امام صادق(ع) فرمود: ... روز غدير خم در ميان روزهاى عيد فطر و قربان و جمعه همانند ماه در ميان ستارگان است.
اخبار - افتتاح 4 پروژه در پنجمين روز از دهه مبارک فجر توسط معاون استاندار وفرماندار ويژه شهرستان آمل در بخش امامزاده عبدا... (ع) : :

افتتاح 4 پروژه در پنجمين از روز دهه مبارک فجر توسط سيد جعفر رسولي معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان آمل  به همراه حجت الاسلام اسماعيلي امام جمعه امامزاده عبدا... (ع)  ـ بخشدار امامزاده عبدا... (ع) شهردار امامزاده عبدا... (ع) ـ و ديگر مسئولين شهرستاني16 بهمن 96 : 

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان آمل : در پنجمين روز از دهه مبارک فجر اولين پروژه اي که توسط بالاترين مقام اجرايي شهرستان سيد جعفر رسولي معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان آمل و ديگر مسئولين شهرستاني افتتاح گرديد زيرسازي و آسفالت خيابان ولي عصر(عج) امامزاده عبدا... (ع) به طول 3000 متر مربع بوده با اعتباري بالغ بر 300  ميليارد ريال توسط شهرداري امامزاده عبدا... (ع) بهره برداري گرديد  که تعداد 1000 خانوار از شهروندان شهر امامزاده عبدا... (ع) از آن بهره مند شدند .
دومين پروژه اي که افتتاح گرديد تنديس شهيد ولي ا... کارگر که از اهالي روستاي چندرمحله از توابع بخش امامزاده عبدا... (ع) بوده با حضور فرماندار آمل ـ امام جمعه امامزاده عبدا... (ع) وديگر مسئولين بخش و شهر امامزاده عبدا... (ع) و شهرستان و ميهمان ويژه مادر و همسر شهيد عزيز بودند که با اعتباري بالغ بر 117/000/000 ريال توسط شوراي اسلامي و شهرداري امامزاده عبدا... (ع) هزينه گرديد و توسط مادر آن شهيد والامقام پرده برداري گرديد .
درادامه سومين پروژه مربوط به بخش امامزاده عبدا... (ع) در دانشکده فني و حرفه اي دخترانه توحيد به متراژ 210 متر مربع بوده که با اعتباري بالغ بر 1 ميليارد و 500 ميليون ريال توسط خيرمدرسه و دانشگاه ساز حاج حسن رنجبر ليتکوهي هزينه گرديد که با دستان اين خيربزرگوار و امام جمعه محترم  امامزاده عبدا... (ع) مورد بهره برداري قرار گرفت . 
سپس چهارمين پروژه احداث واحد پذيرايي جنگل بوده که در بخش امامزاده عبدا... (ع) با حضور معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان آمل افتتاح گرديد با اعتباري به مبلغ 32 ميليارد ريال توسط بخش خصوصي هزينه گرديد و دستگاه اجرايي ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري آنرا مديريت نموده که تعداد 20 نفر اشتغالزايي کرده است . 
در افتتاح اين پروژه هاي ابتدا حجت الاسلام اسماعيلي با سلام و صلوات به روح امام خميني (ره) و شهداي انقلاب و جنگ تحميلي ، آغاز دهه مبارک فجر را تبريک گفته و آرزوي موفقيت همه دست اندرکاران نظام خصوصاً مقام معظم رهبري و رياست جمهوري را خواستار شده و گفت : با درايت و مديريت خوب آقاي رسولي معاون استاندار وفرماندار ويژه شهرستان آمل پروژه هاي خوبي در اين ايام مورد بهره برداري قرار مي گيرد که جاي تقدير و تشکر از ايشان و ديگر مسئولين شهرستاني و بخش امامزاده عبدا... (ع) دارد .

در ادامه معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان آمل در افتتاح پروژه هاي مورد اشاره ، در ابتدا با سلام و صلوات به روح بلند و ملکوتي حضرت امام خميني (ره) و شهداي انقلاب اسلامي ـ دفاع مقدس و خاصه شهداي سال 60 آمل و مدافعان حرم و طول عمر مقام معظم رهبري و رياست محترم جمهوري و دولت خدمتگرار و خسته نباشيد و خداقوت به همه مسئولين و دلسوزان به نظام و تقدير و تشکر از حضور بموقع خبرنگاران محترم در جلسه ، فرا رسيدن ايام ا... دهه مبارک فجر را گرامي داشت و گفت : خيرمقدم عرض مي کنم خدمت همه دوستان ، برادران و خواهران و اصحاب رسانه در اين جلسه و خيرمقدم ويژه محضر مبارک مادر و همسر محترمه شهيد والامقام ولي ا... کارگر که براي دفاع از انقلاب اسلامي جانانه ايستادگي و مقاومت کرده و به درجه رفيع شهادت نائل آمد و سلام و درود مي فرستيم به روح بلند و ملکوتي ايشان و ديگر شهداي انقلاب اسلامي و دفاع مقدس که با خونشان درخت انقلاب را آبياري کردند .

در افتتاح پروژه ها در پنجمين روز از دهه مبارکه فجر در دانشکده فني و حرفه اي دخترانه توحيد بخش امامزاده عبدا... (ع) سرکار خانم عباسي مديريت دانشکده از حضور معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان آمل ـ امام جمعه امامزاده عبدا... (ع) ـ بخشدار و شهردار و اعضاي شوراي اسلامي شهر امامزاده عبدا... (ع) و خير بزرگوار حاج حسن رنجبر ليتکوهي و همسر مکرمه ايشان و ديگر مسئولين بخش و شهرستاني تقديرو تشکر نمود .

در ادامه پس از خوش آمدگويي توسط مديريت دانشکده ، سيد جعفر رسولي معاون استاندار وفرماندار ويژه شهرستان آمل از حضور امام جمعه امامزاده عبدا... (ع) ـ بخشدار ـ شهردار و اعضاي شوراي شهر و ديگر مسئولين شهرستاني و خير بزگوار حاج حسن رنجبر ليتکوه و همسر محترم ايشان تقدير نموده و از تلاش چندين ساله سرکار خانم عباسي که يکي از مديران خوب و نمونه شهرستان آمل هستند و در اين بخش حضور فعال دارند تقدير کرد و گفت : باتوجه به حضور چندين ساله ايشان در اين دانشکده،  خوشبختانه هيچ مشکلي از نظر سياسي , حزبي ، دانشجويي و ... در اين بخش و اين مجموعه نداشتيم که جاي تقدير و تشکر دارد و همچنين از حضور خير بزرگوار جناب آقا رنجبر نيز تشکر مي کنيم که زحمات زيادي در رابطه با اهداء زمين و احداث بناي دانشکده و ... کشيده اند تقدير نمود  .

در ادامه بعد از سخنراني فرماندار امام جمعه امامزاده عبدا... (ع) گفت : از حضور معاون استاندار و فرماندار آمل تقديرو تشکر مي کنيم که حضور يافتند و در افتتاح پروژه هاي بخش امامزاده عبدا... (ع) که خود نيز نقش بزرگي دارند موجب خرسندي ما شده اند و همچنين از حضور خير عزيز و گرانقدر حاج آقا رنجبر و همسر محترمه شان نيز تقدير و تشکر داريم  واز زحمات سرکار خانم عباسي نيز قدرداني مي نمايم .

در پايان اين مسئولين پس از افتتاح سه باب کلاس خيرساز در دانشکده ، از نمايشگاه دستاوردهاي دانشجويان دانشکده بازديد بعمل آوردند که مديريت دانشکده از خيربزرگوار حاج حسن ليتکوهي و ديگر مسئولين حاضر در جلسه و اصحاب رسانه تقدير نموده و تعدادي از دستاوردهاي دانشجويان را به آنها اهداء نموده است . 


نوشته شده در : ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ - ساعت : ۰۳:۱۱ قبل‏ازظهر |  
روز تجليل از اسرا و مفقودين
آخرين بروزرساني :

شنبه ۲۹ دي ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۷ : ۰۹ : ۴۵
اذان صبح : ۵ : ۳۹ : ۳۹
اذان ظهر: ۱۲ : ۱۱ : ۱۸
غروب آفتاب : ۱۷ : ۱۳ : ۰۹
اذان مغرب : ۱۷ : ۳۱ : ۵۶
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۱۲۰۹۰۵۷
كل بازديدكنندگان : ۸۹۶۷۶۳
نمايش هاي امروز : ۵۶
بازديد هاي امروز : ۵۳
افراد آنلاين : ۱۵

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions