امام باقر(ع) فرمود: اسلام بر پنج پايه استوار شده است: نماز، زکات، روزه، حج و ولايت و به هيچ چيز به اندازه آنچه در روز غدير به ولايت تاکيد شده، ندا نشده است.
اخبار - افتتاح نمايشگاه گل و گياه شهرستان آمل با حضور حيدرزاده معاون برنامه ريزي فرمانداري ويژه شهرستان آمل 23 بهمن 96 : :

نمايشگاه گل و گياه شهر آمل با حضور علي حيدرزاده معاون برنامه ريزي فرمانداري ويژه شهرستان آمل ـ شريفي مديرعامل اتحاديه گل و گياه کشور ـ شهيدي فر معاون بهبود توليد گياهي جهاد کشاورزي مازندران ـ مولايي معاون مديريت باغستاني استان ـ اصفهاني عضو هيأت مديره اتحاديه گل و گياه کشور ـ بخشداران دابودشت ـ مرکزي و ديگر مسئولين استاني و شهرستاني افتتاح گرديد .

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان آمل : نمايشگاه گل و گياه شهرستان آمل در 23 بهمن 96 با حضور علي حيدرزاده و ديگر مسئولين کشوري و استاني و شهرستاني افتتاح گرديد .

در ابتدا اسلامي مدير جهاد کشاورزي شهرستان آمل ضمن خوش آمد گويي به مدعوين حاضر در جلسه گفت : امروز شاهد افتتاح نمايشگاه گل و گياه در شهرستان آمل مي باشيم که با تلاشهاي فراوان مسئولين ذيربط اين نمايشگاه برگزار گرديد که جا دارد از زحمات اين عزيزان تشکر ويژه داشته باشيم .

در ادامه علي حيدرزاده معاون برنامه ريزي فرمانداري ويژه شهرستان آمل ضمن خوش آمدگويي به تمامي حضار در جلسه مخصوصاً مديران کشور و استاني حاضر در جلسه گفت : باتوجه به حضور معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان آمل جناب آقاي رسولي در استانداري سلام گرم ايشان را خدمت همه حضار مي رسانم .

حيدرزاده معاون برنامه ريزي فرمانداري آمل اظهار داشت : با عنايت به اينکه  آمل 76 درصد از صادرات استان را به خود اختصاص داده است ، باتوجه به ظرفيتهايي موجود همچون موقعيت جغرافيايي ـ جنگل ـ کوه و دشت و سرسبزي و آب و هوا  که در آمل قرار دارد روزي شاهد صادرات گل و گياه از آمل باشيم .

وي در ادامه افزود : فرمانداري شهرستان آمل آمادگي لازم را براي ارائه تسهيلات به متقاضياني که در سامانه کارا ثبت نام کرده اند را دارد و به مدت 3 روز نسبت به معرفي آنها به استان جهت اخذ تسهيلات اقدام مي کند .

در ادامه گل و گياه شريفي مديرعامل اتحاديه گل و گياه کشور از برگزار کنندگان نمايشگاه و فرماندار شهرستان آمل تقدير و تشکر کرد و گفت : از برگزاري نمايشگاهها بايد ببينيم چه انتظار و هدفي داريم وبرگزار کردن نمايشگاه گل و گياه موجب شور و نشاط خانواده ها و تشويق پرورش دهندگان گل و گياه مي شود و مي توان آموزش داد تا خانواده ها گل طبيعي را جايگزين گلهاي مصنوعي در آپارتمانها و منازل مسکوني نمايند .

در ادامه اين مقام مسئول شهرستان آمل را از نظر عرصه توليد و پرورش گل و گياه مکاني قابل قبول در کشور دانست و از زحمات مسئولين شهرستاني براي اهميت دادن به گل و گياه و پرورش دهندگان گل و گياه تقدير و تشکر کرد .

در پايان حيدرزاده به همراه شريفي و ديگر مسئولين کشوري ـ استاني و شهرستاني سالن نمايشگاه گل و گياه را افتتاح و بعد از آن از غرفه هاي اين نمايشگاه بازديد آوردند . نوشته شده در : ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ساعت : ۰۱:۱۱ قبل‏ازظهر |  
آخرين بروزرساني :

دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۶ : ۴۴ : ۲۴
اذان صبح : ۵ : ۱۸ : ۱۴
اذان ظهر: ۱۲ : ۱۴ : ۱۷
غروب آفتاب : ۱۷ : ۴۴ : ۴۰
اذان مغرب : ۱۸ : ۰۲ : ۱۸
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۳۰۰۲۱۶
كل بازديدكنندگان : ۲۲۰۱۹۶
نمايش هاي امروز : ۷۱۸
بازديد هاي امروز : ۶۳۴
افراد آنلاين : ۵۳

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions