رهبر معظم انقلاب: عید غدیر هم سنت ملی ماست؛ چون ملت ما دارای این عقیده و این محتوا و این هویت در ذهن خودش هست.
بخشداري امامزاده عبدالله (ع) - جلسه مشترک بخشدار با اعضاي شوراي اسلامي شهرستان و بخش :

بخشدار در جلسه مشترک با اعضاي شوراي اسلامي شهرستان و بخش، شوراها را حلقه واسط بين مردم و مسئولان دانست و اظهار داشت: دولت از شوراهاي اسلامي براي اجراي سياست هاي خود ياري مي خواهد و شوراها نيز به عنوان بهترين سرمايه هاي نظام و دولت و ياري رسان دولت و مديران هستند.

وي خاطرنشان شد: مديران لازم است جهت پيشبرد امور، برنامه ها و سياست هاي خود را در گام اول با شوراهاي اسلامي در ميان بگذارند تا آنها مسائل را در بين مردم تشريح کنند تا اجراي امور با سرعت و کيفيت بهتري انجام شود.

همچنين ادامه داد: شوراها مي توانند بهترين و امين ترين ناظران دولتي و دستگاه هاي اجرايي براي اجراي پروژه ها باشند و نواقص موجود و نارسايي ها را شناسايي کرده و به مديران دولتي انتقال دهند.

يحيي عسگري پور تاکيد کرد: شوراها، سريع ترين، سهل الوصول ترين و مطمئن ترين سرمايه مردمي هستند و تعامل منطقي، دوسويه و کارآمد آنها با دولت در جهت ارتقاي بهره وري و مديريت زمان و از همه مهمتر شعار سال حمايت از کالاي ايراني  مي تواند تاثير بسزايي داشته باشد.

 همچنين افزود: در خدمات رساني به مردم از مشکلات و موانع ريز غافل نباشيد و مشکلات ريز و درشت را با هم حل کنيد زيرا گاهي اوقات حل معضلاتي که به نظر ناچيز مي ايد بيشتر از اجراي پروژه هاي بزرگ مردم را خوشحال مي کند.

وي تعامل شوراهاي اسلامي و دهياران  بخش را خوب دانست و بيان کرد:اين قابل تقدير است که شوراهاي اسلامي حتي کمکيار ديگر دستگاه اجرايي نيز هستند و اين نوع ارتباط نشانگر عقلانيت، هوشمندي و درک وظايف از سوي شوراهاست.
نوشته شده در : ۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ساعت : ۰۹:۰۲ قبل‏ازظهر |  
روز ملي شدن صنعت نفت ايران(1329ش)
وفات حضرت زينب کبري(س) (62ق)
آخرين بروزرساني :

سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۶ : ۰۵ : ۰۰
اذان صبح : ۴ : ۳۸ : ۵۹
اذان ظهر: ۱۲ : ۰۸ : ۰۲
غروب آفتاب : ۱۸ : ۱۱ : ۳۸
اذان مغرب : ۱۸ : ۲۸ : ۵۴
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۱۲۹۷۷۳۳
كل بازديدكنندگان : ۹۷۹۶۹۸
نمايش هاي امروز : ۴۱
بازديد هاي امروز : ۴۱
افراد آنلاين : ۳۰

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions