امام صادق(ع) فرمود: ... روز غدير خم در ميان روزهاى عيد فطر و قربان و جمعه همانند ماه در ميان ستارگان است.
اخبار - جلسه کميته پدافند غيرعامل به رياست سيد جعفر رسولي معاون استاندارو فرماندار ويژه شهرستان آمل 22 ارديبهشت برگزار گرديد : :

جلسه کميته پدافند غيرعامل به رياست سيد جعفر رسولي معاون استاندار وفرماندار ويژه شهرستان آمل وبا حضور مديران ادارات و نهادهاي شهرستان 22 ارديبهشت 97 :

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان آمل : ابتدا بعد از تلاوت آياتي چند از کلام ا... مجيد ، سيد جعفر رسولي معاون استاندار وفرماندار ويژه شهرستان آمل ضمن خيرمقدم گويي گفت : مهمترين اقدامات در حوزه هاي عمراني ، سياسي و ... که باعث ايجاد امنيت و جلوگيري از بروز بحران شده است را هرماهه بصورت مکتوب به فرمانداري ارسال تا پس از بررسي به استان ارسال گردد .

اين مسئول در ادامه افزود : خانه هلال روستايي بايد در شهرستان آمل افزايش يابد و بعد از اتمام خانه هلال روستايي در روستاها خانه هلال محلات را استارت زده تا بتوان از ظرفيت موجود منطقه استفاده لازم را نمود .

معاون استاندار وفرماندار ويژه شهرستان آمل اظهار داشت : تمام ادارات و نهادهاي شهرستان و دستگاههاي خدمات رسان بايد در هرزمان ممکن آمادگي لازم را داشته باشند تا در صورت نياز به شهروندان خدمات دهي مناسب را داشته باشند .

سيد جعفر رسولي در ادامه افزود : ذخيره سازي آذوقه و شناسايي اماکني که در بتوان در مواقع اضطراري از آن استفاده نمود بر عهده هلال احمر بوده وبايد در اسرع وقت شناسايي و نسبت به تجهيز آن اقدام شود .

وي در ادامه گفت : ساختمانهاي جديد که براي ساخت طراحي مي گردند توسط شهرداريها و دهياريها و سازمان نظام مهندسي نظارت بيشتري در اين زمينه داشته باشند که  اصول فني را رعايت نمايند و در آن طراحي پناهگاهي براي زمان اضطراري طراحي نمايند .

اين مسئول در پايان اظهار داشت : اعضاي کميته هاي پدافند غيرعامل شهرستان آمل برنامه اي بيانديشدند تا هفته کميته پدافند غير عامل بتوان نمايشگاهي تحت عنوان شناخت بلاياي طبيعي و غيرطبيعي و مقابله با بحران داير نمود تا شهروندان بازديد بعمل آورده و چگونگي پناهگيري در مواقع اضطراري را در آن نمايشگاه بياموزند .
 


نوشته شده در : ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ساعت : ۰۳:۰۲ قبل‏ازظهر |  
روز ملي شدن صنعت نفت ايران(1329ش)
وفات حضرت زينب کبري(س) (62ق)
آخرين بروزرساني :

سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۶ : ۰۵ : ۰۰
اذان صبح : ۴ : ۳۸ : ۵۹
اذان ظهر: ۱۲ : ۰۸ : ۰۲
غروب آفتاب : ۱۸ : ۱۱ : ۳۸
اذان مغرب : ۱۸ : ۲۸ : ۵۴
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۱۲۹۷۷۷۵
كل بازديدكنندگان : ۹۷۹۷۴۱
نمايش هاي امروز : ۸۳
بازديد هاي امروز : ۸۴
افراد آنلاين : ۶۷

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions