امام باقر(ع) فرمود: اسلام بر پنج پايه استوار شده است: نماز، زکات، روزه، حج و ولايت و به هيچ چيز به اندازه آنچه در روز غدير به ولايت تاکيد شده، ندا نشده است.
اخبار - پيام تبريک سيد جعفر رسولي معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان آمل به مناسبت فرارسيدن دهه مبارک فجر : :


سيد جعفر رسولي معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان آمل طي پيامي فرارسيدن ايام الله دهه مبارک فجر و سي و نهمين فجر پيروزي انقلاب اسلامي را به ولي امر مسلمين جهان حضرت آيت ا... خامنه اي ـ رياست محترم جمهور ـ

مردم شريف ايران ـ مردم ولايتمدار ديار علويان و حماسه آفرينان شهرستان آمل تبريک گفت :

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان آمل ، معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان آمل افزود :  ۱۲بهمن سال ۵۷ روز ورود تاريخي امام راحل به كشور بعد از ۱۵سال دوري و تبعيد يك روز تاريخي در كشور ما محسوب مي شود و اين بازگشت مقدمه اي براي حركت بي سابقه مردم و به ثمر رسيدن انقلاب اسلامي بود كه در قرون اخير بي سابقه بوده است .

معاون استاندار وفرماندار ويژه شهرستان آمل در ادامه افزود : در ۲۲ بهمن ماه سال ۵۷ در ايران، انقلاب بزرگ و شكوهمندي به رهبري امام خميني (ره) به وقوع پيوست كه با اعجاز  خويش جهانيان را به شگفت واداشت، انقلابي كه به جرأت مي توان گفت مهمترين حركت اسلامي و جنبش انقلابي در تاريخ اسلام و متأثر از فرهنگ عاشورايي سيدالشهدا(ع) در زمان غيبت حضرت ولي عصر (عج) بوده است

وي خاطرنشان کرد : در چنين روزي طومار سياه چند هزار ساله رژيم شاهنشاهي در هم پيچيد و به نيم قرن خودکامگي، ظلم، استبداد و چپاول رژيم خودفروخته پهلوي خاتمه بخشيد. اين تغيير در نظام سياسي ايران در پي تحول روحي و معنوي مردم اين سرزمين به وقوع پيوست که متکي بر هيچ قدرت آن دوران و متأثر از هيچ مکتب ساخته و پرداخته دست انسان نبود، بلکه بازسازي حکومتي در امتداد انقلاب حضرت محمد(ص) و بر اساس الگوي اسلام راستين و با مشارکت مردم از کوچک تا بزرگ به وجود آمد. انقلابي که ارزش‌هاي نو را به جوامع بشري عرضه کرد و چنانکه امام خميني(ره) در کلام گوهرباري فرمودند: « اين انقلاب بايد به خارج از مرزهاي جغرافيايي ايران صادر شود»، امروز جهان شاهد آن است که کلام بنيان گذار کبير انقلاب اسلامي، با زعامت مقام معظم رهبري به ثمر نشسته و انقلاب ايران در بين ساير ملل (چه در کشورهاي اسلامي و چه غير اسلامي) به عنوان يک الگوي عيني، موجي از بيداري را در مقابل حکام مستبد و نظام سلطه به راه انداخته است.

سيد جعفر رسولي معاون استاندار و فرماندار آمل بيان کرد : ملت عزيز ما به خوبي درك مي كنند كه هرقدر فشار دشمنان خارجي بيشتر شود حضور در صحنه لازم تر و ضروري تر مي باشد، به حول و قوه الهي مراسم جشن انقلاب امسال پرشورتر و باشكوه تر از هرسال برگزار خواهد شد.

فرماندار آمل  در پايان اين پيام گفت : در بهاري ديگر از انقلاب شکوهمند کشور عزيزمان بر خود لازم مي دانم ضمن گراميداشت اين حماسه بزرگ و غرورآفرين، سي و نهمين فجر پيروزي انقلاب اسلامي را به همه مسئولان و خدمتگزاران کشوري ـ استاني و شهرستاني ـ  به ويژه مردم شريف ديار حماسه آفرين شهرستان آمل که همواره دوشادوش مسئولين در عرصه‌هاي مختلف مشارکت دارند، تبريک عرض نمايم.
 


نوشته شده در : ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ - ساعت : ۰۹:۱۱ قبل‏ازظهر |  
آخرين بروزرساني :

پنجشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۶ : ۴۰ : ۴۶
اذان صبح : ۵ : ۱۴ : ۵۱
اذان ظهر: ۱۲ : ۱۳ : ۵۷
غروب آفتاب : ۱۷ : ۴۷ : ۳۹
اذان مغرب : ۱۸ : ۰۵ : ۱۲
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۱۲۵۱۵۴۰
كل بازديدكنندگان : ۹۳۶۲۲۹
نمايش هاي امروز : ۴۳۳
بازديد هاي امروز : ۴۲۶
افراد آنلاين : ۸۹

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions