حضرت امام خمینی رحمه الله: روز عيد غدير روزي است كه پيامبر اكرم (ص) طبقه حكومت را معين فرمودند و الگوي حكومت اسلامي را تا آخر تعيين فرمودند."صحيفه نور ج۳ ص ۱۹۷"
اخبار - قدرداني فرماندار آمل ازپيگيريهاي مجدانه دکتريوسفيان واهتمام ويژه دولت جهت تخصيص اعتبارچشمگيرعمراني به اين شهرستان : :

جلسه شوراي اداري شهرستان آمل با حضور دکتر يوسفيان نماينده محترم مردم آمل در مجلس شوراي اسلامي ـ سيد جعفر رسولي معاون استاندار وفرماندار ويژه شهرستان آمل ـ حجت الاسلام تقي زاده امام جمعه دابو و دشت سر و رؤساي کليه ادارات و نهادهاي شهرستان آمل 13 ارديبهشت 97 در محل سالن ششم بهمن فرمانداري ويژه شهرستان آمل تشکيل گرديد :

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان آمل سيد جعفر رسولي معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان آمل در جلسه شوراي اداري روز پنجشنبه 13 ارديبهشت 97 ضمن عرض سلام و صلوات به روح بلند و ملکوتي امام و شهداي انقلاب اسلامي و شهداي مدافع حرم ، از دکتر يوسفيان نماينده مردم آمل درمجلس شوراي اسلامي ـ  امام جمعه دابو و دابودشت سر ـ فرماندهي سپاه ـ بخشداران و شهرداران و رؤساي ادارات و نهادهاي شهرستان آمل و اصحاب رسانه که در جلسه حضور داشتند تقدير و تشکر کرد .

سيد جعفر رسولي معاون استاندار وفرماندار ويژه شهرستان آمل در ادامه افزود : عرض خيرمقدم دارم خدمت همه مديران محترم دستگاههاي اجرايي ـ رؤساي محترم بانکها ـ شهرداران ـ شوراهاي اسلامي و همچنين اعضاي محترم شوراي تأمين ـ بخشداران محترم مخصوصاً رياست محترم دادگستري شهرستان جناب آقاي حضرتي و انتصاب جديد ايشان را به عنوان رئيس دادگستري آمل تبريک عرض مي کنم و از حضور دادستان محترم ـ امام جمعه محترم دابو ودشت سر خيرمقدم ويژه خدمت جناب آقاي دکتر يوسفيان نماينده پرتلاش محبوب در مجلس شوراي اسلامي که در سال جديد و در اولين جلسه شوراي اداري ، که افتخار دادند و تشريف آوردند ، عرض خيرمقدم داردم خدمت اعضاي محترم رسانه و تقدير و تشکر مي کنم ، ايامي را که سپري کرديم ايام شعبانيه و ولادت باسعادت حضرت امام حسين (ع) ـ حضرت ابوالفضل (ع) ـ حضرت امام سجاد (ع) ـ حضرت علي اکبر (ع) و حضرت امام زمان (عج) را خدمت همه دوستان تبريک عرض مي کنيم ، اميدواريم عملکرد همه مديران در کارنامه اي که نزد امام زمان تقديم مي شود روسفيد باشيم . فرماندار ويژه شهرستان آمل اظهار داشت : نهم ارديبهشت روز شورا ـ يازده ارديبهشت روز جهاني کار و کارگر را خدمت همه زحمتکشان اين عرصه تبريک مي گويم و کارهاي زيادي دراين مورد شده که به اعضاي ستاد گراميداشت روز کارگر خسته نباشيد و آرزوي موفقيت همه اين عزيزان را دارم .

وي در ادامه افزود : ما در آمل 47 درصد صنعت استان را در آمل داريم ، باتوجه به اينکه اين 47 درصد با تلاش و زحمات کارگران زحمتکش بود که ميسر گرديد  .

بالاترين مقام اجرايي شهر در ارتباط با روز معلم گفت : 12 ارديبهشت مصادف با ولادت حضرت امام زمان (عج) و همچنين روز معلم را به رسم ادب به تمامي معلمان زحمتکش که جواني خودشان را جهت علم آموزي دانش آموزان گذاشتند و خودشان پير شدند تقدير مي کنم و روز ولادت امام زمان (عج) مصادف بود با روز سربازان گمنام امام زمان (عج) بود که اين امنيت پايدار را داريم با تلاش اين عزيزان است و تبريک مي گويم خدمت دکتر داوودي و همکاران پرتلاش ايشان که زحمات زيادي در ايجاد امنيت شهرستان آمل مي کشند .  

سيد جعفر رسولي اظهار داشت : سال جديد را به فرموده مقام معظم رهبري که سال حمايت از کالاي ايراني ناميده شد ، در اين ارتباط جلساتي در فرمانداري برگزار کرديم که اميدوارم استمرار داشته باشد ، ما دو تکليف داريم يک تکليف شرعي و تکليف ديگري قانوني  ، تکليفي که مثل مردم زندگي مي کنيم بايد  فضا را براي خريد کالاهاي ايراني براي مردم ايجاد کنيم ، انتظار داريم از اداره صنعت و معدن ـ تعزيزات ـ نيروي انتظامي و اعضاي شوراي تأمين در ادارات از کالاي خارجي استفاده نکنيم در زندگي شخصي و اداري تکليف است در ادارات به هيچ عنوان کالاي خارجي استفاده نکننده ، انشاءا... در جلسات آينده و کارگروه هايي که در آن تشکيل مي گردد صحبت خواهيم کرد و از دوستان مي خواهيم که نظرات خود را در مورد فرهنگ سازي استفاده نکردن از کالاهاي خارجي و حمايت از کالاي ايراني اعلام نمايند .

معاون استاندار وفرماندار ويژه شهرستان آمل گفت : ستاد خدمات سفر را در ايام نوروز داشتيم ، تشکر از رؤساي ادارات جهت ورود مسافران به شهرستان آمل از آموزش وپرورش ـ نيروي انتظامي ـ پليس راه ـ پليس راهور ـ شهرداران ـ اعضاي کارگروه خدمات سفر تشکر و قدرداني مي کنم .

وي در ادامه افزود : بحث کمبود آب زراعي در جلسات متعدد اعلام شد نظر کارشناسان اهل فن را در رابطه با هواشناسي جويا شديم ، به همين منظور کميته بحران آب زراعي را تشکيل داديم تا دوستان در اين جلسات شخصاً شرکت نمايند .

فرماندار آمل در رابطه با کمبود آب گفت : درسال قبل ميانگين دبي آب پشت سد  45 متر مکعب آب داشتيم ،  اما امسال از 10 الي 15 متر مکعب آب پشت سد داريم ، باتوجه به اينکه زمان کشت را يک ماه جلو برديم ، توانستيم با همکاري اعضاي مديريت بحران بحث آب تخت ـ خزانه گيري و نشاء کاري زود انجام گردد و حدوداً 16 هزار متر اراضي کشاورزي نشاء کاري شد و تقدير از کشاورزان و مديران ذيربط ، بايد اطلاع رساني شود و حمايت بکنيم از اعضاي مديريت بحران در نحوه توزيع آب و همچنين از کشاورزان عزيز با دادن خدمات به اين عزيزان از قبيل تأمين سوخت و نهادهاي کشاورزي و کود و سم حمايت همه جانبه صورت بگيرد .  

معاون استاندار اظهار داشت : تشکر از جناب دکتر يوسفيان نماينده پرتلاش و سخت کوش که با حمايت ايشان که قبل از سال جديد در شهرستان شاهد حضور وزير محترم صنعت ، معدن و تجارت به شهرستان آمل بوديم که  از کارخانجات توليدي بازديد داشتندو همچنين سفر وزير محترم راه و شهرسازي در افتتاح پروژه راه هراز حدود 8 کيلومتر و مراسم کلنگ زني پل ميدان هزارسنگر حضور يافتند و سفر معاون محترم رياست جمهوري و رئيس سازمان برنامه و بودجه دکتر نوبخت را داشتيم و  سفر دکتر شاملو رئيس بنياد مسکن کشور که به برکت پيگيريهاي دکتر يوسفيان انجام گرديد .

وي افزود : دکتر يوسفيان زحمات زيادي در رابطه با جذب اعتبارات دولتي کشيدند ، باتوجه به نداشتن اعتبار که کار سد به کندي پيش مي رفت با پيگيريهاي دکتر يوسفيان مبلغ 80 ميليارد تومان از بودجه هاي حوادثي دريافت نمودند و کار سد دوباره شروع گرديد و سفر دکتر نوبخت در رابطه با پيشرفت سد را داشتيم و اعتباراتي که دولت محترم براي موضوع سد تخصيص دادند بسيار چشمگير مي باشد .  در بحث سفر وزير محترم راه ، کلنگ ميدان پل هزارسنگر را داشتيم که کار بسيار بزرگي بود و از محل ملي مبلغ 34 ميليارد تومان براي احداث پل روگذر در نظر گرفته شد .

معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان آمل گفت : از دولت محترم ـ وزير صنعت و معدن و تجارت قدرداني مي کنيم ، در اين ايام يک کار فوق العاده اي قبل از عيد داشتيم اختصاص مبلغ 40 ميليارد تومان براي اعتبارات داخلي شهرستان آمل در نظر گرفته شد باتوجه به اينکه چند سالي بود که براي اين پروژه ها اعتباراتي در نظر نگرفته بود ، اما با تلاش دکتر يوسفيان توانستيم بودجه خوبي در اين زمينه جذب نمايند .

بالاترين مقام اجرايي شهر آمل اظهار داشت : تخصيص اعتبارات ابلاغي 100 درصد را در شهرستان داشتيم ، مبلغ 189 ميليارد تومان براي اولين بار در شهرستان آمل اتفاق افتاد و اعتبارات تخصيص پيدا کرد اميدواريم مديران محترم پيگيري بکنند .  

در ادامه حجت الاسلام تقي زاده امام جمعه دابو و دشت سر ضمن خيرمقدم و خوش آمدگويي به کليه اعضاي حاضر در جلسه و تشکر از دکتر يوسفيان نماينده محترم مردم آمل در مجلس شوراي اسلامي ـ سيد جعفر رسولي معاون استاندار وفرماندار ويژه شهرستان آمل و ديگر مدعوين حاضر در جلسه گفت : تبريک عرض مي کنم اعياد شعبانيه را خدمت همه بزرگواران و سروران گرامي ؛  همه مناسبت ها  : روز ملي شوراها ـ روز جهاني کار و کارگر و هفته معلم و روز سربازان گمنام را در که جمع منتخبين ادارات شهرستان مديران خدوم و زحمتکش هستيم تبريک و تهنيت عرض مي نمايم .

امام جمعه دابو و دابودشت اظهار داشت : عرض خيرمقدم خدمت دکتر يوسفيان که اولين جلسه شوراي اداري را در خدمت ايشان هستيم ، الحمدا... جناب آقاي رسولي در شوراي اداري از نخبگان شهرستاند عوت مي کند تقدير و تشکر مي کنم ، الحمدا... در دولت کريمه  امام زمان (عج) هستيم ، اميدوارم فرهنگ ما براساس فرهنگ امام زماني باشد .

وي در ادامه افزود : عدالت محوري جزئي از آموزه هاي دين است علوم وحياني است جزو رسالت مديران دولت کريمه عدالت محوري است ، امروز از شورا و کارگر و از زحمات مشقانه کارگران عزيز تجليل مي گردد و از معلم و همه خدمات ارزنده شان نامي برده مي شود از سربازان گمنام و خوشنام که براساس فرهنگ امام زماني است و اميدواريم جهت ارتقاء نظام گام برداشته است .

تقي زاده گفت : آمل با مديريت همه سروران عزيز تخصيصاً شوراي تأمين با مديريت فرماندار آزاده و جانباز ـ فرماندهي معزز نيروي انتظامي و سپاه ـ رياست محترم ادارات اطلاعات و دادگستري و دادستان در همه زمينه ها نبايد فراموش کنيم اغتشاشات ديماه همه با همدلي توانستند اينگونه مشکلات را حل کردند . من و همه شما بايد تقوي را مراعات کنيم و سعي کنيم حقايق را سخن به ميان بياوريم ، بنده بعنوان يکي از خادمان مردم حضور جناب آقاي حضرتي رياست دادگستري را خيرمقدم عرض مي کنم و از جناب آقاي سيفي هم تقدير مي کنم .

امام جمعه دابو و دشت سر گفت : باتوجه به اينکه خدمت دکتر يوسفيان هستيم دو سه موضوع را مردم عنوان کردند ، از مديران ساعي و سخت کوش درخواست داريم ، کشاورزان درخواست مساعدت داشتند انشاءا... شاهد بازگشايي سد باشيم تا مشکلات آب زراعي اين عزيزان حل گردد . در مورد ميدان شهر دابودشت درخواستي خدمت دکتر يوسفيان داشتيم ، الحمدا... پيگيريهايي که ايشان و فرماندار و بخشدار داشتند تخصيص بودجه انجام شد با مساعدت دکتر يوسفيان ميدان هزار سنگر شروع به کار کردند از شهردار و اداره راه  هم تقدير مي کنم اميدوارم همچون ميدان هزارسنگر بتوانيم با دعوت از مديران کشوري و استاني و شهرستاني ميدان شهر دابودشت را شروع نمائيم .  

اين مسئول گفت : در روزهاي گذشته خدمت روستاهاي هندوکلا و رشکلا بوديم اهالي اين منطقه درخواست تخصيص بودجه براي اجراي طرح هادي داشتند اميدواريم اعتبارات دراين مورد در نظر گرفته شود . هفته معلم را خدمت رياست محترم آموزش و پرورش و هفته سربازان گمنام را خدمت رئيس اداره اطلاعات تبريک عرض مي کنم و هفته کارگر و شوراها را نيز به زحمتکشان اين عرصه تبريک عرض مي کنم . انشاءا... با توجه به نزديک شدن به ماه مبارک رمضان از مسئولين ذيربط درخواست داريم تا تمام روستاها داراي روحاني باشند تا مردم از فيوضات ماه مبارک رمضان استفاده کنند .

در ادامه اين جلسه دکتر يوسفيان نماينده محترم مردم آمل در مجلس شوراي اسلامي اظهار داشت : به رسم ادب و ارادت خدمت همه سروران ، سال جديد را سال با برکت براي همه عزيزان آرزو دارم و از قدم پرخير و برکت رياست محترم دادگستري جناب آقاي حضرتي استقبال مي کنيم انشاءا... براي قوه قضائيه و احقاق حق تلاش بکنند از دادستان محترم نيز تقدير مي کنم از امام جمعه فهيم و فاضل جناب آقاي تقي زاده و از ائمه جمعه شهرهاي آمل ـ امامزاده عبدا... (ع) و لاريجان تقدير مي کنم و روز کارگر ـ روز معلم را گرامي مي داريم و خدا را شاکرم که در شهرستان استقبال خوبي در اين مورد شده است ، عيد بزرگ نيمه شعبان و نام گذاري اين عيد به خدمات سربازان امام زمان (عج) اداره اطلاعات که زحمات زيادي را در خفا انجام مي دهند از نيروهاي نظامي و انتظامي تقدير مي کنيم .

نماينده مردم آمل اظهار داشت : خدا راشاکريم که آمار جرم خيلي پايين است تشکر مي کنم که بي نظير بوده و در ايام عيد جرايم سرقت و ... در آمل کاهش داشت و صميمانه تقدير و تشکر از دستگاهها و اداراتي که فرماندار عزيز عنوان نمودند جذب اعتباراتي که براي ادارات در نظر گرفته شد اميدوارم بتوانيم از اين اعتبارات استفاده خوبي ببريم و مردم نسبت به کارنامه مديران رضايت خوبي دارند ،  بايد عرض کنم که خدمت هيچوقت گم نمي شود ، ما در نقطه اي هستيم که نا امني خيلي از ما دور نيست ، ولي جمهوري اسلامي ايران بعنوان امن ترين کشور دنيا مي باشد ، در شهرهاي ما و پايتخت امنيت خوبي داريم که جاي تقدير دارد از وزارت اطلاعات ـ نيروهاي نظامي و انتظامي که تلاش مي کنند تا امنيت به حول و قوه الهي در کشور باشد .

اين مسئول گفت : نکته ديگر هميشه ما بايد در مورد حق بايد دادخواه باشيم ، مازندران با کمال تأسف هم در دوران طاغوت و هم در دوران دولت هاي گذشته داراي مشکلات فراوان بوده است ، اما سد لار باتوجه به قدمتي که دارد براي استان  مازندران و شهر آمل در نظر گرفته اما باتوجه به کم کاريهايي که وجود داشته نسبت به مردم مازندران ظلم شده است .

ايشان با بيان اين مطلب که اين موقعيت ها ديگر پيش نخواهد آمد، بيان داشت: «هر کاري مي کنيد، بايد به يادگار از شما بماند و همه به آن افتخار کنند. بهترين سرمايه براي همه خدمت به مردم است». زماني تصور مي کردم در شهرستان آمل، تا حدودي از جهاتي ظلم شده است، ولي ديدم که به مازندران و شمال کشور ظلم شده است که 95 درصد آب سطحي و روان استان خوزستان، اصفهان و آذربايجان غربي، کردستان و... مهار شد، ولي در مازندران 95 درصد آب مهار نشده و به دريا مي ريزد».

اين مسئول در ادامه افزود : ما در يک کشور هستيم و آيا طراحان و وزرا و دولت ها طراحي مي کردند، نمي دانستند که مازندران جزء ايران است؟ گلستان و مازندران نيز همين گونه است. نتيجه اين شد که آن سدها که ظلم شد به استان هاي شمالي و وزراي اصفهاني و خوزستاني بودند که ساخته شد، الآن چه بلايي بر سر آن استان ها آمده که نتيجه ظلم به کشاورزان شمالي شده. الآن نتيجه اين شده که درياجه اروميه به اين روز افتاده. باتلاق گاوخوني نيز خشک شده و چيزي نمانده .

نماينده مردم آمل گفت : مازندران چون مديراني داشت که تعصبي به مازندران نداشتند و وقتي وزير يا شخصيتي شدند، انگار مازندراني ها دشمن خوني شان هستند و نگاهي به مازندران نکردند و صحبت مازني نيز نمي کردند. حالا کشاورز مازندراني بايد به آسمان نگاه کند تا باران ببارد .

حالا نتيجه ظلم شده. البته من جانم را براي مردم ديگر استان ها نيز مي دهم، چون نماينده مملکت هستم. پشت سر هم سد زده شده در خوزستان، ولي الآن نخلستان ها خشک شده به خاطر مهارشدن رود کارون است.

عزت ا... يوسفيان اظهار داشت : الآن بين نمايندگان چهارمحال بختياري و اصفهان نيز بحث هايي در زمينه آب وجود دارد، چون سرشاخه هاي آب اصفهان از چهارمحال بختياري است. حالا به کشاورزان اروميه ماهي 300 يا 400 هزار تومان مي دهند تا در خانه بنشيند. حالا مازندراني ها بايد آب گوارا را ببينند. در بخش سدسازي به اين استان ظلم شده. حالا سد لار را ساختند، بني صدر آمد افتتاح کرد، گفتند که قبول نيست و آيت الله هاشمي رفسنجاني افتتاح کرد. آقاي هاشمي گفت که اين سد متعلق به آبريز هراز بود، چون سد لار را وليان به عنوان وزير، قرارداد سد لار را بست، چون وزير کشاورزي بود، بايد براي کشاورزي مي رفت. سه دريچه آب را به سمت هراز بستند، و آب را به سمت لتيان فرستادند. خودشان مي گفتند که ما کم کم مي سازيم. ولي اختلاف مي انداختند و اين پول را به استان هاي ديگر مي بردند. نتيجه اين ظلم اين شد که الآن استان هاي ديگر دچار مشکل شدند. که البته مقصر مسئولان آن استان ها هستند.

وي در ادامه افزود : من مي دانستم آقاي نوبخت اين سد را ببينند امکان ندارد کمک نکنند، 27 درصد آب استان را تامين مي کند، در حالي که اگر همه سدهاي استان را کامل پر شود، فقط 8 درصد آب را تامين مي کنند. بايد به سرعت پيش رود.

وي اظهارد اشت : وقتي سد تمام شود، بخشي از آن آب 10  ميليون متر مکعب براي آمل و اطراف کافي است. در حالي که سد 600 ميليون متر مکعب آب پشت آن مهار مي شود ، براي  آب بهاي آمل نيز 4 ميليارد تومان داديم تا کشاورزان ريالي براي آب بها اضافه تر ندهند.

نماينده مردم آمل اظهارد اشت : طرح هادي حدود 140 روستا مصوب نشده، 40 ميليارد که علي الحساب گرفتيم 7 ميليارد به بنياد داديم، 2 و نيم ميليارد نيز براي قير داده شده، اين دو و نيم را 5 ميليارد ديگر به آمل مي دهيم که 7 و نيم مي شود. طرح هادي با اين پول و پول بعدي کامل مي شود و هر روستايي که مي خواهد طرح را انجام دهد بيايد و ديگر سقف نداريم. آمادگي هر روستا دارد، بيايد. هر روستايي بگويد ما آماده هستيم، پولش آماده است. کارها و مسئله ديگر مهم ما آبرساني به روستاها هست و بايد در زمينه کشاورزي و شرب، به تک تک روستاها آب دهيم.

يوسفيان ملا در قسمتي از سخنان خود گفت : نوبخت 40 ميليارد به پروژه هاي عمراني شهر و رستا دادند و 80 ميليارد براي جاده جايگزين هراز و آبگيري سد هراز تخصيص داد . ما به اندازه 30  يا 50 ميليون آب بگيريم و روستاهاي خود را تامين کنيم، شهرها و روستاهاي ديگر براي تامين آب خود هزينه کنند.

 

يوسفيان ملا اظهار داشت : در رابطه با ساختمان قديمي زندان دولت در بودجه سال 97 پول اداره زندان آمل را به سازمان زندانها داده تا بتوان از اين مکان براي کارهاي فرهنگي استفاده گردد و در رابطه با فرودگاه اطفاي حريق و فرودگاه توريستي شهرستان آمل ، زمين با توجه به مستند سازي از رياست جمهوري دولت را مکلف کرد نسبت ب به ساخت فرودگاه ، هواپيماهاي 707 ـ 727 قادر به پرواز همه روزه نيستند اما مي توانند با 20000 ليتر آب براي اطفاي حريق هفته اي دو روز استفاده شوند هواپيماهاي حمل آب مي توان استفاده شود . فقط هواپيما مي تواند آب براي اطفاي حريم در مناطقي که دور دست و غيرقابل دسترسي مي باشد استفاده کرد .

اين مسئول در ادامه در رابطه با جذب اعتبارات دولتي گفت : از مديران محترم درخواست داريم تا 31 تير  جهت جذب اعتبارات اقدام نمايند .

نماينده مردم آمل در مجلس شوراي اسلامي در رابطه چهاربانده نمودن جاده به سمت دريا  از طريق رودبار هرازپي و سرخرود گفت : تمامي جاده هاي منتهي به شهرستان آمل چهاربانده شدند فقط اين دو مسير است که در حال بررسي مي باشد و ابتداي خيابان نور بيمارستان امام علي (ع) در مناقصه گذاشتند پيمانکاران قبول کردند و در دست بررسي و چيگيري مي باشد . در رابطه با پروژه محور هراز قطعه اي ديگر از هراز تا پايان خرداد بعد از ماه مبارک رمضان انشاءا... بتوانيم آنرا افتتاح کنيم . آنچه که حق شهر است و نداشتيم با همت همه دوستان و عزيزان بتوانيم حق مردم را به آنها برگردانيم .

در ادامه به مناسبت روز معلم ـ روز شورا و روز کارگر رؤساي ادارات مربوطه نسبت به ارائه گزارش به اعضاي حاضر در جلسه مطالبي ايراد نمودند .

در پايان سيد جعفر رسولي معاون استاندار وفرماندار ويژه شهرستان آمل ابتدا با تقدير و تشکر از مديران 4 دستگاه  تقدير از حسين زاده رئيس سابق اداره بهزيستي و معرفي سرکار خانم اسفندياري رئيس جديد بهزيستي ـ تقدير از نصري رئيس تربيت بدني و خيرمقدم به پهلوان رئيس جديد اداره بهزيستي ـ تقدير از حجت الاسلام سيفي رئيس سابق دادگستري و خيرمقدم به حضرتي رئيس جديد دادگستري ـ تقدير از صالحي رئيس آب و فاضلاب روستايي و تشکر از حضور نعمتي رئيس جديد آب وفاضلاب روستايي در رابطه با نکات اداري گفت :

1 باتوجه به کمبود آب زراعي کشاورزي مديران همکاري لازم را بعمل آورند .

2 باتوجه به پايان سال مالي اعتبارات 31/4/97 بوده ، ادارات سعدي در تخصيص اعتبارات پروژه هاي عمراني را بعمل آورند و از برگشت اعتبارات جداً خودداري شود .

3 موضوع تسهيلات صندوق توسعه ملي ( سامانه کارا) ادارات همکاري لازم را  در رابطه با موضوع اشتغال و توليد داشته باشند .

4 موضوع ارسال عملکرد ماهانه ادارات به فرمانداري جهت انعکاس به وزارت کشور تمامي دستگاههاي اجرايي در رابطه با موضوع اقدام نمايند .

5 موضوع حمايت از کالاي ايران مقرر شد همه مديران نسبت به استفاده از کالاي ايراني و تشويق مردم نسبت به اين موضوع اقدام نمايند . 

روز ملي شدن صنعت نفت ايران(1329ش)
وفات حضرت زينب کبري(س) (62ق)
آخرين بروزرساني :

سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۶ : ۰۵ : ۰۰
اذان صبح : ۴ : ۳۸ : ۵۹
اذان ظهر: ۱۲ : ۰۸ : ۰۲
غروب آفتاب : ۱۸ : ۱۱ : ۳۸
اذان مغرب : ۱۸ : ۲۸ : ۵۴
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۱۲۹۷۷۱۸
كل بازديدكنندگان : ۹۷۹۶۸۳
نمايش هاي امروز : ۲۶
بازديد هاي امروز : ۲۶
افراد آنلاين : ۱۵

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions