امام صادق(ع) فرمود: ... روز غدير خم در ميان روزهاى عيد فطر و قربان و جمعه همانند ماه در ميان ستارگان است.
جهاد کشاورزي - اخبار - سيد حسين اسلامي مدير جهادکشاورزي شهرستان آمل از ثبت نام 210 متقاضي تسهيلات اشتغال مناطق روستايي در سامانه کارا خبر داد. :


به گزارش روابط عمومي جهادکشاورزي  شهرستان آمل سيد حسين اسلامي گفت: در سايه منويات رهبر انقلاب در سال اقتصاد مقاومتي، توليد - اشتغال اعتبارات قابل توجهي در زمينه اشتغال و توسعه مناطق روستايي و عشايري از سوي دولت تامين گرديد.

اسلامي با اشاره به تخصيص 11000 ميليارد تومان تسهيلات اشتغالزايي کشور بيان داشت: کشاورزي و توسعه روستايي جايگاه ويژه اي در توليد شغل دارد که 45% اعتبار تخصيصي مربوط به بخش کشاورزي بوده که  قابل جذب از طريق متقاضيان مي باشد.

وي استان مازندران و شهرستان آمل را با داشتن اراضي مستعد و دشت و مناطق ميانبند کوهستاني ، سرانه جمعيتي مناسب در مناطق روستايي ، جوانان تحصيل کرده و علاقمند به مشاغل کشاورزي را فرصتي در زمينه توليد پايدار و اشتغال مولد با اجراي طرحهاي کشاورزي دانست.

اين مسئول اولويت پرداخت تسهيلات را مربوط به پروژه ها و طرحهاي داراي پروانه تاسيس ، واحدهايي با قابليت افزايش ظرفيت توليد و طرحهاي توسعه اي دانست و افزود: ادارات تخصصي و واحدهاي ذيمدخل نسبت به بررسي پرونده ها و توجيه فني طرحها اقدام تا هرچه سريعتر در کميته اشتغال شهرستاني جهت تصويب مطرح گردد.

مدير جهادکشاورزي گفت: از تعداد 210 طرح ثبت شده در سامانه کارا تعداد 190 مورد مربوط به مشاغل کشاورزي است که نشان از ظرفيت اين بخش در اشتغال مولد و توسعه کشور دارد. 

 


نوشته شده در : ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ - ساعت : ۰۱:۱۱ قبل‏ازظهر |  
آخرين بروزرساني :

يكشنبه ۳ تير ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۴ : ۴۳ : ۳۸
اذان صبح : ۲ : ۵۲ : ۴۱
اذان ظهر: ۱۲ : ۰۲ : ۵۸
غروب آفتاب : ۱۹ : ۲۲ : ۱۵
اذان مغرب : ۱۹ : ۴۲ : ۳۲
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۶۷۴۰۹۰
كل بازديدكنندگان : ۴۵۴۲۸۶
نمايش هاي امروز : ۱۳۲۳
بازديد هاي امروز : ۵۷۸
افراد آنلاين : ۱۰۱

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions