حضرت امام خمینی رحمه الله: روز عيد غدير روزي است كه پيامبر اكرم (ص) طبقه حكومت را معين فرمودند و الگوي حكومت اسلامي را تا آخر تعيين فرمودند."صحيفه نور ج۳ ص ۱۹۷"
بخشداري امامزاده عبدالله (ع) - بخشدار امامزاده عبدالله آمل از حضور حماسي مردم بخش در راهپيمايي 22 بهمن قدرداني کرد :


بخشدار امامزاده عبدالله آمل از حضور حماسي مردم بخش در راهپيمايي 22 بهمن قدرداني کرد

يحيي عسگري پور بخشدار بخش امامزاده عبدالله شهرستان آمل از حضور حماسي، پرشور و ماندگار مردم بخش در راهپيمايي 22 بهمن قدرداني کرد.

در متن اين پيام قدرداني آمده است:

 

 بسمه تعالي

حمد و سپاس خداوند قادر و متعال را به پاس نعمت بي بديل مردمي متدين، بصير، دشمن شناس و حماسه آفرين، امت تاريخ ساز، وظيفه شناس و عامل به وظيفه اي که بار ديگر با زمان شناسي، پرشورتر از قبل به صحنه آمده و به توفيق الهي و به اذن الله حماسه ماندگار ديگري را خلق کردند.

صيانت از نظام مقدس اسلامي، انقلاب اسلامي و آرمانهاي بنيان گذار کبير آن وظيفه اي الهي و ملي همه اقشار جامعه است و حماسۀ ملي، وحدت، عمق ايمان و بصيرت، اتحاد و انسجام اسلامي‌ ملت ايران را در شکوه عزت و سربلندي نمايان مي کند که با خلق حماسه‌اي ديگر در بيست و دوم بهمن ماه امسال به صحنه انقلاب طراوت و تازگي بخشيد و خوني تازه به رگ‌هاي انقلاب و جاني دوباره به پيکر نظام اسلامي داد.

بي ترديد راهپيمايي افتخار آفرين سي و نهمين  سالروز سرآغاز برافراشته شدن پرچم عدالت اسلامي و حکومت الله بر جهان يکي از باشکوه‌ترين و استثنايي ترين راهپيمايي هاي حماسي يوم الله 22 بهمن ماه با عنوان تجلي اقتدار، عظمت و مظهر وفاق و اتحاد ملي در برابر زياده خواهي دشمنان کينه توز اسلام و انقلاب اسلامي و ميهن عزيزمان است.


ضمن تبريک آغاز چلهمين  بهار آزادي و پيروزي شکوهمند انقلاب اسلامي و خلق حماسه اي ديگر با حضور پرشور و تاريخي ملت ايران، بدينوسيله به مصداق حديث نبوي «ومن لم يشکر المخلوق لم يشکر الخالق» از زحمات و تلاشهاي خالصانه و ارزشمند مردم شريف و انقلابي شهر و بخش امامزاده  در جشن دهه مبارک فجر و برنامه هاي اين ايام الله، حضور در راهپيمايي 22 بهمن و همکاري صادقانه شوراي محترم شهر و روستا، شهردار و دهياران و خبرنگاران و همه نيروهاي نظامي و انتظامي به همراه فعالان حوزه مقاومت و پايگاه هاي بسيج با ستاد دهه فجر بخش تقدير و تشکر مي نمايم.

اميد است در پناه الطاف الهي و رهنمودهاي مقام معظم رهبري به آرمان هاي والاي انقلاب و نظام اسلامي دست بيابيم.

 

يحيي عسگري پور بخشدار امامزاده عبدالله شهرستان آمل


نوشته شده در : ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ساعت : ۰۱:۱۱ قبل‏ازظهر |  
روز تجليل از اسرا و مفقودين
آخرين بروزرساني :

شنبه ۲۹ دي ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۷ : ۰۹ : ۴۵
اذان صبح : ۵ : ۳۹ : ۳۹
اذان ظهر: ۱۲ : ۱۱ : ۱۸
غروب آفتاب : ۱۷ : ۱۳ : ۰۹
اذان مغرب : ۱۷ : ۳۱ : ۵۶
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۱۲۰۹۰۳۱
كل بازديدكنندگان : ۸۹۶۷۴۰
نمايش هاي امروز : ۳۰
بازديد هاي امروز : ۳۰
افراد آنلاين : ۲۰

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions