رهبر معظم انقلاب: عید غدیر هم سنت ملی ماست؛ چون ملت ما دارای این عقیده و این محتوا و این هویت در ذهن خودش هست.
اخبار - جلسه کارگروه سلامت و امنيت غذايي به رياست حسين احساني معاون سياسي واجتماعي فرمانداري 23 ارديبهشت 97 : :

جلسه کارگروه سلامت و امنيت غذايي به رياست حسين احساني معاون سياسي واجتماعي فرمانداري ويژه شهرستان آمل وبا حضور ساير دستگاههاي اجرايي 23 ارديبهشت 97 در فرمانداري ويژه شهرستان آمل برگزار گرديد :

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان آمل حسين احساني معاون سياسي واجتماعي فرمانداري ويژه شهرستان آمل  ضمن خوش آمدگويي به اعضاء، سلامت مردم را از مهمترين مقوله هاي مورد توجه شوراي بهداشت شهرستان و کارگروه سلامت و امنيت غذايي عنوان و ابراز داشت: با تعامل و همکاري بين مردم و مسئولين، مسائل و مشکلات بهداشتي شهرستان بايد حل شده تا مشکلي در اين زمينه به وجود نيايد .

حسين احساني افزود: از آنجايي که اولين رکن جامعه سلامت روح و جسم مي باشد، جهت تضمين سلامت روح و جسم افراد جامعه در اين خصوص با عنوان سلامت و امنيت غذايي فعاليتهايي انجام مي پذيرد که خوشبختانه در اين شهرستان اقدامات خوبي در دست بررسي مي باشد .

 وي در بخش ديگري از سخنان خود همچنين خواستار بازديد مستمر کارشناسان بهداشت از مراکز مرتبط با سلامت مردم از جمله عرضه کنندگان مواد غذايي شد و افزود: سلامت مردم در اولويت اول امور قرار دارد لذا در اين راه نبايد کم کاري و سهل انگاري صورت پذيرد چون سلامت جامعه را به مخاطره مي اندازد .

 معاون سياسي واجتماعي فرمانداري در رابطه با بحث فاضلاب کش خانگي افزود : فاضلابکش هاي شهرستانهاي همجوار جهت تخليه به منطقه عمارت مي روند که اين کار خلاف قانون بوده و نبايد اين عمل صورت پذيرد و در همين رابطه دستگاههاي مرتبط بايد برخورد جدي بعمل آورند و پيگيريهاي جدي در اين رابطه بايد صورت گرفته و نتيجه در جلسات بعدي به جلسه ارائه گردد .

در ادامه رئيس مرکز بهداشت شهرستان آمل ضمن خير مقدم به اعضاي اين شورا ابراز داشت: هر جامعه اي که در عرصه سلامت گام هاي بلند و موثري برداشته است، توانسته به بسياري از اهداف و برنامه ريزي هاي بلند مدت و کوتاه مدت خود دست يابد.

 دکتر قاسمي با اشاره به اينکه ادارات و نهادهاي سطح شهرستان با شبکه بهداشت و درمان در حوزه بهداشت و سلامت شهروندان بايد مشارکت فعالانه اي داشته باشند، خاطر نشان کرد: همه ما بايد در راستاي ارتقاي سطح کمي و کيفي وضعيت بهداشتي شهروندان تلاش کنيم و البته براي تحقق اين مهم تلاش، اهتمام و تعامل شهروندان نيز بسيار موثر و سودمند خواهد بود.

 وي در پايان سخنان خود به بيان گزارشي از مصوبات قبلي جلسه پرداخت و همچنين ضمن تقدير از زحمات بي‌وقفه مديران دستگاههايي که با شبکه بهداشت و درمان همکاري داشتند تقدير نمود و همکاري ادارات را نشانه دلسوزي حوزه سلامت در جهت خدمت صادقه به مردم دانست.

در ادامه اين جلسه اعضاء به منظور بررسي مشکلات بهداشتي موجود در سطح شهرستان و ارائه راهکارهاي مناسب جهت حل اين مشکلات و چالش هاي اين حوزه به بحث و گفتگو پرداختند و راهکارها يي توسط اعضاء حاضر در جلسه به منظور ارتقاء سطح بهداشت و سلامت و ايجاد امنيت غذايي شهرستان ارائه شد.
 


نوشته شده در : ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ساعت : ۰۲:۰۲ قبل‏ازظهر |  
روز بزرگداشت شيخ بهائي
آخرين بروزرساني :

سه شنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۸  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۵ : ۱۷ : ۰۲
اذان صبح : ۳ : ۴۳ : ۴۶
اذان ظهر: ۱۱ : ۵۸ : ۴۶
غروب آفتاب : ۱۸ : ۴۱ : ۰۵
اذان مغرب : ۱۸ : ۵۹ : ۱۱
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۱۳۴۱۹۳۹
كل بازديدكنندگان : ۱۰۱۶۲۴۷
نمايش هاي امروز : ۹۳۱
بازديد هاي امروز : ۸۲۵
افراد آنلاين : ۵۰

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions