفيان ـ امام جمعه ـ فرماندار و معاون فرماندار وبخشدار دشت سر و ديگر ميهمانان حاضر در جلسه بيان نمود : اين انقلاب عده اي جوان دادند و عده اي جواني و عده اي خون دادند و عده اي خون دل خوردند و دکتر يوسفيان کسي است که جواني خود را براي نظام و انقلاب و شهرستان آمل داده اند ، ايشان فردي قانون مدار و قانون دان مي باشند و فرماندار آمل که خود فردي بسيجي و آزاده جنگ مي باشند و عشق خدمت به مردم دارد بر کسي پوشيده نيست .

حجت الاسلام اصغري افزود : آب شرب شاد محل که از چندين سال قبل که خودم يکي از بانيان آبرساني منطقه بودم توسط خود مردم وبا خودياري آنها انجام شده و يک چاهي که توسط دولت وقت حفر گرديد مدت 8 سالي است که چاه بسته شده وبلا استفاده مي باشد و مردم با خودياري خودشان چاه جديد حفر کردند و از آن استفاده مي کنند ، باتوجه به درخواست اهالي که به آب وفاضلاب روستايي وصل گردند يکي از خواسته هاي بحق مردم عزيز شادمحل مي باشد که از مسئولين محترم درخواست مجوزات لازم را داريم تا مردم اين منطقه که جمعيت بالايي در آن سکونت دارند دچار مشکل نگردند .

در ادامه حجت الاسلام تقي زاده امام جمعه دابو و دشت سر ضمن خيرمقدم گويي به ميهمانان و حاضرين در جلسه از اعضاي شوراي اسلامي ودهيار روستاي شادمحل که اين محفل را برگزار نمودند تا مشکلات مردم حل گردد تقدير نمود و از حضور دکتر يوسفيان ـ فرماندار و هيأت همراه نيز تقدير نمود و گفت : خدماتي که افتخار همه ما دکتر يوسفيان در سطح ملي انجام داد بر کسي پوشيده نيست و لطف و حمايت هاي بي بديل و خدمات ارزنده ايشان بر همه ما مشهود است و مردم آمل فرماندار ارزشي و بسيجي را دوست دارند و کمک ها و مساعدت هاي ايشان و معاونين فرمانداري نيز بر همه آشکار است .

امام جمعه دابوو دشت سر در پايان گفت : بحث آب بهاي کشاورزي که با حمايت هاي ويژه دکتر يوسفيان و فرماندار موجب شده تا کشاورزان آب بهاء را پرداخت نکنند و همچنين بحث آب شرب روستاهاي سطح شهرستان باتوجه به اينکه در جلسات متعددي که خدمت دکتر يوسفيان بوديم دارند کارهاي خوبي جهت اتصال به شبکه آب وفاضلاب روستايي انجام مي دهند و اعتبارات خوبي را نيز جذب نموده اند که از همين جا از ايشان تقدير و تشکر را داريم و اميدواريم که مشکل آب شرب اين منطقه نيز با دستان تواناي ايشان حل وفصل گردد .

در ادامه صالحي رئيس آب وفاضلاب روستايي نيز در رابطه با بحث آب مطالبي را عنوان کرد و افزود : در ايران دوصدم درصد آب در ايران وجود دارد و اما مشکل فقر آب نداريم ، بلکه مشکل مديريت ـ مشکل شبکه داريم و اگر با حمايت ها و کمک هاي خوب دکتر يوسفيان و فرماندار ارزشي نبود وبحث تحت پوشش گرفتن آب و فاضلاب روستايي نبود ما نيز دچار مشکل مي شديم .

رئيس آب وفاضلاب روستايي گفت : با تلاش دکتر يوسفيان و فرماندار و مهندس عبداللهي مديرکل آب وفاضلاب روستايي استان مقرر گرديد تا 30 دي 96 هر روستايي درخواست اتصال به شبکه آب وفاضلاب روستايي را داشت با کار کارشناسي و حضور کارشناسان از استان و بررسي هايي که انجام مي دهند اعتبارات خوبي در نظر گرفته شود تا مشکل آب روستاهاي آمل حل گردد و با درايت دکتر يوسفيان تعداد 120 کنتور به اهالي روستاي شادمحل بصورت رايگان تحويل گرديد و اميدواريم که مشکلات ديگر اهالي نيز برطرف گردد .

در ادامه دکتر يوسفيان نماينده مردم آمل در مجلس شوراي اسلامي ضمن تقدير و تشکر و سپاسگزاري از شوراي اسلامي ودهيار و اهالي منطقه و بزرگان و ريش سفيدان و همچنين حضور امام جمعه فاضل وانديشمند دابو و دشت سر و فرماندار پرتلاش و بسيجي که خود يکي از يادگاران هشت سال دفاع مقدس نيز هستند و همواره ايشان و معاونين ايشان قصدشان خدمت است و هيچ ملکي ـ کارخانه اي و سهامي نداشته و دنبال اينگونه مسائل نيستند فقط قصد خدمت دارند همه با صداقت و سلامت دارند کار مي کنند و آقاي صالحي رئيس آب و فاضلاب روستايي هم خيلي زحمت مي کشند وبه لطف الهي وبا قدرت در حال خدمت رساني مي باشند .

دکتر يوسفيان در ادامه افزود: آب دشت سر نزديک به 20 ميليارد تومان از زيارود تا وسطي کلا هزينه شده و عدد خيلي بالايي است و 17 هزار مشترک را در برگرفته و تمام تلاشمان اين است که خدا قبول کند . واين نکته را بايد بيان کنم که هم اکنون دو الي سه نقطه از شهر آمل از جمله پلور ـ وسطي کلا و رئيس آباد همين الان اگر اهالي بخواهند مي توانيم آنرا به شهر تبديل کنيم اما بيشتر فکر و ذهنمان درگير اين است که اگر اين منطقه به شهر تبديل شود مردم عزيز به زحمت مي افتند و زيانهاي زيادي را متحمل مي شوند چون تمام خدماتي از قبيل آب و برق و گازشان رابايد طبق تعرفه شهري پرداخت نمايند که ما دلمان نمي خواهد مردم به زحمت بيفتند و يا اينکه اهالي ديگر قادر به رونق دامداري و کشاورزي در اين مناطق نيستند چون مشکلاتي براي ديگران به وجود مي آيد .

در ادامه نماينده مردم آمل در مجلس شوراي اسلامي اظهار داشت : در بحث احداث سد باتوجه به اينکه تمامي کانالهاي انتقال آب در داخل سد به پايان رسيده و فقط ديواره سد مانده که با تلاش و جديت وزارت نيرو و تمام توسط  پيمانکاران و امور آب استان و پيگيريهاي اينجانب و فرماندار در دست اقدام مي باشند و انشاءا... به زودي زود شاهد آبگيري سد خواهيم بود و با شروع به کار اين سد که حدود 40 ميليارد تومان هزينه مي گردد آب کشاورزي تا کردکوي قابل انتقال مي باشد .

يوسفيان نماينده مردم آمل گفت : باتوجه به اينکه هرموقع مشکل آب کشاورزي داشتيم مقدار 5 تا 7 ميليون متر مکعب از آب سد را باز مي کردند و مشکلات کشاورزان تا حدود حل مي شد اما با شروع به کار سد هراز حدود 600 ميليون متر مکعب آب پشت آن جمع مي شود و ديگر مردم شهرستان آمل و 5 شهر ديگر از جمله : فريدونکنار ـ بابلسر ـ سرخرود ـ محمودآباد و چمستان (نور) از آب اين سد استفاده مي کنند و حتي آب کشاورزي به کردکوي نيز قابل انتقال مي باشد و تمام تلاش ما چه در کار سد و چه در پروژه هاي ديگر اين بود که از فاينانس استفاده نکنيم چون اگر اين کار را مي کرديم مردم عزيز آملي و مسافراني که جهت تردد مي بايست از جاده زيبا و کوهستاني هراز عبور مي کردند و مي بايستي مبالغي را پرداخت مي کردند براي همين تا الان ايستاده ايم و هيچ وقت نمي خواهيم که به مردم فشار بيايد و متحمل هزينه شوند .

در پايان دکتر يوسفيان نماينده مردم آمل اظهار داشت : فردا اگر آب بهاء زياد شود عملاً مردم سود نمي برند موقعيتي که پيش آمده است در پلک مطرح شد روستاهايي که دو آب استفاده مي کنند يعني قسمتي از اهالي روستا از آب شهري و قسمتي از آب روستايي استفاده مي کنند دستور داديم سريعاً به روستايي تبديل شوند انشاء ا... اين مشکل روستاها نيز حل شود واگر لازم باشد در اين زمينه نيز جلسه با حضور فرماندار در آمل بگذاريم تا مشکل روستائيان عزيز حل گردد و در مورد 60 متري مقدماتي که از راه قانوني باشد و قانون اجازه بدهد استفاده مي کنيم با همتي که عزيزان شهرستاني دارند اين مشکل را نيز حل خواهيم کرد و هرجا که بتوانيم از اعتبارات دولتي استفاده کنيم از مردم هزينه اي دريافت نمي گردد .

در ادامه سيد جعفر رسولي معاون استاندار وفرماندار ويژه شهرستان آمل با سلام و صلوات به روح پرفتوح و ملکوتي حضرت امام و شهداي انقلاب اسلامي و شهداي ششم بهمن و شهداي مدافعان حرم از حضور دکتر يوسفيان در رابطه با بررسي مشکلات مردم آمل تقدير نمود و از حضور امام جمعه دابو و دشت سر و ديگر مسئولين شهري و معتمدين و ريش سفيدان شاد محل ـ شوراي اسلامي و دهياري شادمحل  و اصحاب رسانه تقدير نمود و از تلاشها و پيگيريهاي دکتر يوسفيان اعتبارات خوبي براي شهرستان آمل جذب مي گردد و در طول دولتهاي گذشته و دولت جديد در جمع بندي اعتبارات دولتي و ملي کمکهاي خوبي شده که در همين جا از دکتر يوسفيان و دولت خدمتگزار نيز تقدير و تشکر داريم و انشاءا... با تلاش مديران بتوانيم مشکلات مردم آمل را حل کنيم و در رابطه با آب شرب شادمحل نيز دستورات لازم به ادارات ذيربط داده شد تا هرچه زودتر به آب روستايي تبديل شود .

در پايان فرماندار آمل با آرزوي طول عمر و سلامتي مقام معظم رهبري و دولت خدمتگزار جلسه را با ذکر صلوات به پايان رساند .   
 


نوشته شده در : ۲۲ دي ۱۳۹۶ - ساعت : ۱۲:۱۰ بعدازظهر |  
شهادت امام حسن عسگري (260ق)
آخرين بروزرساني :

شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۶ : ۳۹ : ۲۴
اذان صبح : ۵ : ۱۰ : ۰۲
اذان ظهر: ۱۱ : ۴۵ : ۱۹
غروب آفتاب : ۱۶ : ۵۰ : ۵۳
اذان مغرب : ۱۷ : ۰۹ : ۲۷
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۱۰۲۸۸۵۱
كل بازديدكنندگان : ۷۵۵۷۸۸
نمايش هاي امروز : ۶۲۹
بازديد هاي امروز : ۵۴۹
افراد آنلاين : ۵۵

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions