حضرت امام خمینی رحمه الله: روز عيد غدير روزي است كه پيامبر اكرم (ص) طبقه حكومت را معين فرمودند و الگوي حكومت اسلامي را تا آخر تعيين فرمودند."صحيفه نور ج۳ ص ۱۹۷"
جهاد کشاورزي - اخبار - سيد حسين اسلامي مدير جهادکشاورزي شهرستان آمل از برگزاري جلسه هم انديشي گراميداشت ايام دهه فجر ستاد روستايي و عشايري خبر داد. :به گزارش روابط عمومي جهادکشاورزي آمل اسلامي با بيان ياد و خاطره شهداي جنگل دلاوريهاي مردم غيور و ولايتمدار آمل را در 6 بهمن سال 1360 گراميداشت و گفت: ايام الله دهه فجر طليعه نور و تجلي مردم سالاري ديني با رهبري حضرت امام بود که بذر نهضت انقلابي از سال 1342 پاشيده و در بهمن سال 57 به گل نشست.

وي گفت: ادارات و نهادها نماد خدمت رساني به عشاير و روستائيان مي باشد که بايد تمامي ظرفيت خود را در جلب مشارکت حداکثري مردم در برپايي جشن انقلاب و انتقال پيام انقلاب به جوانان و نسل جديد به کار ببرند.

اسلامي گفت: مديريت جهادکشاورزي به عنوان مسئول کميته روستايي و عشايري ستاد گراميداشت دهه فجر هر ساله برنامه و پرونده هاي ادارات و نهادها در منطقه روستايي و مراکز دهستانها را جهت تدوين برنامه به فرمانداري ارسال مينمايد.

وي از ارائه برنامه هاي متنوع و فعاليت دستگاهها براي عشاير و روستائيان در زمينه افتتاح پروژه هاي عمراني  و برگزاري کلاس هاي آموزشي ، اجراي مسابقات ورزشي، علمي و فرهنگي، ويزيت رايگان در مراکز بهداشتي ، انجام واکسيناسيون دامي، ديدار با مسئولين و بازديد از خانواده هاي شهدا و جانبازان و ... خبر داد.

اسلامي گفت : ادارات و مراکز دولتي با لحاظ نمودن ايام فاطميه منزلت مقام فاطمه اطهر(س) نسبت به آذين بندي و برپايي جشن انقلاب اقدام نمايند.


 


نوشته شده در : ۱ بهمن ۱۳۹۶ - ساعت : ۱۲:۱۱ بعدازظهر |  
روز ملي شدن صنعت نفت ايران(1329ش)
وفات حضرت زينب کبري(س) (62ق)
آخرين بروزرساني :

سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۶ : ۰۵ : ۰۰
اذان صبح : ۴ : ۳۸ : ۵۹
اذان ظهر: ۱۲ : ۰۸ : ۰۲
غروب آفتاب : ۱۸ : ۱۱ : ۳۸
اذان مغرب : ۱۸ : ۲۸ : ۵۴
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۱۲۹۷۷۵۴
كل بازديدكنندگان : ۹۷۹۷۱۹
نمايش هاي امروز : ۶۲
بازديد هاي امروز : ۶۲
افراد آنلاين : ۴۷

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions