حضرت امام خمینی رحمه الله: روز عيد غدير روزي است كه پيامبر اكرم (ص) طبقه حكومت را معين فرمودند و الگوي حكومت اسلامي را تا آخر تعيين فرمودند."صحيفه نور ج۳ ص ۱۹۷"
بخشداري امامزاده عبدالله (ع) - همزمان با روز درختکاري روي داد: آغاز چهارمين پروژه شهرداري امام‌زاده عبداالله در راستاي افزايش سرانه فضاي سبز :


به گزارش روابط عمومي بخشداري امامزاده عبدالله شهرستان آمل، چهارمين پروژه شهرداري امام‌زاده عبداالله در راستاي افزايش سرانه فضاي سبز بخش همزمان با روز درختکاري اقدامات خود را اجرايي کرد.

همزمان با روز درختکاري و هفته گراميداشت منابع طبيعي علاوه بر کاشت درخت توسط مسؤولان، کلنگ پارک مهر در شهرک کاج با هدف افزايش سرانه فضاي سبز با حضور رئيس شورا و اعضاي  شوراي اسلامي شهر امامزاده عبدالله، بخشدار امامزاده عبدالله و جمعي از ساکنان محترم شهرک کاج در زميني به مساحت  ۷۰۰ متر مربع با مبلغ يک ميليارد ريال توسط شهرداري بر زمين خورد.


حاج يحيي عسگري پور بخشدار امامزاده عبدالله شهرستان آمل در مراسم کلنگ زني پارک مهر و درختکاري در محوط شهرک کاج با دارا بودن ۲۵۶ واحد مسکوني گفت: طبيعت بزرگترين امانت دست ما است و بايد به درستي به نسلهاي آينده تحويل داده شود.


وي با اعلام اينکه نبايد آيندگان و فرزندان مان آسمان آبي را در سال هاي آينده خاکي ببيند، تصريح کرد: حفظ محيط زيست که با چگونه زيستن‌ و وضعيت زندگي ما بستگي دارد و حفظ آن همانند مثالي است که درون کشتي وسط دريا بنشينيم و با سسوراخ کردن جاي خود غرق شدن را براي خود و ديگران رقم بزنيم.


عسگري پور با اعلام اينکه حفظ محيط زيست و منابع طبيعي به يک فرهنگ تبديل شود و همه تلاش کنيم محيط اطراف خود را تميز کنيم، ادامه داد: بحث زباله و تفکيک آن را بايد از مبدأ شروع کنيم و اين مهم و اقدام هم سود اقتصادي دارد و هم در توليد آن مديريت مي شود.


وي گفت: نبايد دست به تخريب طبيعت و زيبايي هاي طبيعت بزنيم و ساخت پارک و درختکاري شهرک کار بسيار زيبا و ارزنده شهرداري بوده که بسيار مهم است.

بخشدار امامزاده عبدالله آمل بيان کرد: بايد هميشه در جمع آوري و پاکسازي و ساماندهي بازيافت طرح هاي زيادي داشت تا همه از ان بهره ببرند.


جناب آقاي رحماني رئيس شوراي شهر امامزاده عبدالله هم در مراسم کلنگ‌زني پارک مهر مجتمع مسکوني کاج با بيان اينکه شهرداري و شوراي شهر امام‌زاده عبدالله افزايش سرانه فضاي سبز و احداث تفرجگاه را در اولويت مي‌دانند، گفت: يکي از معضلات فعلي جامعه اين است که فرزندان ما مکاني براي تخليه انرژي خود ندارند و دائما در مدرسه و خانه هستند.

وي گفت: بايد در اين مورد فکري انديشيد و اين مهم دغدغه شورا شهر است که احداث پارک در همين راستا است.


نوشته شده در : ۱۸ اسفند ۱۳۹۶ - ساعت : ۱۰:۱۲ قبل‏ازظهر |  
معراج رسول اکرم(ص)(6ماه قبل از معراج)
آخرين بروزرساني :

دوشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۴ : ۵۰ : ۱۵
اذان صبح : ۳ : ۰۶ : ۵۱
اذان ظهر: ۱۱ : ۵۶ : ۵۴
غروب آفتاب : ۱۹ : ۰۳ : ۵۹
اذان مغرب : ۱۹ : ۲۳ : ۲۴
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۱۳۹۷۷۲۵
كل بازديدكنندگان : ۱۰۴۹۹۷۷
نمايش هاي امروز : ۱۰۳۲
بازديد هاي امروز : ۹۰۲
افراد آنلاين : ۹۳

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions