امام صادق(ع) فرمود: ... روز غدير خم در ميان روزهاى عيد فطر و قربان و جمعه همانند ماه در ميان ستارگان است.
اخبار - ديدار صميمي معاون استاندار وفرماندار ويژه شهرستان آمل با رئيس بنياد مسکن و کارکنان به مناسبت 21 فروردين سالروز تشکيل بنياد مسکن : :

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان آمل به مناسبت 21 فروردين سالروز تشکيل بنياد مسکن انقلاب اسلامي با سيد اسماعيل علوي رئيس بنياد مسکن آمل و اعضاء و کارکنان بنياد مسکن انقلاب اسلامي آمل ديدار نمود .

سيد جعفر رسولي معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان آمل در اين ديدار صميمي با سلام و صلوات به روح بلند و ملکوتي حضرت امام خميني (ره) و شهداي انقلاب اسلامي ـ و شهداي دفاع مقدس و خاصه شهداي 6 بهمن سال 60 آمل و مدافعان حرم و همچنين طول عمر با عزت براي مقام معظم رهبري و دولت خدمتگرار و خسته نباشيد و خداقوت به همه مسئولان و دلسوزان به نظام ، ضمن خيرمقدم گويي به اين عزيزان و تبريک سال نو ـ ماه رجب و سالروز تأسيس بنياد مسکن انقلاب اسلامي به فرمان حضرت امام خميني (ره) گفت : انقلاب اسلامي برکات زيادي را به همراه داشته و بدون شک بنياد مسکن يکي از مهمترين برکات نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران است .

فرماندار ويژه شهرستان آمل افزود : تأمين مسکن از عمده ترين مشکلات جوانان بوده و اجراي طرح هادي و انجام پروژه هاي عمراني در سطح روستاهاي شهرستان يکي از عمده وظايف بنياد مسکن انقلاب اسلامي است و در سال حمايت از کالاهاي ايراني از بنياد مسکن شهرستان آمل انتظار داريم که همچون گذشته در رفع مشکل مسکن جوانان و روستائيان عزيز آملي عمل نموده و در اجراي طرح هادي و انجام پروژه هاي عمراني سطح روستاها کارنامه خوبي در خدمت رساني به محرومان و مستضعفان منطقه از خود به يادگار بگذارند .

معاون استاندارو فرماندار ويژه شهرستان آمل اظهار داشت : بنياد مسکن انقلاب اسلامي شهرستان آمل با تلاش رئيس ـ کارکنان و اعضاي محترم آن و حمايت هاي همه جانبه جناب آقاي دکتر يوسفيان نماينده محترم مردم آمل در مجلس شوراي اسلامي ، کارها و خدمات خوبي به روستائيان عزيز آملي داده اند و توانسته اند طرح هادي و پروژه هاي عمراني را در سطح روستاهاي شهرستان آمل اجرا نمايند و اعتبارات خوبي را جذب کنند .

اين مسئول در ادامه افزود : يکي از افتخارات بنياد مسکن تشکيل کانون مهندسين در سطح روستاها بود و اين امر باعث شده تا مقاوم سازي در بحث ساخت و سازها با نظارت بنياد مسکن در سطح روستاها انجام گردد .  

سيد جعفر رسولي معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان آمل در پايان مجدداً از همه دست اندرکاران بنياد مسکن که پيرو راه امام و شهداء براي آباداني روستاها تلاش مي نمايند تقدير و تشکر نمود .

 در ابتداي اين ديدار مهندس سيد اسماعيل علوي رئيس بنياد مسکن انقلاب اسلامي شهرستان آمل ضمن تبريک سال نو از معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان آمل جهت اين ديدار تشکر نمود و از زحمات دکتر يوسفيان نماينده مردم آمل در مجلس شوراي اسلامي جهت جذب اعتبارات براي اجراي طرح هاي و پروژه هاي عمراني روستاها تقدير نموده و گزارشي از عملکرد يکساله بنياد مسکن شهرستان آمل را به جلسه ارائه کرد .

لازم به ذکر است ، بنياد مسکن انقلاب اسلامي در 21 فروردين 1358 و 10 روز بعد از استقرار نظام جمهوري اسلامي ايران با فرمان تاريخي حضرت امام خميني (ره) تأسيس و از آن زمان تاکنون منشاء خدمات کثيري براي قشر محروم روستايي بوده است .
 


نوشته شده در : ۲۱ فروردين ۱۳۹۷ - ساعت : ۱۰:۰۱ قبل‏ازظهر |  
فرخنده ميلاد حضرت امام علي بن موسي الرضا(ع)(148ق)
آخرين بروزرساني :

چهارشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۴ : ۵۹ : ۲۸
اذان صبح : ۳ : ۱۵ : ۳۱
اذان ظهر: ۱۲ : ۰۶ : ۵۲
غروب آفتاب : ۱۹ : ۱۳ : ۵۱
اذان مغرب : ۱۹ : ۳۳ : ۱۴
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۷۳۳۴۶۲
كل بازديدكنندگان : ۵۰۶۴۵۴
نمايش هاي امروز : ۱۱۳۳
بازديد هاي امروز : ۱۱۱۳
افراد آنلاين : ۶۹

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions