امام رضا(ع) فرمود: پدرم به نقل از پدرش (امام صادق(ع)) نقل کرد که فرمود: روز غدير در آسمان مشهورتر از زمين است.
جهاد کشاورزي - اخبار - سيد حسين اسلامي مدير جهادکشاورزي شهرستان آمل از برگزاري جلسه هم انديشي گراميداشت ايام دهه فجر ستاد روستايي و عشايري خبر داد. :به گزارش روابط عمومي جهادکشاورزي آمل اسلامي با بيان ياد و خاطره شهداي جنگل دلاوريهاي مردم غيور و ولايتمدار آمل را در 6 بهمن سال 1360 گراميداشت و گفت: ايام الله دهه فجر طليعه نور و تجلي مردم سالاري ديني با رهبري حضرت امام بود که بذر نهضت انقلابي از سال 1342 پاشيده و در بهمن سال 57 به گل نشست.

وي گفت: ادارات و نهادها نماد خدمت رساني به عشاير و روستائيان مي باشد که بايد تمامي ظرفيت خود را در جلب مشارکت حداکثري مردم در برپايي جشن انقلاب و انتقال پيام انقلاب به جوانان و نسل جديد به کار ببرند.

اسلامي گفت: مديريت جهادکشاورزي به عنوان مسئول کميته روستايي و عشايري ستاد گراميداشت دهه فجر هر ساله برنامه و پرونده هاي ادارات و نهادها در منطقه روستايي و مراکز دهستانها را جهت تدوين برنامه به فرمانداري ارسال مينمايد.

وي از ارائه برنامه هاي متنوع و فعاليت دستگاهها براي عشاير و روستائيان در زمينه افتتاح پروژه هاي عمراني  و برگزاري کلاس هاي آموزشي ، اجراي مسابقات ورزشي، علمي و فرهنگي، ويزيت رايگان در مراکز بهداشتي ، انجام واکسيناسيون دامي، ديدار با مسئولين و بازديد از خانواده هاي شهدا و جانبازان و ... خبر داد.

اسلامي گفت : ادارات و مراکز دولتي با لحاظ نمودن ايام فاطميه منزلت مقام فاطمه اطهر(س) نسبت به آذين بندي و برپايي جشن انقلاب اقدام نمايند.


 


نوشته شده در : ۱ بهمن ۱۳۹۶ - ساعت : ۱۲:۱۱ بعدازظهر |  
آخرين بروزرساني :

سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۷ : ۰۷ : ۰۴
اذان صبح : ۵ : ۳۴ : ۳۱
اذان ظهر: ۱۱ : ۵۷ : ۲۲
غروب آفتاب : ۱۶ : ۴۷ : ۳۹
اذان مغرب : ۱۷ : ۰۷ : ۰۵
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۱۱۴۶۵۰۹
كل بازديدكنندگان : ۸۴۸۹۷۳
نمايش هاي امروز : ۲۵۷
بازديد هاي امروز : ۲۵۷
افراد آنلاين : ۵۶

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions