امام رضا(ع) فرمود: پدرم به نقل از پدرش (امام صادق(ع)) نقل کرد که فرمود: روز غدير در آسمان مشهورتر از زمين است.
جهاد کشاورزي - اخبار - سيد حسين اسلامي مدير جهادکشاورزي شهرستان آمل از ثبت نام 210 متقاضي تسهيلات اشتغال مناطق روستايي در سامانه کارا خبر داد. :


به گزارش روابط عمومي جهادکشاورزي  شهرستان آمل سيد حسين اسلامي گفت: در سايه منويات رهبر انقلاب در سال اقتصاد مقاومتي، توليد - اشتغال اعتبارات قابل توجهي در زمينه اشتغال و توسعه مناطق روستايي و عشايري از سوي دولت تامين گرديد.

اسلامي با اشاره به تخصيص 11000 ميليارد تومان تسهيلات اشتغالزايي کشور بيان داشت: کشاورزي و توسعه روستايي جايگاه ويژه اي در توليد شغل دارد که 45% اعتبار تخصيصي مربوط به بخش کشاورزي بوده که  قابل جذب از طريق متقاضيان مي باشد.

وي استان مازندران و شهرستان آمل را با داشتن اراضي مستعد و دشت و مناطق ميانبند کوهستاني ، سرانه جمعيتي مناسب در مناطق روستايي ، جوانان تحصيل کرده و علاقمند به مشاغل کشاورزي را فرصتي در زمينه توليد پايدار و اشتغال مولد با اجراي طرحهاي کشاورزي دانست.

اين مسئول اولويت پرداخت تسهيلات را مربوط به پروژه ها و طرحهاي داراي پروانه تاسيس ، واحدهايي با قابليت افزايش ظرفيت توليد و طرحهاي توسعه اي دانست و افزود: ادارات تخصصي و واحدهاي ذيمدخل نسبت به بررسي پرونده ها و توجيه فني طرحها اقدام تا هرچه سريعتر در کميته اشتغال شهرستاني جهت تصويب مطرح گردد.

مدير جهادکشاورزي گفت: از تعداد 210 طرح ثبت شده در سامانه کارا تعداد 190 مورد مربوط به مشاغل کشاورزي است که نشان از ظرفيت اين بخش در اشتغال مولد و توسعه کشور دارد. 

 


نوشته شده در : ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ - ساعت : ۰۱:۱۱ قبل‏ازظهر |  
آخرين بروزرساني :

شنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۵ : ۴۹ : ۳۱
اذان صبح : ۴ : ۲۳ : ۲۱
اذان ظهر: ۱۱ : ۵۲ : ۳۰
غروب آفتاب : ۱۷ : ۵۴ : ۵۵
اذان مغرب : ۱۸ : ۱۲ : ۰۸
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۹۰۳۵۸۵
كل بازديدكنندگان : ۶۵۰۹۰۴
نمايش هاي امروز : ۲۹۷
بازديد هاي امروز : ۲۹۷
افراد آنلاين : ۴۱

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions