امام باقر(ع) فرمود: اسلام بر پنج پايه استوار شده است: نماز، زکات، روزه، حج و ولايت و به هيچ چيز به اندازه آنچه در روز غدير به ولايت تاکيد شده، ندا نشده است.
جهاد کشاورزي - اخبار - سيد حسين اسلامي مدير جهادکشاورزي شهرستان آمل از آگاهي بخشي کشاورزان با اقدامات پيشگيرانه در کاهش خسارت بخش کشاورزي به موجب وقوع برف و يخبند :به گزارش روابط عمومي جهاد کشاورزي مهندس اسلامي در جلسه شوراي فني مديريت گفت: با توجه به ورود سامانه بارشي و احتمال خسارت ناشي از آن در روزهاي آتي تمهيدات لازم و اطلاع رساني جامع به دهياران، شوراي ها و کشاورزان در دستور کار قرار گيرد .

وي با بيان اينکه در سال گذشته به موجب بروز برف و يخبندان خسارت جدي به باغداران و گلخانه داران وارد شد افزود: توجه به اطلاعيه هاي هواشناسي، رعايت مسائل فني، تجهيز واحدهاي گلخانه اي و تامين سوخت ذخيره موجب آمادگي توليدکنندگان در مواجه با برف و کاهش خسارت احتمالي ميگردد.

مدير جهادکشاورزي گفت: کشاورزاني که موفق به جمع آوري محصول مرکبات نگرديدند، نسبت به برداشت آن اقدام عاجل معمول دارند تا ضمن حفظ محصول از خسارت شکستگي درختان مصون بمانند.

اسلامي گفت: آمل با دارا بودن 3050 هکتار باغ مرکبات و 175 هکتار محصولات گلخانه اي و شرايط استقرار جغرافيايي شهرستان با خسارت جدي روبرو ميشود که در سال 95 مبلغ 6/38 ميليارد ريال از محل تسهيلات کم بهره به باغداران خسارت ديده برف و سرما جهت اصلاح باغ و مرمت و نوسازي گلخانه ها پرداخت گرديد.نوشته شده در : ۴ بهمن ۱۳۹۶ - ساعت : ۰۱:۱۱ قبل‏ازظهر |  
آخرين بروزرساني :

شنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۵ : ۴۹ : ۳۱
اذان صبح : ۴ : ۲۳ : ۲۱
اذان ظهر: ۱۱ : ۵۲ : ۳۰
غروب آفتاب : ۱۷ : ۵۴ : ۵۵
اذان مغرب : ۱۸ : ۱۲ : ۰۸
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۹۰۳۶۳۶
كل بازديدكنندگان : ۶۵۰۹۵۵
نمايش هاي امروز : ۳۴۸
بازديد هاي امروز : ۳۴۸
افراد آنلاين : ۸۰

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions