امام باقر(ع) فرمود: اسلام بر پنج پايه استوار شده است: نماز، زکات، روزه، حج و ولايت و به هيچ چيز به اندازه آنچه در روز غدير به ولايت تاکيد شده، ندا نشده است.
بخشداري امامزاده عبدالله (ع) - پيام تبريک بخشدار امامزاده عبدا...(ع) به مناسبت نهم ارديبهشت روز ملي شوراها :همزمان با سالروز ۹ ارديبشهت روز شورا؛

پيام تبريک بخشدار امامزاده عبدا...(ع) به مناسبت نهم ارديبهشت روز ملي شوراها

                                                  باسمه تعالي

« و امرهم شوري بينهم »
سپاس و ثناي بي حد بر خالقي که به لطف استقرار مستحکم نظام جمهوري اسلامي ايران و در راستاي احترام و اکرام به شخصيت و هويت انسان و مردم عزيز ايران نهادي به نام شوراي اسلامي در اين کشور شکل گرفت.
مشورت يکي از ارکان مهم تصميم گيري هاست. بنا به فرمايش پيامبر اعظم (ص) ( هيچ قومي مشورت نکردند جز آنکه به بهترين امور هدايت يافتند.)
اينجانب اين روز با شکوه را به همه ي اعضاي محترم شوراي اسلامي به خصوص اعضاي محترم شوراي اسلامي شهر و روستا بخش امامزاده عبدا...(ع) که با وظيفه شناسي و توجه به اصل دانش محوري در حل مشکلات روستا و شهر تلاش مي نمايند،صميمانه تبريک و تهنيت عرض مي نمايم و از ايزد منان توفيق و سلامتي براي اعضاي خدوم و پر تلاش شوراهاي اسلامي روستا شهر در سال (حمايت از کالاي ايراني   ) را خواستارم.

                                           والسلام عليکم و رحمه الله


نوشته شده در : ۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ساعت : ۱۱:۰۲ قبل‏ازظهر |  
آخرين بروزرساني :

يكشنبه ۳ تير ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۴ : ۴۳ : ۳۸
اذان صبح : ۲ : ۵۲ : ۴۱
اذان ظهر: ۱۲ : ۰۲ : ۵۸
غروب آفتاب : ۱۹ : ۲۲ : ۱۵
اذان مغرب : ۱۹ : ۴۲ : ۳۲
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۶۷۴۰۷۳
كل بازديدكنندگان : ۴۵۴۲۶۹
نمايش هاي امروز : ۱۳۰۶
بازديد هاي امروز : ۵۶۱
افراد آنلاين : ۸۴

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions