امام باقر(ع) فرمود: اسلام بر پنج پايه استوار شده است: نماز، زکات، روزه، حج و ولايت و به هيچ چيز به اندازه آنچه در روز غدير به ولايت تاکيد شده، ندا نشده است.
اخبار - جلسه هماهنگي برگزاري روز جانباز به رياست حسين احساني معاون سياسي واجتماعي فرمانداري آمل 27 فروردين 97 برگزار گرديد : :

جلسه  هماهنگي روز جانباز به رياست حسين احساني معاون سياسي واجتماعي فرمانداري ويژه شهرستان آمل وباحضور مسئولين شهرستاني 27 فروردين 97 در فرمانداري آمل برگزار گرديد :

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان آمل : حسين احساني ضمن عرض خيرمقدم و تبريک ماه رجب و اعياد شعبانيه باتوجه به موضوع جلسه گفت : جانبازان در دوران هشت دفاع مقدس با دريافت نشان ايثار و مقاومت، الگوهاي بي‌نظيري براي نسل امروز و فرداي جامعه، جهت ترويج دستاوردهاي اين دوران مي‌باشند.

وي افزود: با بهره‌مندي از تمام ظرفيت‌هاي موجود در دستگاه‌هاي مختلف، اهتمام ويژه‌اي در برگزاري بزرگداشت روز جانباز داشته باشديم.

معاون سياسي و اجتماعي فرمانداري آمل تاکيد کرد: اگر چه همه ايام مي‌بايستي در جهت تکريم جانبازان اقدام شود، اما روز جانباز بزرگداشت اسوه‌هاي صبر و مقاومت است.  برنامه‌هاي پيش‌بيني شده روز جانباز مطرح شد و راهکارهاي اجراي آن مورد بررسي قرار گرفت.

پيگيري امور رفاهي و برنامه‌ريزي موثر در جهت ديدار با جانبازان و اجراي طرح سپاس از اين عزيزان بزرگوار بايد در دستور کار قرار گيرد باتوجه به اينکه اين عزيزان جانشان را در معرض خطر قراردادند تا ما در آسايش و آرامش کامل باشيم ، آنها با درج و رنجهايي که بعد از جنگ تا هم اکنون مي کشند مابايد در طول ايام سال خصوصاً روز جانباز از اين بزرگواران تجليل بعمل آوريد و همه دستگاههاي اجرايي موظف هستند تا با همکاري با بنياد شهيد و دستگاههاي ذيربط بتوانيم برنامه هاي پيش بيني شده را به نحو احسن و در خور شأن والا ومقام جانبازان انجام دهيم .

در ادامه احمد رئيس بنياد شهيد آمل گفت : گرامي مي داريم ياد و خاطره سرداران ـ جانبازان و شهداي عزيز ايران اسلامي و عرض ادب و احترام خدمت بزرگواران جا دارد پيشاپيش اعياد شعبانيه سوم شعبان روز پاسدار و چهارم شعبان روز جانباز به جهت وفاداري و رشادت هايي که جانبازان عزيز در طول چندسال جنگ تحميلي ايثار کردند ، و نيمه شعبان ميلاد حضرت امام زمان (عج) را پيشاپيش به همه بزرگواران تبريک و تهنيت عرض مي نمايم .

رئيس بنياد شهيد آمل اظهار داشت : شهرستان آمل با 3523 جانباز از لحاظ تعداد در استان رتبه سوم را دارا مي باشد که نشان دهنده حضور فعال و چشمگير وبا بصيرت رزمندگان در طول دفاع از کشور مي باشد جا دارد مراسم خوبي براي اين عزيزان برپا نمائيم تا يک نگاه ويژه انجام گردد و در همين رابطه مشارکت همه دستگاهها براي برپايي مراسم خص براي اين بزرگواران را مي طلبد .

وي ادامه داد : برنامه هاي پيش بيني شده جهت تجليل از جانبازان عزيز بدين شرح مي باشد که نياز به همکاري همه دستگاههاي اجرايي مي باشد 1 با حضور فرماندار ـ ائمه جمعه ـ بخشداران و رؤساي ادارات روز اول ارديبهشت تجليل از جانبازاني که شرايط خاص دارند 2 ـ برگزاري جشن در سطح شهرستان با هماهنگي ساير ادارات با مولودي خواني ـ سخنراني واجراي برنامه طنز و پذيرايي از ساعت 16 الي 18 در يکي از سالنهاي ادارات اجرايي شهرستان 3 سخنراني قبل از خطبه توسط يکي از جانبازان شهرستان 4 ـ تجليل از جانبازان شاغل در ادارات دولتي در بين دو نماز 5 تجليل از جانبازان بالاي 50درصد به اتفاق خانواده آنها حدود 200 نفر و بازديد از آسايشگاه جانبازان توسط رؤساي ادارات و برنامه هاي ديگر ...

در ادامه ديگر مدعوين حاضر در جلسه نقطه نظرات و پيشنهادات خود را به جلسه ارائه داده و نسبت به برپايي مراسم تجليل از يادگاران دفاع مقدس همگي نسبت به برپايي مراسم باشکوه ودر خور شأن اين عزيزان موافقت خود را اعلام نمودند . 


نوشته شده در : ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ساعت : ۱۱:۰۱ قبل‏ازظهر |  
آخرين بروزرساني :

پنجشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۶ : ۴۰ : ۴۶
اذان صبح : ۵ : ۱۴ : ۵۱
اذان ظهر: ۱۲ : ۱۳ : ۵۷
غروب آفتاب : ۱۷ : ۴۷ : ۳۹
اذان مغرب : ۱۸ : ۰۵ : ۱۲
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۱۲۵۱۴۷۵
كل بازديدكنندگان : ۹۳۶۱۶۴
نمايش هاي امروز : ۳۶۸
بازديد هاي امروز : ۳۶۱
افراد آنلاين : ۸۴

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions