امام باقر(ع) فرمود: اسلام بر پنج پايه استوار شده است: نماز، زکات، روزه، حج و ولايت و به هيچ چيز به اندازه آنچه در روز غدير به ولايت تاکيد شده، ندا نشده است.
اخبار - تجليل تجليل از شوراهاي بخش دابودشت با حضور دکتر يوسفيان و سيد جعفر رسولي معاون استاندار وفرماندار ويژه شهرستان آمل : :

همايش تجليل از شوراهاي بخش دابودشت با حضور دکتر يوسفيان نماينده مردم آمل در مجلس شوراي اسلامي و سيد جعفر رسولي معاون استاندار وفرماندار ويژه شهرستان آمل ـ تقي زاده امام جمعه دابوو دشت سر و تعدادي از مديران شهرستاني و شوراهاي اسلامي ودهياران بخش دابودشت 20 ارديبهشت 97 :

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان آمل : در اين مراسم ابتدا ساعي بخشدار دابودشت ضمن خيرمقدم و خوش آمدگويي به کليه ميهمانان و مدعوين و همچنين حضور دکتر يوسفيان نماينده مردم آمل در مجلس شوراي اسلامي و معاون استاندار وفرماندار ويژه شهرستان آمل و امام جمعه دابو و دشت اظهار داشت : شوراها بازوي ادارات مي باشند وبايد با حضور فعالشان پل ارتباطي بين مردم و ادارات باشند تا بتوانند مشکلات مردم را مرتفع نمايند .

در ادامه امام جمعه دابوو دشت سر ضمن خوش آمد گويي و خيرمقدم خدمت شوراهاي اسلامي بخش دابودشت و همچنين حضور دکتر يوسفيان نماينده مردم آمل در مجلس شوراي اسلامي و سيد جعفر رسولي معاون استاندار وفرماندار ويژه شهرستان آمل و تقدير و تشکر از دست اندرکاران اين همايش گفت : کارهمه شما شوراها کار بزرگ والهي است ، لذا ما بايد ببينيم قرآن از ما چه مي خواهد يکي از مشکلات ما فاصله گرفتن از آيات قرآن مي باشد ، قرآن در رابطه با شورا و مشورت کردن آيات زيادي هست و ما بايد از اين آيات و روايات درس بگيريم و کار شورا را يک کار خدايي بدانيم .

حجت الاسلام تقي زاده در رابطه با اعتبارات پروژه هاي عمراني افزود : با کمک و پيگيريهاي دکتر يوسفيان درايام عيد 189 ميليارد تومان اعتبارات خوبي براي شهرستان آمل در نظر گرفته و جذب گرديد که جاي تقدير و تشکر از اين برادر بزرگوار دارد .

اين مسئول در ادامه اظهار داشت : در رابطه با سد هراز و جاده جايگزين آن و حضور دکتر نوبخت که در طول سال 96 و اوايل 97 دوبار به شهرستان آمل آمدند و با پيگيري دکتر يوسفيان بود که ايشان حضور يافتند و پروژه هاي بزرگ ديگري که در آمل در حال انجام مي باشد پروژه ميدان و پل هزارسنگر با 34 ميليارد تومان و 80 ميليارد تومان براي احداث سد ـ 30 ميليارد تومان براي دستگاه زباله سوز و ديگر اعتباراتي که براي اين شهر تخصيص داده شد ما بايد قدردان اين برادر بزرگوار باشيم که تمام وجودش را براي آمل و آملي گذاشت .

در ادامه دکتر عزت ا... يوسفيان ملا ضمن خيرمقدم و خوش آمدگويي و تبريک روز شورا گفت : اعتماد مردم ، اصل مسئله اعتماد است قدر اين اعتماد را بدانيد ، چون مردم به شما اعتماد کردند و سرنوشت خودشان را به دست شما سپردند ، پس بايد تا آنچه در توان داريد براي اين مردم سعي و تلاش نمائيد .

نماينده مردم آمل در مجلس افزود : منطقه دابو و دشت سر خدمات فراواني را به انقلاب کردند ، فرزندان خود را فداي اسلام کردند ، مردم خونگرم و بزرگواري که در حفظ و نگهداري اين نظام خدمات ارزنده کردند که ما بايد قدردان اين زحمات آنها باشيم و وظيفه داريم دراين قبال به آنها بي احترامي نکنيم .

اين مسئول در ادامه اظهار داشت : اعتماد مردم سرمايه است ، نبايد از اين اعتماد سوء استفاده کرد ، پس بايد به آنها خدمات خوب وارزنده بدهيم ، در شهرستان آمل در سال 80 تعداد 4 روستا گازدار بوده است که با تلاشهايي که در اين زمينه شد تمامي روستاهاي آمل داراي گاز مي باشد .

يوسفيان نماينده مردم آمل گفت : «هر کاري که  مي کنيد، بايد به يادگار از شما بماند و همه به آن افتخار کنند. بهترين سرمايه براي همه خدمت به مردم است». 95 درصد آب سطحي و روان استان خوزستان، اصفهان و آذربايجان غربي، کردستان و... مهار شد، ولي در مازندران 95 درصد آب مهار نشده و به دريا مي ريزد».

اين مسئول در ادامه افزود : ما در يک کشور هستيم گلستان و مازندران نيز همين گونه است. نتيجه اين شد که آن سدها که ظلم شد به استان هاي شمالي ، الآن چه بلايي بر سر آن استان ها آمده که نتيجه ظلم به کشاورزان شمالي شده. الآن نتيجه اين شده که درياجه اروميه به اين روز افتاده. باتلاق گاوخوني نيز خشک شده و چيزي نمانده .

نماينده مردم آمل گفت : مازندران چون مديراني داشت که تعصبي به مازندران نداشتند و وقتي وزير يا شخصيتي شدند، انگار مازندراني ها دشمن خوني شان هستند و نگاهي به مازندران نکردند و صحبت مازني نيز نمي کردند. حالا کشاورز مازندراني بايد به آسمان نگاه کند تا باران ببارد .

عزت ا... يوسفيان اظهار داشت : الآن بين نمايندگان چهارمحال بختياري و اصفهان نيز بحث هايي در زمينه آب وجود دارد، چون سرشاخه هاي آب اصفهان از چهارمحال بختياري است. حالا به کشاورزان اروميه ماهي 300 يا 400 هزار تومان مي دهند تا در خانه بنشيند. در بخش سدسازي به اين استان ظلم شده. حالا سد لار را ساختند، اين سد متعلق به آبريز هراز بود، بايد براي کشاورزي مي رفت. سه دريچه آب را به سمت هراز بستند، و آب را به سمت لتيان فرستادند. خودشان مي گفتند که ما کم کم مي سازيم. ولي اختلاف مي انداختند و اين پول را به استان هاي ديگر مي بردند. نتيجه اين ظلم اين شد که الآن استان هاي ديگر دچار مشکل شدند. که البته مقصر مسئولان آن استان ها هستند.

وي در ادامه افزود : من مي دانستم آقاي نوبخت اين سد را ببينند امکان ندارد کمک نکنند، 27 درصد آب استان را تامين مي کند، در حالي که اگر همه سدهاي استان را کامل پر شود، فقط 8 درصد آب را تامين مي کنند. بايد به سرعت پيش رود.

وي اظهارد اشت : وقتي سد تمام شود، بخشي از آن آب 10  ميليون متر مکعب براي آمل و اطراف کافي است. در حالي که سد 600 ميليون متر مکعب آب پشت آن مهار مي شود ، براي  آب بهاي آمل نيز 4 ميليارد تومان داديم تا کشاورزان ريالي براي آب بها اضافه تر ندهند.

نماينده مردم آمل اظهارد اشت : طرح هادي حدود 140 روستا مصوب نشده، 40 ميليارد که علي الحساب گرفتيم 7 ميليارد به بنياد داديم، 2 و نيم ميليارد نيز براي قير داده شده، اين دو و نيم را 5 ميليارد ديگر به آمل مي دهيم که 7 و نيم مي شود. طرح هادي با اين پول و پول بعدي کامل مي شود و هر روستايي که مي خواهد طرح را انجام دهد بيايد و ديگر سقف نداريم. آمادگي هر روستا دارد، بيايد. هر روستايي بگويد ما آماده هستيم، پولش آماده است. کارها و مسئله ديگر مهم ما آبرساني به روستاها هست و بايد در زمينه کشاورزي و شرب، به تک تک روستاها آب دهيم.

يوسفيان ملا در قسمتي از سخنان خود گفت : نوبخت 40 ميليارد به پروژه هاي عمراني شهر و روستا دادند و 80 ميليارد براي جاده جايگزين هراز و آبگيري سد هراز تخصيص داد . ما به اندازه 30  يا 50 ميليون آب بگيريم و روستاهاي خود را تامين کنيم، شهرها و روستاهاي ديگر براي تامين آب خود هزينه کنند.

نماينده مردم آمل در رابطه با برقي کردن چاههاي کشاورزي مطالبي را عنوان و همچنين تخصيص اعتبارات ويژه به مبلغ 9/5 ميليارد به بنياد مسکن جهت اجراي طرح هادي و آسفالت راههاي روستايي که با همت شوراها و دهياران مي توان کارهاي بزرگي انجام داد .

يوسفيان نماينده مردم آمل در پايان اظهار داشت : اميدواريم با تخصيص اعتبارات 261 روستاي شهرستان آمل اجراي طرح هادي در دستور کار قرار بگيرد تا مردم اين روستاها بتوانند با آرامش خاطر زندگي خوبي داشته باشند .

در پايان اين مراسم به تعدادي از معلمان شورا و روستائيان نخبه بخش دابودشت هدايايي به رسم يادبود تقديم گرديد و همچنين ازطرف کارکنان بخشداري دابودشت و شرکت تعاوني دهياران به مناسبت روز معلم از دکتر ساعي بخشدار دابودشت به خاطر اينکه ايشان استاد دانشگاه مي باشند تقديرو هدايايي تقديم گرديد .  

 


نوشته شده در : ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ساعت : ۰۸:۰۲ قبل‏ازظهر |  
روز ملي شدن صنعت نفت ايران(1329ش)
وفات حضرت زينب کبري(س) (62ق)
آخرين بروزرساني :

سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۶ : ۰۵ : ۰۰
اذان صبح : ۴ : ۳۸ : ۵۹
اذان ظهر: ۱۲ : ۰۸ : ۰۲
غروب آفتاب : ۱۸ : ۱۱ : ۳۸
اذان مغرب : ۱۸ : ۲۸ : ۵۴
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۱۲۹۷۷۸۹
كل بازديدكنندگان : ۹۷۹۷۵۵
نمايش هاي امروز : ۹۷
بازديد هاي امروز : ۹۸
افراد آنلاين : ۸۱

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions