امام رضا(ع) فرمود: پدرم به نقل از پدرش (امام صادق(ع)) نقل کرد که فرمود: روز غدير در آسمان مشهورتر از زمين است.
اخبار - همايش تجليل از مقام شامخ معلم 27 ارديبهشت 97 در شهرستان آمل برگزار گرديد : :

همايش تجليل از مقام شامخ معلم با حضور دکتر يوسفيان نماينده مردم آمل در مجلس شوراي اسلامي ـ سيد جعفر رسولي معاون استاندار وفرماندار ويژه شهرستان آمل و جمعي از مديران شهرستان و تعداد کثيري از معلمان و بازنشستگان فرهنگي 20 ارديبهشت 97 در تالار اريکه آريايي برگزار گرديد .

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان آمل در اين همايش که براي تجليل از مقام شامخ معلمان و فرهنگيان شهرستان آمل توسط اداره آموزش و پرورش اين شهر برگزار گرديد ابتدا بعد از تلاوت آياتي چنداز کلام ا... مجيد دکتر عباس مرزبند ضمن خيرمقدم و خوش آمدگويي از حضور تمامي ميهمانان و معلمان وبازنشستگان و فرهنگيان آملي و همچنين خيرمقدم حضور مسئولين شهرستاني و استاني خصوصاً دکتر يوسفيان نماينده مردم آمل در مجلس شوراي اسلامي و سيد جعفر رسولي معاون استاندار وفرماندار ويژه شهرستان آمل گفت : اين جلسه جهت قدرداني از کسانيکه در راه علم آموزي به فرزندان اين مرز و بوم توانستند چراغ هدايت را درمسير کسب علم روشن و مسير تکامل را به آينده سازان مملکت بياموزند .

در ادامه دکتر يوسفيان نماينده مردم آمل در مجلس شوراي اسلامي ضمن سلام و تبريک ايام و همچنين تجليل از مقام والاي معلمان گفت : با توجه به مسائل سياسي روز واتفاقاتي که در مسئله سياست خارجي و مسئله برجام افتاد گفت :  مسئله بسيار مهمي است که قبلاً نيز اين پروسه زماني را تجربه کرديم و تحريمها را ديديم ، تحريم باعث مي شود روي پاي خود باستيم ولي زيانهاي غير قابل جبراني را نيز براي کشور به وجود مي آورد .

اين مسئول در ادامه افزود : اتفاق اتفاق ناميموني است که با تدبير مسئولين و مقامات بايد به پيش برود و چاره انديشيده شود . اميدواريم خداوند سبحان کمکمان کند .

نماينده مردم آمل اظهار داشت : در بودجه امسال توانستيم عدد ورقمي را براي همسان سازي حقوق بازنشستگان تخصيص بدهيم و معاون رئيس جمهور دکتر نوبخت نيز در تمام جلسات کميسيون تلفيق حضور داشته و موافق اين موضوع بود و تأمين اعتبار فقط با حضور يک معاون رئيس جمهورو وزير حاصل نمي گردد . ما در آمل 7 پروژه عمراني آموزش و پرورش داريم که در دست بررسي مي باشد و 2 مدرسه سخايي و ابن سينا را در دستور کار داريم وقرار است تمامي پروژه هاي نيمه کاره تا پايان مهر به اتمام برسد .

يوسفيان در ادامه اين همايش گفت : وزير آموزش و پرورش با مجمع نمايندگان شمال (استان مازندران ـ گلستان و گيلان) بحث داشت و از قابليت هاي استان مسئله معيشتي فرهنگيان حل شود .

در پايان اين مراسم به چند تن از معلمان بازنشسته و همچنين از معلمان و مربيان برتر استاني و شهرستاني تجليل و به آنها شاخه گل و هدايايي اهداء گرديد .


 

 


نوشته شده در : ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ساعت : ۰۳:۰۲ قبل‏ازظهر |  
روز ملي شدن صنعت نفت ايران(1329ش)
وفات حضرت زينب کبري(س) (62ق)
آخرين بروزرساني :

سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۶ : ۰۵ : ۰۰
اذان صبح : ۴ : ۳۸ : ۵۹
اذان ظهر: ۱۲ : ۰۸ : ۰۲
غروب آفتاب : ۱۸ : ۱۱ : ۳۸
اذان مغرب : ۱۸ : ۲۸ : ۵۴
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۱۲۹۷۷۶۱
كل بازديدكنندگان : ۹۷۹۷۲۶
نمايش هاي امروز : ۶۹
بازديد هاي امروز : ۶۹
افراد آنلاين : ۵۲

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions