امام رضا(ع) فرمود: پدرم به نقل از پدرش (امام صادق(ع)) نقل کرد که فرمود: روز غدير در آسمان مشهورتر از زمين است.
اخبار - جلسه شوراي آموزش و پرورش به رياست سيد جعفر رسولي معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان 26 ارديبهشت برگزار شد : :

جلسه شوراي آموزش و پرورش به رياست سيد جعفر رسولي و با حضور احمد ميرسليماني شهردار آمل و دکتر عباس مرزبند مدير آموزش و پرورش شهرستان آمل و ديگر اعضاي اين شورا در دبيرستان دخترانه فرزانگان آمل 26 ارديبهشت 97 برگزار شد :

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان آمل : ابتدا بعد از تلاوت آياتي چند از کلام ا... مجيد ، عباس مرزبند مدير آموزش و پرورش آمل ضمن خوش آمدگويي و تبريک فرارسيدن ماه مبارک رمضان از حضور فرماندار ويژه شهرستان آمل و ديگر مدعوين و اعضاي شوراي آموزش و پرورش شهرستان آمل تقدير و تشکر نمود .

اين مسئول در ادامه در رابطه با برگزاري همايش تجليل از معلمان به مناسبت هفته معلم افزود : با تشکر از فرماندار ويژه شهرستان آمل و سرکار خانم حق شناس رئيس اداره سياسي واجتماعي فرمانداري که در رابطه با اين همايش نهايت همکاري را داشتند کمال تشکر و امتنان را دارم ،

مدير آموزش و پرورش آمل گفت : از سرکار خانم حق شناس که واقعاً در تمام زمينه ها با آموزش و پرورش همکاري داشتند و همچنين از بخشداران ـ شهرداري آمل ـ امامزاده عبدا... (ع) و دابودشت و شرکت کاله ـ شرکت اکسين ـ شرکت فذا ـ اصناف و مجمع خيرين و ديگر عزيزان که ما را در اين امر خطير کمک و مساعدت نمودند تقدير و تشکر ويژه دارم .

عباس مرزبند اظهار داشت : موضوعات جلسه گذشته برگزاري پاسداشت مقام معلم بود که با حضور مسئولين استاني وشهرستاني و تعداد 1200 نفر از فرهنگيان به نحو با شکوهي برگزار گرديد . عملکرد ستاد تسهيلات سفر نوروزي بود که بسيار خوب برگزار گرديد و در رابطه با ستاد تسهيلات سفر ايام تابستان نيز برنامه هايي در دست بررسي مي باشد . مقدمات روند مطلوب امتحانات در خردادماه مي باشد که در حال انجام مي باشد وبا توجه به اينکه کل مطالبات امتحانات سالهاي 95 و 96 به مبلغ 430 ميليون تومان بوده که به حساب همکاران فرهنگي پرداخت گرديد تا انشاءا... همکاران گرامي با آمادگي بهتر وبيشتر در امتحانات حضور مي يابند .

رئيس آموزش و پرورش آمل گفت : بحث اوقات فراغت دانش آموزان که بحث خيلي مهمي مي باشد سازمان دانش آموزي مقدمات کار را انجام داده و همچنين در رابطه با هفته معلم پياده روي معلمين و فرهنگيان را در عاليکيا سلطان داشتيم که حدود 800 نفر از فرهنگيان حضور يافتند که به شکل خوبي به اتمام رسيد و در پايان به 30 نفر از فرهنگيان جايزه داده شد .

در ادامه تعدادي از اعضاي شوراي آموزش و پرورش نقطه نظرات خود را به جلسه ارائه نمودند و نسبت به تشکيل کارگروه براي نظارت بر مدارس غيردولتي مطالبي را عنوان نمودند .

در ادامه اين جلسه سيد جعفر رسولي معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان آمل ابتدا ضمن سلام و صلوات به روح بلند و ملکوتي حضرت امام وشهداي ششم بهمن و جنگ تحميلي وشهداي مدافع حرم و تبريک فرارسيدن ماه مبارک رمضان و بزرگداشت مقام معلم و تشکر از مدير مدرسه فرزانگان سرکار خانم بهراميان و تشکر از همه اعضاي شورا افزود : هفته معلم خيلي ها پاي کار بودند و موجب گرديد که همايش خوبي که در خور شأن معلمان بزرگوار شهرستان آمل بود برگزار شود .

اين مسئول در ادامه افزود : در رابطه با جابجايي مدارس با توجه به کمبود دانش آموز در سطح روستاها ، با تشکيل جلسات به بخشداران ـ شوراها ـ دهياران و معتمدين محلي مي توان تعدادي از دانش آموزان که جهت تحصيل به شهر مي آيند با همکاري اين عزيزان مي توان از ظرفيت هاي موجود در مناطق استفاده کرد تا مدارس در روستاها تعطيل نگردد .

معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان آمل اظهارد اشت : در جلسات شوراي نظارت با حضور رئيس کل ديوان محاسبات که در فرمانداري تشکيل شد بايد پيگير مصوبات جلسه بود و با استمرار اينگونه جلسات برگزار شد تا ساماندهي گردد . باتوجه به اينکه حدود 12000 نفر از دانش آموزان در مدارس غير انتفاعي در حال تحصيل مي باشند بايد نسبت به اينکه اين دانش آموزان در کجا مشغول تحصيل مي باشند بايد مورد لحاظ قرار گرفته شود ، چون اکثر مدارس غيرانتفاعي از خانه هاي قديمي سطح شهر استفاده مي کنند که اين عمل موجب به خطر افتادن جان دانش آموزان مي گردد .

فرماندار ويژه شهرستان آمل بيان کرد : در رابطه با سرويس وساماندهي شرکتهايي که فعاليت مي کردند انتخاب شرکت ها از سوي سازمان حمل و نقل شهري بار و مسافر شهرداريد بايد انجام شود که با معرفي اين سازمان مي توان ازاينگونه شرکتها استفاده نمود . و همچنين نرخ سرويس مدارس باتوجه به نامه استاني ابلاغ گرديد که تا اطلاع ثانوي هيچگونه افزايش نرخ کرايه وجود نداشته و در صورت مشاهده افزايش قيمت کرايه غير قانوني مي باشد .

اين مسئول در ادامه افزود : باتوجه به نامه اتحاديه عکاسان نبايد از عکاسيهاي شهرهاي همجوار در زمان ثبت نام استفاده کرد و همچنين تهيه لباس مدارس در سال گذشته کمترين مشکل را داشتيم اميدواريم با درايت آموزش و پرورش بتوانيم بهتر از سال گذشته باشيم و همچنين ايجاد پارک ويژه فرهنگيان براي حضور بازنشستگان که بتوانند در اوقات فراغت از اين مکان استفاده نمايند .

در پايان از طرف آموزش و پرورش به اعضاي شوراي آموزش و پرورش به خاطر برگزاري منظم جلسات اين شورا لوح تقدير اهداء گرديد . 


نوشته شده در : ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ساعت : ۰۷:۰۲ قبل‏ازظهر |  
روز بزرگداشت شيخ بهائي
آخرين بروزرساني :

سه شنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۸  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۵ : ۱۷ : ۰۲
اذان صبح : ۳ : ۴۳ : ۴۶
اذان ظهر: ۱۱ : ۵۸ : ۴۶
غروب آفتاب : ۱۸ : ۴۱ : ۰۵
اذان مغرب : ۱۸ : ۵۹ : ۱۱
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۱۳۴۱۹۳۴
كل بازديدكنندگان : ۱۰۱۶۲۴۲
نمايش هاي امروز : ۹۲۶
بازديد هاي امروز : ۸۲۰
افراد آنلاين : ۴۵

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions