امام رضا(ع) فرمود: پدرم به نقل از پدرش (امام صادق(ع)) نقل کرد که فرمود: روز غدير در آسمان مشهورتر از زمين است.
اخبار - حضور گسترده و پرشور مردم و مسئولين در مراسم يوم ا... 22 بهمن : :

مردم شريف و ولايت مدار آمل همگام با مسئولين در مراسم راهپيمايي يوم ا... 22 بهمن حضور گسترده داشته و با مشت هاي گره کرده انزجار و نفرت خود را به دشمنان اسلام و نظام نشان دادند

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان آمل : دکتر يوسفيان نماينده مردم آمل در مجلس شوراي اسلامي ـ سيد جعفر رسولي معاون استاندار وفرماندار ويژه شهرستان آمل ـ معاونين فرماندار ـ بخشداران ـ شهرداران ـ رؤساي ادارات و نهادها ـ کارمندان ـ بازاريان ـ نيروهاي نظام و انتظامي و مردم شريف آمل در مراسم يوم ا... 22 بهمن همراه با ملت غيور و سرافراز ايران اسلامي درسراسر کشور به خيابانها آمدند تا يکبار ديگر عهد و پيمانشان را با نظام وانقلاب اسلامي ببندند و به همين مناسبت مردم ولايي آمل نيز همزمان با سراسر کشور رأس ساعت 9/30 صبح روز يکشنبه 22 بهمن از ميدان قائم (عج) به سمت گلزار شهداء با حضور حداکثر خود مشت محکمي بر دهان ياوه گويان داخلي و خارجي زدند و اين بار نيز ثابت کردند براي انقلابي که جان و مال و خون دادند به پاي آن ايستاده اند .

مردم آمل همچون نگيني بار ديگر درخشيدند ، در 6 بهمن سال 60 حماسه آفريدند و در مبارزه با فتنه گران سال 96 نيز حماسه اي ديگر آفريدند و امروز يکشنبه 22 بهمن 96 نيز حماسه اي جاويد به پا کردند و ثابت کردند پشت ولايت فقيه ونظام مقدس جمهوري اسلامي ايران هستند و نمي گذارند به انقلابي که با خون جوانانشان آبياري شده و هم اکنوندر چهلمين سال بهار آزادي هستند خدشه اي وارد گردد .

در اين مراسم مردم با سردادن شعارهاي : نه شرقي ـ نه غربي ، جمهوري اسلامي ـ تا خون در رگ ماست خميني رهبر ماست ـ مرگ برآمريکا ـ مرگ بر اسرائيل ـ مرگ بر انگليس ـ مرگ بر آل جهود و ... بعد از گذشتن از ميدان 17 شهريور و تجمع در امامزاده ابراهيم (ع) بعد از شنيدن تلاوت آياتي چند از کلام ا... مجيد و سرود جمهوري اسلامي ايران و سرود دانش آموزان پا صحبت امام جمعه آمل نشستند که اين مقام گفت : امروز يوم ا... است ، يوم ا... 22 بهمن روز پيروزي انقلاب اسلامي است ـ امروز مردم اين با مشت هاي گره کرده به ميدان آمدند و عهد و پيمان بستند به امام و شهداء ، اين مردم با بصيرت و با عزت ملتي که از همه مسئولين جلوتر حرکت کردند همراه و همگام با مسئولين حرکت مي کنند وثابت کردند اين ملت همچون ياران سيدالشهداء در مسير ولايت وارزشهاي ديني وقرآني هستند . امروز همان جهاد اصغر و جهاد اکبر است ، جهاد در راه خدا هم جهاد اصغر مي خواهد و هم جهاد اکبر نياز دارد ، امروز شما با حضور خودتان هم جهاد اصغر را به نمايش گذاشتيد و هم اقتدار جهاد اکبر را به دنيا فهمانديد .


مرتضوي امام جمعه آمل بيان کرد : شما ثابت کرديد به دنيا و آمريکا و زالوصفتان تاريخ هميشه پيرو علي زمان خود هستيد و مثل شهداي اسلام و انقلاب نه يک بار بلکه جان خودتان را تقديم انقلاب مي کنيد اگر ما هزاران جان داشته باشيم آنرا در راه نظام خواهيم داد .

حجت الاسلام مرتضوي اظهارد اشت : عزيزان و بزرگواران اينکه امروز بي نظيرترين حماسه مثل 57 ـ 56 آفريدند جاي تقدير و تشکر دارد .

امام جمعه آمل در رابطه با دشمنان و زالو صفتان گفت : ددمنشان و زالوصفتان و عربستان و آل جهود نمي توانند بر اين حضور مردم خلاء ايجاد کنند ، ما در همين مکان مقدس نزد شهداي امامزاده ابراهيم (ع) عهد و پيمان مي بنديم تا يوم القيامت تا ظهور حضرت حجت در مسير ارزشهاي قرآني ايستاده ايم . من تشکر ويژه دارم از همه مردم ـ آحاد مردم از پير و  جوان ـ بازاري و کشاورز ـ دانش آموز و دانشجو ـ زن و مرد اين عزيزان که در اين اجتماعي شرکت کردند ، از همه جريان ها براي نظام و براي اين مملکت آمده اند و عهد و پيمان بسته اند با شهداء و آرمانهاي امام و رهبري .

مرتضوي امام جمعه آمل در را بطه با حضور مسئولين گفت : اين حضور مسئولين درس خدمت رساني صادقانه ـ تلاش صادقه و با تمام وجود در خدمت اين ملت بودن را مي رساند حضور مردم است که به من و مسئولين و همه آحاد مردم شخصيت و آقايي و هويت داده اند الا ما هيچ هستيم و هيچ به عزت و آقايي مردم کسب آبرو مي کنيم ، خدمت به ملت و تلاش در مسير رفع مشکلات معيشت مردم وظيفه است تا مردم در رفاه و آسايش باشند . من تشکر ويژه دارم از همه مسئولين ـ دکتر يوسفيان نماينده محترم و محبوب مردم آمل در مجلس شوراي اسلامي ، اين ملت با همه تلاشهايي که داريد تشکر دارند اما يک وظيفه سنگيني در قبال اين مردم داريد که شبانه روز در خدمت به اين مردم باتمام وجود همه را بسيج کرده و مديراني که در خدمت به مردم تلاش کردن را نصب العين قرار دهند .

امام جمعه آمل در پايان اظهار داشت : مشکلات مردم امروز بيکاري جوانان است که همت دکتر يوسفيان را مي طلبد که مي توانند رفع اين مشکل کنند ، انشاءا... مديران صادق و ولايي به کار گرفته شوند و وامدار امام و رهبري و اين ملت باشند تا در مسير حق حرکت کنند و يک کشوري پويا و داراي اقتدار داريم انشاءا... اقتصاد پويا در رفع مشکلات مردم را سرلوحه کارمان قرار دهيم به برکت صلوات بر محمد و آل محمد .

در ادامه اين مراسم دکتر يوسفيان نماينده مردم آمل در مجلس شوراي اسلامي از مردم ولايتمدار آمل تقدير و تشکر کرد و گفت : من ابتدا عرض ادب و احترام دارم خدمت شما سروران گرامي خواهران و برادران بزرگوار ، امروز به چهل سال پيش برگشتيد سال 1357 را در آمل زنده کرديد ، درود خدا به پيشگاه مقام معظم رهبري و دولت خدمتگزار و امام جمعه فاضل ـ فرماندار بسيجي و آزاده واعضاي شوراي تأمين ـ ستاد برگزاري مراسم ـ خانواده هاي محترم شهداء و ايثارگران و جانبازان و کساني که در اين مراسم به لطف الهي چنين حماسه اي در اين شهرستان آفريدند تقدير و تشکر مي کنم ، ودر اين جلسه نکاتي در رابطه با بودجه مجلس به سمع و نظر شما مي رسانم .


دکتر يوسفيان نماينده مردم آمل اظهار داشت : در نظام مقدس جمهوري اسلامي در طول 40 سال بسيار براندازي هايي را تجربه کرد از کودتاي نوژه ت طبس ، در آن زمان مردم ايران فکر مي کردند آمريکا براي آزادي گروگان آمد اما آنها با 30 هزار نارنجک قصد داشتند بعد از حضورتان تهران را به خاک و خون بکشند و فقط در يک مورد 30 هزار نارنجک داشتند بعد از کودتاي نوژه ـ کودتاي قطب زاده ـ کودتاي بني صدر را به پا کردند و شهيد بهشتي و شهداي ديگر را يکي پس از ديگري به شهادت رسانند اما نظام دوام گرفت .

يوسفيان ملا اظهار داشت : احدي نمي تواند اين نظام را براندازي کند ، از دمکرات تندرو و جمهوري خواه تندرو ملت ما همه اينها را تجربه کردند اين موارد نمي تواند خدشه اي به نظام وارد کند الا مسئولين نظام ريشه خود را بزنند اين يک واقعيت است ، ما از دولت دفاع مي کنيم و دولت با رأي مردم بالا آمد و تنفيض رهبري را دارد  ولي دليل بر اين نيست که انتقاد نداشته باشد ، عده اي به خيابان آمدند در فتنه سال 96 شعار مي دادند  بعضي از آنها سپرده گذار بودند اما حمله به اموال عمومي و دولتي و آنرا به آتش کشيدن جرم است و نبايد اينگونه کارها را مي کردند .

نماينده مردم آمل در رابطه با حذف يارانه گفت :  شرايطي نبود که 30 ميليون نفر از يارانه بگيران حذف شوند ، همه کالاها با بنزين ارزيابي مي شوند ، و نگذاشتيم که بنزين گران شود و گفتيم افزايش قيمت نبايد داشته باشيم با کمال تاسف يکي از معاونين رئيس جمهور به جاي اميد دادن گفت : 500 هزار نيرو مازاد داريم  ، مازاد آنهايي هستند که از سن بازنشستگي گذشتند و حضور دارند ، رئيس جمهور قبل از انتخابات گفت : دانشجويي که در حال تحصيل است بايد شغلش فراهم باشد ، مسئله بازنشستگان که در شرايطي سختي  هستند با شرايط حقوق اندک ماهيانه يک ميليون يا يک ميليون و پانصد  چگونه مي توانند زندگي را بگذرانند .

نماينده مردم آمل در مجلس شوراي اسلامي در رابطه با اشتغال و توليد گفت : اشتغال با توليد است ، به لطف الهي توليد کنندگان اين شهرستان 4 شهرک صنعتي دارند ، آمل 76 درصد صادرات استان و 45 درصد صنعت استان براي آمل است ، اشتغال در راه توليد ، خدماتي است که به مردم ارائه شد محور هراز و  سد هراز که به تنهايي 27درصد آب استان را جمع مي کند و اگر تمام سدهاي استان مازندران را جمع کنيد همه اين سدها فقط 5 درصد آب استان را جمع مي کنند اما سد هراز به تنها 27 درصد آب را جمع آوري مي کند که يک نعمت بسيار بزرگي است که 5 شهر آمل ـ فريدونکنار ـ محمودآباد ـ بابل و بابلسر را مشروب مي کند ، پروژه اي که با 18 پيمانکار از مهندس ـ کارفرما ـ کارگر ساده ـ راننده کاميون و... اشتغال به کار شدند ـ 171 روستا در حال اجراي طرح هادي است .

دکتر يوسفيان ملا اظهار داشت : خدا را شاکريم که اين حرکت شما به در اين حماسه عظيم موجب مي شود تا نظام روپاي خودش بايستد ما به شما سروران گرامي اطمينان مي دهيم تا آنجا که بتوانيم در خدمت به شما کوتاهي نمي کنيم .در پايان جا دارد پروژه هاي عظيمي را که اسم بردم پروژه فاضلاب پائين بازار آمل پروژه اي که 505 کيلومتر از چاکسر شروع شد و پروژه سد هزار که يکي از بزرگترين پروژه هاي شمال کشور است و پروژه متروي آمل به تهران را داريم که به لطف خدا انشاءا... بتوانيم آنرا شروع به کار کنيم تا از اين طريق اشتغال را که يکي از دغدغه هاي مسئولين است انجام دهيم . 


نوشته شده در : ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ساعت : ۰۱:۱۱ قبل‏ازظهر |  
آخرين بروزرساني :

سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۷ : ۰۷ : ۰۴
اذان صبح : ۵ : ۳۴ : ۳۱
اذان ظهر: ۱۱ : ۵۷ : ۲۲
غروب آفتاب : ۱۶ : ۴۷ : ۳۹
اذان مغرب : ۱۷ : ۰۷ : ۰۵
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۱۱۴۶۵۳۹
كل بازديدكنندگان : ۸۴۹۰۰۳
نمايش هاي امروز : ۲۸۷
بازديد هاي امروز : ۲۸۷
افراد آنلاين : ۷۰

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions