پيامبر اکرم(ص) فرمود: خداوند مى‏ فرمايد: ولايت على بن ابيطالب دژ محکم من است، پس هر کس داخل قلعه من گردد، از آتش دوزخم محفوظ خواهد بود.
بخشداري امامزاده عبدالله (ع) - پدافند غيرعامل از ضروريات جامعه است :

پدافند غيرعامل از ضروريات جامعه است

جلسه ستاد پدافند غير عامل که با حضور رئيس بنياد مسکن و روساي ادارات و نهادها در نمازخانه آستانه مبارکه امامزاده عبدا...(ع) برگزار شد بخشدار امامزاده عبدا...(ع) اظهار داشت:با توجه به تجربه 8 سال دفاع مقدس امروز با يک نگاه تازه و جديد با توجه به جنگ نرم دشمن اين ستاد با ساختار جديد تعريف شده است و نقش موثري  دارد.

يحيي عسگري پور با بيان اينکه ايران اسلامي يک کشور مستقل است و در همه حال در حال تهديد جنگ هستيم ،افزود:نيروهاي مسلح ما در همه حال در اوج آمادگي کامل خود هستند و هرچه آموزش بيشتر شود حداکثر کاهش تلفات مادي و انساني را داريم.

وي درادامه خاطرنشان شد:اين جلسه تخصصي رعايت مبحث 21مقررات ملي ساختمان ميباشد که بخش اعظمي از استحکام سازي در جهت خواسته هاي پدافند غيرعامل شهرستان و کشور بستگي به مديريت ما در ساخت و سازها  در روستاها دارد که از من بخشدار، بنياد مسکن، دهياران و ناظرين فني گرفته تا آحاد مردم به جد مقررات پدافند غيرعامل را پيگيري کنيم که نکند بر اساس کندکاري و سهل انگاري ضمن به بار آوردن خسارات سنگين، اسباب  خوشحالي دشمنان را فراهم کنيم که بايد پاسخگوي فرداي قيامت هم باشيم که در اين راستا دولت تدبير و اميد تسهيلات در بخش مسکن که مراد و منظور استحکام بنا و رعايت مبحث 21 مقررات ملي ساختمان در قالب پدافند غيرعامل است را افزايش داده است که ما ناظر اين مبحث هستيم.


نوشته شده در : ۶ خرداد ۱۳۹۷ - ساعت : ۰۲:۰۳ قبل‏ازظهر |  
روز حمل ونقل *روز کودک و تلويزيون
آخرين بروزرساني :

دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۷ : ۰۵ : ۵۱
اذان صبح : ۵ : ۳۳ : ۲۱
اذان ظهر: ۱۱ : ۵۶ : ۲۳
غروب آفتاب : ۱۶ : ۴۶ : ۵۲
اذان مغرب : ۱۷ : ۰۶ : ۱۷
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۱۱۴۳۳۲۳
كل بازديدكنندگان : ۸۴۵۹۰۲
نمايش هاي امروز : ۱۷۳۹
بازديد هاي امروز : ۱۶۵۸
افراد آنلاين : ۷۱

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions