امام باقر(ع) فرمود: اسلام بر پنج پايه استوار شده است: نماز، زکات، روزه، حج و ولايت و به هيچ چيز به اندازه آنچه در روز غدير به ولايت تاکيد شده، ندا نشده است.
بخشداري امامزاده عبدالله (ع) - نواخته شدن زنگ انقلاب در مدارس بخش امامزاده عبدا...(ع) :


نواخته شدن زنگ انقلاب در مدارس بخش امامزاده عبدا...(ع)

اين مراسم که باحضور حجت الاسلام والمسلمين اسماعيلي امام جمعه محترم و بخشدار و ديگر مسئولين شهرستان و بخش برگزار شد زنگ انقلاب در مدرسه شهيد فلاحي نواخته شد.

بخشدار درطي مراسم زنگ انقلاب اظهار داشت :

اين جوانان و آينده سازان فردا در طول مراحل انقلاب حضور پرشور و شعف داشته اند که الان نزديک به 40 سال که ميگذرد رتبه جهاني در علم و دانش بدست آورديم که همت وافر معلمان و دانش آموزان اين مرز و بوم بوده است

 وي افزود: ما بايد با تاريخ آشنا شويم و بپذيريم واز آن دفاع کنيم اين است که آنچه در کليه امتيازها، قراردادها ونشست ها قسمتي از خاک ما رفت و به کشاورزان و صنعتگران ظلم شده است ولي امروز ميبينيم همانطور که دردفاع فعال و معقول در 8سال دفاع مقدس داشتيم نشان از اعتقاد کلي به نظام اسلام وهمراهي و حضور مردم در صحنه بوده است و اگر قرارداد بين المللي برجام بسته شد و بعضي  ها در اين راستا دلواپس هستند و مسائلي مطرح ميکنند کمي به تاريخ نگاهي داشته باشند اين يک قرارداد دوطرفه و حزبي نيست بلکه يک قرارداد بين المللي است که هرکس از آن دور شود خود بيشتر ضرر ميکند. 


نوشته شده در : ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ - ساعت : ۰۳:۱۱ قبل‏ازظهر |  
روز جهاني پوکي استخوان
روز صادرات
آخرين بروزرساني :

يكشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۶ : ۱۲ : ۳۹
اذان صبح : ۴ : ۴۶ : ۳۳
اذان ظهر: ۱۱ : ۴۵ : ۰۴
غروب آفتاب : ۱۷ : ۱۷ : ۰۰
اذان مغرب : ۱۷ : ۳۴ : ۳۴
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۹۶۳۲۸۱
كل بازديدكنندگان : ۶۹۶۸۶۳
نمايش هاي امروز : ۱۸۵۷
بازديد هاي امروز : ۱۷۶۳
افراد آنلاين : ۸۲

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions