رهبر معظم انقلاب: عید غدیر هم سنت ملی ماست؛ چون ملت ما دارای این عقیده و این محتوا و این هویت در ذهن خودش هست.
اخبار - جلسه تجليل از خبرنگاران فعال شهرستان به رياست سيد جعفر رسولي معاون استاندار وفرماندار ويژه شهرستان آمل 16 ارديبهشت 97 برگزار گرديد : :

جلسه تجليل از خبرنگاران و اصحاب رسانه به رياست  سيد جعفر رسولي معاون استاندار وفرماندار ويژه شهرستان آمل و با حضور اميرنيا رئيس اداره فرهنگ وارشاد اسلامي ـ نعمت قرباني رئيس خانه مطلوعات آمل و جمعي از خبرنگاران روزنامه ها و مطلوعات و اصحاب رسانه شهرستان آمل 16 ارديبهشت 97 در فرمانداري آمل :

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان آمل : ابتدا بعد از تلاوت آياتي چند از کلام ا... مجيد توسط خبرنگار محترم ميلاد عظيمي ، آقاي اميرنيا رئيس اداره فرهنگ وارشاد اسلامي آمل با سلام و صلوات و تبريک اعياد شعبانيه افزود : عرض ادب و احترام دارم خدمت فرماندار محترم و خبرنگاران زحمتکش ، باتوجه به تلاشها وزحمات همه خبرنگاران محترم که در جهت اطلاع رساني به شهروندان شبانه روز در حال خدمت رساني مي باشند ، اميدواريم که ماحصل اين جلسه براي بهبود امور خبرنگاران مثمر ثمر باشد .

رئيس ارشاد آمل اظهار داشت : تبريک به آقاي غلامي جهت کسب عنوان برترين خبرنگاران استان انشاءا... شاهد تلاش بيشتر خبرنگاران در سطح استان باشيم و انشاءا... بتوانيم در رابطه با آگهي ها پستي و ثبتي که منبع درآمد براي خبرنگاران محترم مي شود کمک و مساعدتهاي مديران را در اين زمينه داشته باشيم .

در ادامه کليه خبرنگاران حاضر در جلسه ابتدا از تلاشها و همکاري روابط عمومي فرمانداري با خبرنگاران تقدير و تشکر نموده و در رابطه با بحث آگهي هاي ثبتي ازطريق ادارات خدمات رسان که مي توانند با حمايت خبرنگاران گام مثبتي در اين زمينه بردارند را خواستار شدند واز فرماندار محترم درخواست مساعدت در همکاري ادارات خدمات رسان را خواستار شدند .

در قسمتي از اين جلسه : مسئول روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان آمل ضمن خيرمقدم محضر فرماندار محترم و اميرنيا رئيس اداره فرهنگ وارشاد اسلامي ـ نعمت قرباني رئيس خانه مطبوعات آمل و کليه خبرنگاران و اعضاء حاضر در جلسه از تلاشهاي و زحمات و همکاري خبرنگاران محترم با روابط عمومي فرمانداري تقدير و تشکر نمود .

در ادامه سيد جعفر رسولي معاون استاندار وفرماندار ويژه شهرستان آمل ابتدا با سلام و صلوات به روح بلند و ملکوتي حضرت امام خميني (ره) و شهداي انقلاب اسلامي ـ و شهداي دفاع مقدس و خاصه شهداي 6 بهمن سال 60 آمل و مدافعان حرم و همچنين طول عمر مقام معظم رهبري و دولت خدمتگرار و خسته نباشيد و خداقوت به همه مسئولان و دلسوزان به نظام و تبريک اعياد شعبانيه و حلول ماه مبارک رمضان افزود : تشکر و قدرداني از حضور همه خبرنگاران فعال حاضر در جلسه که انصافاً در تمامي فصول سال در گرما و سرما و در شرايط بسيار سخت در کنار ما هستند و نسبت به اطلاع رساني به شهروندان گام بر مي دارند تقدير و تشکر دارم .

معاون استاندار وفرماندار ويژه شهرستان آمل  افزود : خيلي وقت بود که جلسه اي خدمت دوستان داشتيم ، باتوجه به جلسه قبلي که به مناسبت روز خبرنگار در خدمت شما عزيزان بوديم خواستيم جلسات بصورت هرسه ماه يکبار يا ماهانه انجام گردد که باتوجه به مشغله کاري نتوانستيم در خدمت شما بزرگواران باشيم اما منبعد با همکاري روابط عمومي در خدمت همه عزيزان خواهيم بود .

سيد جعفر رسولي اظهار داشت : با توجه به اينکه تمامي دوستان در تمامي مناسبات با فرمانداري وديگر  ادارات همکاري دارند کمال تقدير وتشکر را داريم ، ايامي که شما عزيزان با عشق و شور و شوق خاصي پاي کار بوديد و بيطرفانه و مخلصانه و خيلي خوب و شفاف در جهت اطلاع رساني عملکرد دستگاههاي دولتي تلاش مي کنيد و آنچه که خودتان برداشت کرديد به سمع و نظر شهروندان مي رسانيد نهايت سپاس را داريم .

اين مسئول در ادامه گفت : شما مي توانيد عملکرد مديران را به مردم گزارش نمائيد و همچنين مي توانيد اشکالات و نواقصي که وجود دارد و دغدغه هاي مردم را به سمع و نظر مسئولين برسانيد و فرمانداري کارش نظارت است اگر خبرنگاران پاي کار باشند نقش ما را انجام مي دهند و ما آنرا به فال نيک مي گيريم ، مطالب بايد به چه نحوي بيان گردد مهم است و ازطرفي عملکرد نظام و دولت را مطرح مي کنيد ، شما مي توانيد باتوجه به سرمايه گذاري که دولت در بخش پروژه هاي عمراني و جذب اعتبارات که در سطح شهرستان انجام مي گردد را به گوش مردم برسانيد که الحق و الانصاف اين عمل را به خوبي انجام مي دهيد و من به عنوان نماينده دولت از همه دوستان اصحاب و رسانه کمال تقدير و تشکر را دارم ، اگر عملکرد دولت در شهرستان مطرح گردد نشان از عملکرد خوب شما مي باشد .

معاون استاندار وفرماندار ويژه شهرستان آمل در پايان اظهار داشت : تبريک عرض مي کنم خدمت آقاي مهدي غلامي خبرنگاران صدا وسيما که به عنوان برترين خبرنگاران استان برگزيده شدند و خيلي از اين بابت خوشحال شدم و انشاءا... با برنامه ريزي که انجام مي گردد  بتوانيم در جلسات شوراي اداري آينده يک يا دو نفر از خبرنگاران به نمايندگي خبرنگاران شهرستان بتوانيم مشکلات خبرنگاران را به سمع و نظر ادارات حاضر در جلسه برسانيم.

در پايان سيد جعفر رسولي با اهداء لوح تقدير و کارت هديه از خبرنگاران فعال حاضر در جلسه تقدير نمود .  


 

نوشته شده در : ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ساعت : ۰۴:۰۲ قبل‏ازظهر |  
روز ملي شدن صنعت نفت ايران(1329ش)
وفات حضرت زينب کبري(س) (62ق)
آخرين بروزرساني :

سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۶ : ۰۵ : ۰۰
اذان صبح : ۴ : ۳۸ : ۵۹
اذان ظهر: ۱۲ : ۰۸ : ۰۲
غروب آفتاب : ۱۸ : ۱۱ : ۳۸
اذان مغرب : ۱۸ : ۲۸ : ۵۴
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۱۲۹۷۷۵۳
كل بازديدكنندگان : ۹۷۹۷۱۸
نمايش هاي امروز : ۶۱
بازديد هاي امروز : ۶۱
افراد آنلاين : ۴۶

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions