رهبر معظم انقلاب: عید غدیر هم سنت ملی ماست؛ چون ملت ما دارای این عقیده و این محتوا و این هویت در ذهن خودش هست.
جهاد کشاورزي - اخبار - مدير جهاد کشاورزي از ضرورت ايجاد سايت ضدعفوني خودروهاي حمل طيور در مبادي محور هراز در شهرستان آمل خبر داد. : 

به گزارش روابط عمومي جهادکشاورزي سيد حسين اسلامي در جلسه همانديشي به منظور ايجاد سايت ضدعفوني و قرنطينه خودروهاي حمل مرغ و طيور در مبادي محور هراز در شهرستان آمل با حضور نمايندگان ادارات منابع طبيعي ، دامپزشکي ، مديرعامل تعاوني مرغداران بر اساس بند 3 جلسه ستاد مبارزه با آنفلانزاري مرغي که با حضور استاندار محترم در مورخ 96/2/5 در شوراي اداري فرمانداري ويژه شهرستان آمل برگزار گرديد تأکيد نمودند.

مدير جهادکشاورزي با اشاره به اينکه صنعت مرغداري از بخش‌هاي مهم در توليد گوشت سفيد ، مرغ و تخم مرغ مي‌باشد افزود: در سنوات گذشته با حمايت دولت زيرساخت‌هاي مناسبي براي توليدکننده در اين حوزه انجام گرفت که با سرمايه‌گذاري تشکل‌ها و بخش خصوصي از زير‌بخش‌هاي مهم کشاورزي در توليد و اشتغالزايي مي‌باشد که بايد از آن صيانت نمود.

وي گفت: به منظور عدم اشاعه بيماري‌ها به ويژه جلوگيري از خسارت آنفلانزاي مرغي علاوه بر شستشوي ماشين‌هاي حمل مرغ در محل‌هاي بارگيري احداث سايت ضدعفوني خودرو‌ها در محور هرازمکمل برنامه‌هاي حفظ سلامت و عدم انتقال بيماري‌هاي مرتبط از ديگر استان‌ها به مازندران مي‌باشد.

اسلامي نقش ادارات و دستگاههاي ذيمدخل  را در تسريع  روند اداري به منظور ايجاد سايت ضدعفوني بر مبناي درخواست  تشکل مرغداران شهرستان با حفظ ضوابط و مقررات فني _ بهداشتي مهم دانست وبيان کرد : شهرستان آمل با دارا بودن 371 واحد صنعتي مرغ گوشتي ، 44 واحد مرغ مادر ، 12 واحد جوجه‌کشي و 4 واحد تخم‌گذار از شهرستان‌هاي مهم در توليد مرغ ماکيان استان مي‌باشد.  


نوشته شده در : ۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ساعت : ۱۱:۰۲ قبل‏ازظهر |  
آخرين بروزرساني :

سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۷ : ۰۷ : ۰۴
اذان صبح : ۵ : ۳۴ : ۳۱
اذان ظهر: ۱۱ : ۵۷ : ۲۲
غروب آفتاب : ۱۶ : ۴۷ : ۳۹
اذان مغرب : ۱۷ : ۰۷ : ۰۵
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۱۱۴۶۵۰۰
كل بازديدكنندگان : ۸۴۸۹۶۴
نمايش هاي امروز : ۲۴۸
بازديد هاي امروز : ۲۴۸
افراد آنلاين : ۵۸

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions