رهبر معظم انقلاب: عید غدیر هم سنت ملی ماست؛ چون ملت ما دارای این عقیده و این محتوا و این هویت در ذهن خودش هست.
اخبار - همزمان با سومين روز از دهه مبارک فجر معاون استاندار وفرماندار ويژه شهرستان آمل درجشنواره بازيهاي بومي محلي حضور يافت : :

با حضور سيد جعفر رسولي معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان آمل همزمان با سومين روزاز يوم ا... دهه مبارک فجر جشنواره بازيهاي بومي محلي بانوان در سالن شهيد قنبري برگزار گرديد :

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان آمل : سيد جعفر رسولي معاون استاندار وفرماندار ويژه شهرستان آمل به اتفاق ديگر مسئولين شهرستاني با شرکت در اين مراسم که به نام جشنواره بازيهاي بومي محلي بود حضور پيدا کرد .

سيد جعفر رسولي فرماندار ويژه شهرستان آمل با شرکت در اين مراسم که توسط امور بانوان و خانواده فرمانداري برگزار گرديد تمام مسابقات و بازيهاي محلي که به صورت نمادين برگزار گرديد بازديد نموده و در قسمتي از اين جشنواره خود نيز به اتفاق ديگر مسئولين شهرستاني حاضر در جلسه با شرکت در بازي بومي محلي آغوزکا شرکت نمود .

در پايان معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان آمل با اهداء هدايا که از طرف امور بانوان و خانواده فرمانداري و آموزش و پرورش آمل تهيه گرديد به مربيان و دست اندرکاران اين جشنواره اهداء و از نمايشگاه صنايع دستي در اين سالن بازديد نمود . 
نوشته شده در : ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - ساعت : ۰۳:۱۱ قبل‏ازظهر |  
شهادت حضرت امام علي النقي الهادي(254ق)
آخرين بروزرساني :

يكشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۶ : ۰۶ : ۲۸
اذان صبح : ۴ : ۴۰ : ۳۲
اذان ظهر: ۱۲ : ۰۸ : ۱۹
غروب آفتاب : ۱۸ : ۱۰ : ۴۶
اذان مغرب : ۱۸ : ۲۸ : ۰۱
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۳۹۶۰۵۹
كل بازديدكنندگان : ۲۷۰۴۵۵
نمايش هاي امروز : ۶۳۸
بازديد هاي امروز : ۵۸۰
افراد آنلاين : ۷۴

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions