امام صادق(ع) فرمود: ... روز غدير خم در ميان روزهاى عيد فطر و قربان و جمعه همانند ماه در ميان ستارگان است.
بخشداري امامزاده عبدالله (ع) - دهياري امامزاده عبدالله آمل ميزبان برگزاري جلسه بازيافت زباله و مديريت پسماند :



به گزارش روابط عمومي بخشداري امامزاده عبدالله(ع) شهرستان آمل، جلسه بازيافت زباله و مديريت پسماند با حضور مهندس مهدوي مسؤول موسسه بازيافت سازمان همياري و شهرداري استان، بخشدار امامزاده عبدالله(ع)، مسؤولان دهياري، دهياران و برخي از اعضاي شوراي روستاها در محل بخشداري برگزار شد.

يحيي عسگري پور بخشدار امامزاده عبدالله(ع) شهرستان آمل اظظهار کرد: اين جلسه به عنوان نشست توجيهي و آشنايي با بازيافت و جمع‌آوري از مبدا و انتقال آن تا مقصد است.

وي با اعلام اينکه بيشتر بخشهاي مازندران با معضل زباله دست و پنجه نرم مي کنند، افزود: ديگر در اين بخش بحث هزينه کردن مطرح نيست بلکه بايد با برنامه داشتن دهياران در روستاها گام هاي اساسي برداشته شود.

اين مسؤول با بيان اينکه امروزه دهياران و اعضاي شوراي اسلامي روستاهاي اين بخش به همراه روستاييان نسبت به زباله و جمع کردن آن دغدغه دارند، گفت: با دغدغه داشتن مردم براي جمع آوري زباله ميتوان در راستاي تفکيک و جمع آوري موفقيت هاي زيادي را کسب کرد.

وي با اعلام اينکه مردم بايد نسبت به زباله حساسيت زيادي داشته باشند، ادامه داد: مي توان به گونه اي زباله ها را مديريت کرد که سود اقتصادي به همراه داشت.

عسگري پور با بيان اينکه بزرگترين سود را در راستاي جمع کردن زباله طبيعت و محيط زيست مي برد، گفت: اين محيط زيست امانت بزرگي دست ما بوده که بايد به خوبي به نسل هاي آينده تحويل داده شود.

وي حفظ و حراست از طبيعت را بزرگترين دستاورد و بازده اين طرح دانست بيام کرد: هم بايد در راستاي جمع کردن زباله مسول باشيم و از خود مسوليت به خرج دهيم.


نوشته شده در : ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ - ساعت : ۱۰:۱۲ قبل‏ازظهر |  
روز کتاب و کتابخواني*روز بزرگداشت علامه سيد محمد حسين طباطبائي
ولادت جلال الدين محمد رومي معروف به مولوي(604ق)
آخرين بروزرساني :

پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷



  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۶ : ۳۷ : ۲۲
اذان صبح : ۵ : ۰۸ : ۱۷
اذان ظهر: ۱۱ : ۴۴ : ۵۷
غروب آفتاب : ۱۶ : ۵۲ : ۱۱
اذان مغرب : ۱۷ : ۱۰ : ۴۰
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۱۰۲۶۷۴۰
كل بازديدكنندگان : ۷۵۳۸۱۹
نمايش هاي امروز : ۱۵۳۹
بازديد هاي امروز : ۱۴۸۴
افراد آنلاين : ۵۴

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions