امام باقر(ع) فرمود: اسلام بر پنج پايه استوار شده است: نماز، زکات، روزه، حج و ولايت و به هيچ چيز به اندازه آنچه در روز غدير به ولايت تاکيد شده، ندا نشده است.
بخشداري امامزاده عبدالله (ع) - عسگري‌پور عنوان کرد: اجرايي کردن طرح يکپارچه سازي اراضي زمينهاي کشاورزي گام مؤثر در تقسيم آب :


به گزارش روابط عمومي بخشداري امامزاده عبدالله آمل، يحيي عسگري‌پور بخشدار امامزاده عبدالله در جلسه حفاظت از منابع آب و در شوراي کشاورزي بخش گفت: پنجره واحد سال زارعي به اين معني است که ما و دستگاه مجري، دهياران و شورا در کنار کشاورزان باعث شويم تا آنها در سال زارعي  مشکلي نداشته باشند.

وي اظهار کرد: در اين بخش با هماهنگي بعمل آمده کشاورزان مشکل دريافت سوخت ندارد و اگر در هر روستا کشاورزان در اين مورد سوخت مشکل داشته باشند شخصا پيگير هستم و بايد اعلام کنم کوتاهي و کم کاري توجيه اداري ندارد و قابل پيگيري است.

وي بيان کرد: امسال با شرايط جوي و ‌کمبود آب سال زارعي متصور است و فقط با همدلي، همراهي و اشتراک لفظي و معنوي مديران و کشاورزان مي توان اين امر را پيش برد.

عسگري پور يادآور شد: مردم و کشاورزان در زمان کاشت، داشت و برداشت درگير بروکراسي اداري نباشند هر چند ما يک وظيفه داريم تا روند را تسهيل کنيم و عاجزانه و خواهشا از کشاورزان خواستارم بيمه محصولات کشاورزي را جدي بگيرند.

وي خاطرنشان کرد: دولت جهت حمايت از کشاورزان براي هر هکتار مبلغ ۱۲۶ هزار پرداخت مي کند و مسولان بيمه، بانک کشاورزي، جهاد کشاورزي، دهياران، شورا و مطلعان محلي در اطلاع رساني از هيچ کوششي دريغ نکنند.

وي گفت: اين حمايت بيمه اي باعث مي شود خسارات احتمالي، ضرر و زيان در سال زارعي جبران شود.


نوشته شده در : ۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ساعت : ۰۶:۰۲ قبل‏ازظهر |  
روز ملي شدن صنعت نفت ايران(1329ش)
وفات حضرت زينب کبري(س) (62ق)
آخرين بروزرساني :

سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۶ : ۰۵ : ۰۰
اذان صبح : ۴ : ۳۸ : ۵۹
اذان ظهر: ۱۲ : ۰۸ : ۰۲
غروب آفتاب : ۱۸ : ۱۱ : ۳۸
اذان مغرب : ۱۸ : ۲۸ : ۵۴
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۱۲۹۷۷۹۰
كل بازديدكنندگان : ۹۷۹۷۵۶
نمايش هاي امروز : ۹۸
بازديد هاي امروز : ۹۹
افراد آنلاين : ۸۱

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions