رهبر معظم انقلاب: عید غدیر هم سنت ملی ماست؛ چون ملت ما دارای این عقیده و این محتوا و این هویت در ذهن خودش هست.
بخشداري امامزاده عبدالله (ع) - آمادگي بيش از 150 خانه مسافر و هتل آپارتمان نوروز 97 در بخش امام‌زاده عبدالله آمل/ 7 مدرسه آماده اسکان مسافران است :

به گزارش روابط عمومي بخشداري امام‌زاده عبدالله شهرستان آمل، يحيي عسگري پور در نشست دهياران اين بخش گفت: وجود آستان مبارک امام‌زاده عبدالله و شرايط توپوگرافي- جغرافيايي در شهر و بخش از مهم‌ترين عوامل حضور گرشگران در اين منطقه بوده که در اين راستا تمام تلاش عوامل اجرايي جهت آمادگي شهر و روستا  براي حضور مسافران نوروزي بوده و اهتمام ويژه داريم.

وي بيان کرد: بخش امام‌زاده عبدالله داراي نعمت‌هاي خدادادي همانند جنگل، رودخانه، کوهستان و با دارا بودن محور هراز و پارک تفريحي بزرگ مقصد بسياري از گردشگران است و از طرفي وجود آستان مبارک امام‌زاده عبدالله در شهر از مهم‌ترين عوامل حضور مسافران بوده که در اين راستا تمام تلاش را جهت آمادگي شهر براي حضور مسافران نوروزي به کار مي گيريم.

عسگري پور با اعلام اينکه جمع‌آوري زباله، پاک‌سازي و زيباسازي ه نوعي خانه تکاني براي طبيعت است، گفت: اگر چه  نريختن زباله توسط مسافران در مسير جاده و بيتونه در جنگل و مکان مفرح شهر و بخش مهم‌تر از جمع‌آوري آن است هر چند با همکاري اداره حمل و نقل جاده اي و پليس راه به همراه شهرداري به دنبال اين هستيم تا محيطي زيبا، سبز، ايمن و عاري از زباله براي مسافران نورزي آماده کنيم.

وي با اشاره به اينکه با ريختن زباله و نخاله برخورد جدي مي شود و اين اقدام جز جرائم مشهود و قابل پيگيري است، گفت: مي توان در اين زمينه برخورد جدي شده و توقف دستگاه نقليه‌ که زباله را در کنار جاده خالي مي‌کنند ممنوع است.

وي با اعلام اينکه خواهش داريم تا مسافران در مکان هاي مختلف به هيچ وجه زباله را در طبيعت نريزند، گفت: سعي مي کنيم تا تمامي مکان هاي تردد مسافران سطل زباله نصب شده و به موقع تخليه شود همچنين در اين راستا اقدامات از سوي شهرداري در محور انجام داديم که نسبت به سال گذشته قابل مقياس نيست.

عسگري پور با اعلام اينکه همه مسؤولان بخش از جمله شوراي شهر، شهردار و شوراي اسلامي روستاها و دهياران به دنبال اين هستند که همه مکان ها تميز و قابل استفاده خانواده ها باشد، گفت: مسافراني که از مناطق مفرح ديدن مي کنند و خاطرات خوشي دارند از ريختن زباله به شدت پرهيز کنند.

بخشدار امامزاده عبدالله آمل با اعلام اينکه استقبال مسافران از هتل المپيک دانشگاه شمال که در بخش امام‌زاده عبدالله واقع شده است، بسيار خوب است، گفت: در کنار اين هتل، مجموعه تفريحي و رفاهي و مرکز خريد اکسين وجود دارد که هتل اکسين هم در دست اقدام است که احتمالا در آينده نزديک افتتاح مي‌شود.

بخشدار امام‌زاده عبدالله با بيان اينکه بالغ بر 150 خانه مسافر و هتل آپارتمان در امام‌زاده عبدالله فعاليت مي‌کنند، ادامه داد: 7 مدرسه نيز آماده اسکان مسافران است اگرچه افزايش هتل و مسافر خانه محلي و زيارتي داريم و افزايش کرايه در دستور کار نيست.


نوشته شده در : ۱۸ اسفند ۱۳۹۶ - ساعت : ۱۱:۱۲ قبل‏ازظهر |  
معراج رسول اکرم(ص)(6ماه قبل از معراج)
آخرين بروزرساني :

دوشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۴ : ۵۰ : ۱۵
اذان صبح : ۳ : ۰۶ : ۵۱
اذان ظهر: ۱۱ : ۵۶ : ۵۴
غروب آفتاب : ۱۹ : ۰۳ : ۵۹
اذان مغرب : ۱۹ : ۲۳ : ۲۴
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۱۳۹۷۷۸۶
كل بازديدكنندگان : ۱۰۵۰۰۳۱
نمايش هاي امروز : ۱۰۹۳
بازديد هاي امروز : ۹۵۶
افراد آنلاين : ۸۲

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions