امام رضا(ع) فرمود: پدرم به نقل از پدرش (امام صادق(ع)) نقل کرد که فرمود: روز غدير در آسمان مشهورتر از زمين است.
اخبار - جلسه کارگروه سلامت و امنيت غذايي 26 فروردين 97 به رياست حسين احساني معاون سياسي واجتماعي فرمانداري آمل برگزار شد : :

جلسه کارگروه سلامت و امنيت غذايي شهرستان آمل به رياست حسين احساني معاون سياسي و اجتماعي فرمانداري ويژه شهرستان آمل و ديگر مسئولين شهرستاني 26 فروردين 97 برگزار گرديد :

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان آمل : حسين احساني با عرض سلام و خيرمقدم به اعضاء حاضر در جلسه و تبريک مبعث حضرت رسول اکرم اظهار داشت : سلامت مردم را از مهمترين مقوله هاي مورد توجه شوراي بهداشت شهرستان و کارگروه سلامت و امنيت غذايي عنوان و ابراز داشت: با تعامل و همکاري بين مردم و مسئولين، مسائل و مشکلات بهداشتي شهرستان خوشبختانه به حداکثر رسيده و شاهد تغييرات اساسي در خصوص ارتقاء شاخص هاي بهداشتي در شهرستان هستيم.

 حسين احساني افزود: از آنجايي که اولين رکن جامعه سلامت روح و جسم مي باشد، جهت تضمين سلامت روح و جسم افراد جامعه در اين خصوص با عنوان سلامت و امنيت غذايي فعاليتهايي انجام مي پذيرد که خوشبختانه در شهرستان آمل اين اقدامات مناسب بوده است.

 وي در بخش ديگري از سخنان خود همچنين خواستار بازديد مستمر کارشناسان بهداشت از مراکز مرتبط با سلامت مردم از جمله عرضه کنندگان مواد غذايي شد و افزود: سلامت مردم در اولويت اول امور قرار دارد ، لذا در اين راه هرگونه کم کاري و سهل انگاري از هيچ فردي قابل قبول نخواهد بود .

در پايان مسئولين ادارات و مرتبط با کارگروه سلامت حاضر در جلسه نقطه نظرات و پيشنهادات خود را به جلسه ارائه داده و تصميمات لازم در اين زمينه گرفته شد .

نوشته شده در : ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ - ساعت : ۰۳:۰۱ قبل‏ازظهر |  
فرار شاه خائن,محمد رضاشاه از کشور(1357ش)
آخرين بروزرساني :

سه شنبه ۲۵ دي ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۷ : ۱۱ : ۱۴
اذان صبح : ۵ : ۴۰ : ۳۵
اذان ظهر: ۱۲ : ۱۰ : ۰۱
غروب آفتاب : ۱۷ : ۰۹ : ۰۴
اذان مغرب : ۱۷ : ۲۸ : ۰۰
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۱۲۰۰۵۷۰
كل بازديدكنندگان : ۸۹۳۷۱۵
نمايش هاي امروز : ۱۳۳
بازديد هاي امروز : ۱۳۳
افراد آنلاين : ۳۷

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions