رهبر معظم انقلاب: عید غدیر هم سنت ملی ماست؛ چون ملت ما دارای این عقیده و این محتوا و این هویت در ذهن خودش هست.
بخشداري امامزاده عبدالله (ع) - بخشدار امامزاده عبدالله آمل با مردم روستاي ديورز ديدار و گفت‌وگو کرد :


به گزارش روابط عمومي بخشداري امامزاده عبدالله شهرستان آمل، يحيي عسگري پور در جمع کشاورزان روستاي ديورز بيان کرد: استفاده از تکنولوژي جديد مي تواند افزايش توليد را به دنبال داشته باشد و فعاليت هاي کشاورزي را آسان نمايد.

وي افزود: ولي به علت يکپارچه نبودن اراضي و وجود موانع فيزيکي و طبيعي که در اين اراضي وجود دارد کشاورزان نمي توانند از آن به صورت بهينه استفاده کنند.

عسگري پور بيان کرد: سرمايه گذاري در امور زير بنايي مانند احداث سدها، شبکه هاي آبرساني، زهکشي، تسطيح زمين و احداث جاده هاي بين مزارع بسيار حائز اهميت است ولي به علت پراکندگي قطعات، امکان سرمايه گذاري در اين اراضي وجود ندارد.

وي با اعلام اينکه همه ما مي دانيم آب يکي از عوامل مهم توليد در کشاورزي  است، گفت: آب به علت عبور از بين قطعات متعدد و طي مسيرهاي طولاني، افت شديد پيدا مي کند و از طرفي امروزه با مشکلات و بحران اب مواجه هستيم و کمبود اب علاوه بر آن اختلافات و منازعات زيادي را حين آبياري بين زارعان به وجود مي آورد. 

بخشدار امامزاده عبدالله آمل تصريح کرد: در نهايت مقداري از اراضي را از چرخه کشت و توليد خارج مي شود البته وجود مرزهاي متعدد، راههاي عبور اضافي، جوي ها و نهرهاي مختلف در بين اراضي پراکنده، هر کدام مقداري از اراضي را به خود اختصاص داده و مانع کشت آن مي شوند.

اين مسؤول بيان کرد: پراکندگي قطعات سبب مي شود تا هزينه هاي توليد بالا رود، درآمد کشاورزان کاهش يابد، منابع و عوامل توليد تلف شود و کشاورزان از دستاوردهاي علمي و فني جديد محروم بمانند ولي دولت جهت توسعه پايدار روستا و ماندگاري روستايي در روستا با بهره گيري از خزانه در جهت حفظ اراضي کشاورزي حمايت همه جانبه از طرح يکپارچه سازي از طريق واحد ترويج کشاروزي را با جديت پيگيري مي کند.

وي گفت: همه ما بايد کمک کنيم تا اين طرح به نحو احسن و مطلوب انجام شود و کشاورزان از آن بهره کافي ببرند.

انتهاي پيام

نوشته شده در : ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ساعت : ۱۰:۰۱ قبل‏ازظهر |  
روز ملي شدن صنعت نفت ايران(1329ش)
وفات حضرت زينب کبري(س) (62ق)
آخرين بروزرساني :

سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۶ : ۰۵ : ۰۰
اذان صبح : ۴ : ۳۸ : ۵۹
اذان ظهر: ۱۲ : ۰۸ : ۰۲
غروب آفتاب : ۱۸ : ۱۱ : ۳۸
اذان مغرب : ۱۸ : ۲۸ : ۵۴
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۱۲۹۷۷۶۳
كل بازديدكنندگان : ۹۷۹۷۲۸
نمايش هاي امروز : ۷۱
بازديد هاي امروز : ۷۱
افراد آنلاين : ۵۴

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions