امام صادق(ع) فرمود: ... روز غدير خم در ميان روزهاى عيد فطر و قربان و جمعه همانند ماه در ميان ستارگان است.
اخبار - افتتاح نمايشگاه گل و گياه شهرستان آمل با حضور حيدرزاده معاون برنامه ريزي فرمانداري ويژه شهرستان آمل 23 بهمن 96 : :

نمايشگاه گل و گياه شهر آمل با حضور علي حيدرزاده معاون برنامه ريزي فرمانداري ويژه شهرستان آمل ـ شريفي مديرعامل اتحاديه گل و گياه کشور ـ شهيدي فر معاون بهبود توليد گياهي جهاد کشاورزي مازندران ـ مولايي معاون مديريت باغستاني استان ـ اصفهاني عضو هيأت مديره اتحاديه گل و گياه کشور ـ بخشداران دابودشت ـ مرکزي و ديگر مسئولين استاني و شهرستاني افتتاح گرديد .

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان آمل : نمايشگاه گل و گياه شهرستان آمل در 23 بهمن 96 با حضور علي حيدرزاده و ديگر مسئولين کشوري و استاني و شهرستاني افتتاح گرديد .

در ابتدا اسلامي مدير جهاد کشاورزي شهرستان آمل ضمن خوش آمد گويي به مدعوين حاضر در جلسه گفت : امروز شاهد افتتاح نمايشگاه گل و گياه در شهرستان آمل مي باشيم که با تلاشهاي فراوان مسئولين ذيربط اين نمايشگاه برگزار گرديد که جا دارد از زحمات اين عزيزان تشکر ويژه داشته باشيم .

در ادامه علي حيدرزاده معاون برنامه ريزي فرمانداري ويژه شهرستان آمل ضمن خوش آمدگويي به تمامي حضار در جلسه مخصوصاً مديران کشور و استاني حاضر در جلسه گفت : باتوجه به حضور معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان آمل جناب آقاي رسولي در استانداري سلام گرم ايشان را خدمت همه حضار مي رسانم .

حيدرزاده معاون برنامه ريزي فرمانداري آمل اظهار داشت : با عنايت به اينکه  آمل 76 درصد از صادرات استان را به خود اختصاص داده است ، باتوجه به ظرفيتهايي موجود همچون موقعيت جغرافيايي ـ جنگل ـ کوه و دشت و سرسبزي و آب و هوا  که در آمل قرار دارد روزي شاهد صادرات گل و گياه از آمل باشيم .

وي در ادامه افزود : فرمانداري شهرستان آمل آمادگي لازم را براي ارائه تسهيلات به متقاضياني که در سامانه کارا ثبت نام کرده اند را دارد و به مدت 3 روز نسبت به معرفي آنها به استان جهت اخذ تسهيلات اقدام مي کند .

در ادامه گل و گياه شريفي مديرعامل اتحاديه گل و گياه کشور از برگزار کنندگان نمايشگاه و فرماندار شهرستان آمل تقدير و تشکر کرد و گفت : از برگزاري نمايشگاهها بايد ببينيم چه انتظار و هدفي داريم وبرگزار کردن نمايشگاه گل و گياه موجب شور و نشاط خانواده ها و تشويق پرورش دهندگان گل و گياه مي شود و مي توان آموزش داد تا خانواده ها گل طبيعي را جايگزين گلهاي مصنوعي در آپارتمانها و منازل مسکوني نمايند .

در ادامه اين مقام مسئول شهرستان آمل را از نظر عرصه توليد و پرورش گل و گياه مکاني قابل قبول در کشور دانست و از زحمات مسئولين شهرستاني براي اهميت دادن به گل و گياه و پرورش دهندگان گل و گياه تقدير و تشکر کرد .

در پايان حيدرزاده به همراه شريفي و ديگر مسئولين کشوري ـ استاني و شهرستاني سالن نمايشگاه گل و گياه را افتتاح و بعد از آن از غرفه هاي اين نمايشگاه بازديد آوردند . نوشته شده در : ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ساعت : ۰۱:۱۱ قبل‏ازظهر |  
آخرين بروزرساني :

چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۵ : ۵۱ : ۰۷
اذان صبح : ۴ : ۲۵ : ۰۷
اذان ظهر: ۱۱ : ۵۱ : ۴۹
غروب آفتاب : ۱۷ : ۵۱ : ۵۵
اذان مغرب : ۱۸ : ۰۹ : ۰۹
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۹۰۸۶۲۱
كل بازديدكنندگان : ۶۵۵۷۴۰
نمايش هاي امروز : ۱۹۸۸
بازديد هاي امروز : ۱۸۸۸
افراد آنلاين : ۴۵

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions