امام باقر(ع) فرمود: اسلام بر پنج پايه استوار شده است: نماز، زکات، روزه، حج و ولايت و به هيچ چيز به اندازه آنچه در روز غدير به ولايت تاکيد شده، ندا نشده است.
بخشداري امامزاده عبدالله (ع) - با حضور مسؤولان استاني و شهري؛ نشست مشترک ستاد تسهيلات خدمات سفر بخش امامزاده عبدالله آمل برگزار شد :


به گزارش روابط عمومي بخشداري امامزاده عبدالله آمل، نشست مشترک ستاد تسهيلات خدمات سفر بخش امامزاده عبدالله شهرستان آمل با حضور سرپرست اداره کل ميراث فرهنگي و گردشگري استان مازندران، رئيس اداره ميراث فرهنگي و صنايع دستي و گردشگري شهرستان آمل، بخشدار امامزاده عبدالله، روساي ادارات هلال احمر، دامپزشکي و مديران رستوران محور هراز و مسؤولان شبکه بهداشت و درمان، ريس اتحاديه رستوران داران بين راهي کشور و ديگر مسؤلان در تالار آريا در محور هراز برگزارشد.

يحيي عسگري پور بخشدار امامزاده عبدالله آمل در اين مراسم گفت: همه مي دانيم نوروز جزو اعياد ملي همه ما ايرانيان است و اين ايام يا بهار طبيعت يکي از بهترين ظرفيت ها براي سفر و توسعه گردشگري است.

وي افزود: ما و شما به عنوان ميزبان ميهمانان سفر نورزي هستيم چون بخش ما ظرفيت گردشگري زيادي دارد که بسياري از بخشها و شهرستانها از آنها برخوردارنيستند که اين مواهب چه در حوزه تاريخي، مواهب الهي و اماکن زيارتي فراوان است.

اين بخشدار تصريح کرد: آمل سرآمد و دلربا براي پذيرش مسافران  و زائران آستان ملکوتي امام هشتم شيعيان است و اين مسافران با ورود به بخش امامزاده عبدالله به عملکرد ما نمره مي دهند و به همراه آن به رعايت اخلاق، رفتار، اصول بوم گردي، زيبايي محورها و سفره داري رستوران ها توجه ويژه دارند.


وي با اعلام توجه به انصاف در بين مردم و برخورد با مسافران، ادامه داد: همه اعضا در قالب ستاد تسهيلات خدمات سفر تمام تلاش خود را کار مي بنديم که در اين ايام بهاري خدمات مناسب به هموطنان عرضه بشود و خاطرات خوش و دلنشين و توصيف زيبايي از اين بخش و شهرستان در سبد تعطيلات و سفر نورزي داشته باشند چرا که اين بخش غير مکانهاي مفرح و مواهب الهي داراي رستوانهاي زيبا، دلنشين و ممتاز با برند سرامد است و هتل و مهمانپذير و خانه زائران همچنين پارکهاي جنگلي و اردوگاه تفريحي آموزش پرورش آماده استقبال از مسافران است.

عسگري پور بيان کرد: اقدامات ايمن سازي در جهت تردد اسان و ترافيک روان و همچنين امينت مسافران با تشکيل کار گروههايي تحت عنوان ستاد سفر انجام شده و تمهيدات و تدابير لازم در اين راستا انجام شد.

وي گفت: امسال نه تنها يک استقبال بي نظير همراه با نوروز خواني و اهدا جوائز داريم بلکه يک کمپ بزرگ در نارنجستان  متشکل از پليس راه، جمعيت هلال احمر، راهنماي مسافران، حمل و نقل جاده اي و اورژانس ۱۱۵ مستقر بوده و همه در خدمت مسافران و گردشگران هستند.


نوشته شده در : ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - ساعت : ۰۱:۱۲ قبل‏ازظهر |  
معراج رسول اکرم(ص)(6ماه قبل از معراج)
آخرين بروزرساني :

دوشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۴ : ۵۰ : ۱۵
اذان صبح : ۳ : ۰۶ : ۵۱
اذان ظهر: ۱۱ : ۵۶ : ۵۴
غروب آفتاب : ۱۹ : ۰۳ : ۵۹
اذان مغرب : ۱۹ : ۲۳ : ۲۴
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۱۳۹۷۷۴۵
كل بازديدكنندگان : ۱۰۴۹۹۹۴
نمايش هاي امروز : ۱۰۵۲
بازديد هاي امروز : ۹۱۹
افراد آنلاين : ۹۱

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions