پيامبر اکرم(ص) فرمود: خداوند مى‏ فرمايد: ولايت على بن ابيطالب دژ محکم من است، پس هر کس داخل قلعه من گردد، از آتش دوزخم محفوظ خواهد بود.
اخبار - جلسه گراميداشت حماسه اسلامي آزادسازي خرمشهر به رياست حسين احساني معاون سياسي واجتماعي فرمانداري ويژه شهرستان آمل :

جلسه گراميداشت حماسه اسلامي سوم خرداد به مناسبت روز آزادسازي خرمشهر به رياست حسين احساني معاون سياسي واجتماعي فرمانداري ويژه شهرستان آمل ـ و با حضور سرهنگ عيسي زاده فرمانده ناحيه مقاومت بسيج سپاه آمل و ديگر ادارات 22 ارديبهشت 97 در فرمانداري آمل تشکيل شد :

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان آمل : ابتدا پس از تلاوت آياتي چند از کلام ا... مجيد حسين احساني معاون سياسي واجتماعي فرمانداري ضمن خيرمقدم و تبريک اعياد شعبانيه و فرارسيدن ماه مبارک رمضان گفت : رزمندگان و بسيجيان ما در طول دفاع مقدس جانانه جنگيدند و جهت دفاع از مملکت خون دادند تا ما در امنيت کامل باشيد و در برابر هجمه ددمنشانه دشمن ايستادگي کردند و از خرمشهر عزيز دفاع کردند و خرمشهر را آزاد کردند ، به همين مناسب در جهت تقدير و تشکر از اين عزيزان و تجليل از شهداي والامقام و ايثارگران  در سي و ششمين سالروز آزادسازي خرمشهر برنامه هاي مختلفي در سطح شهر در دست اقدام مي باشد از قبيل : مراسم تجميع تجليل در سطح شهرستان انجام مي شود ، در بخشها بخشداران ضمن برگزاري جلسات فرعي نسبت به انجام تبليغات محيطي در سطح بخش انجام دهند .

اين مسئول در ادامه افزود : شادي و شعف امروز ما حاضر حماسه جواناني بود که عاشقانه با استعانت از امدادهاي غيبي به پيروزي رسيدند . يک ملت با توجه به هجمه 35 کشور دنيا بدون اينکه ارتشي داشته باشند اين حماسه را رقم زدند و جهت انعکاس پاسداشت اين همه مجاهدتها ما وظيفه داريم از آنها تجليل و سالروز آزادسازي خرمشهر را جشن بگيريم .

در پايان اين جلسه مقرر شد شهرداري نسبت به چاپ بنر و انجام  تبليغات محيطي اقدام نمايد و در ادامه تجليل از خانواده محترم شهداء ـ غبار روبي مزار شهداء ـ هماهنگي جهت ديدار با خانواده هاي محترم شهداء و ايثارگران توسط بنياد شهيد انجام گردد و اداره ورزش و جوانان نسبت به برگزارش مسابقات ورزشي و اداره ارشاد نسبت به برگزاري مسابقات هنري و برپايي نمايشگاه اقدام نمايد و براي تجليل از يادگاران اين روز عزيز و بيان خاطرات جبهه و جنگ سخنران قبل از خطبه هاي نماز جمعه سطح شهرستان از پيشکسوتان سالهاي دفاع مقدس استفاده گردد وباتوجه به برنامه هاي گراميداشت سوم خرداد با توجه به شعار سال 97 حمايت از کالاي ايراني و ايام ماه مبارک رمضان از 2/3 الي 4/3 ادارات برنامه هاي خود را اعلام و نسبت به آن عمل کرده و عملکرد خود را جهت ارسال به استانداري به فرمانداري گزارش نمايند .

در ادامه سرهنگ عيسي زاده فرمانده ناحيه مقاومت بسيج سپاه آمل باسلام و صلوات به روح امام و شهداي دفاع مقدس و شهداي حماسه اسلامي سوم خرداد روز آزادسازي خرمشهر گفت : ما بايد ياد حماسه هاي بزرگ را گرامي بداريم تا انشاءا... برگزاري اينگونه يادواره ها براي آيندگان خصوصاً جوانان و نوجوانان به يادگار گذاشته شود تا در ذهن ها و يادها بماند .

در پايان عيسي زاده فرمانده سپاه آمل باتوجه به برنامه ريزيهايي که در اين زمينه انجام گرديد درخواست همکاري کليه ادارات و نهادها جهت برگزاري مراسم سوم خرداد و تجليل از جانبازان و ايثارگراني که در ادارات حضور دارند را دستور کار قرار دهند واز اين يادگاران تجليل بعمل آورند و نسبت به انجام تبليغات محيطي و نصب بنر اقدام نمايند .    


نوشته شده در : ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ساعت : ۱۲:۰۲ بعدازظهر |  
روز ملي شدن صنعت نفت ايران(1329ش)
وفات حضرت زينب کبري(س) (62ق)
آخرين بروزرساني :

سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۶ : ۰۵ : ۰۰
اذان صبح : ۴ : ۳۸ : ۵۹
اذان ظهر: ۱۲ : ۰۸ : ۰۲
غروب آفتاب : ۱۸ : ۱۱ : ۳۸
اذان مغرب : ۱۸ : ۲۸ : ۵۴
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۱۲۹۷۷۴۱
كل بازديدكنندگان : ۹۷۹۷۰۶
نمايش هاي امروز : ۴۹
بازديد هاي امروز : ۴۹
افراد آنلاين : ۳۷

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions