امام باقر(ع) فرمود: اسلام بر پنج پايه استوار شده است: نماز، زکات، روزه، حج و ولايت و به هيچ چيز به اندازه آنچه در روز غدير به ولايت تاکيد شده، ندا نشده است.
بخشداري امامزاده عبدالله (ع) - پدافند غيرعامل از ضروريات جامعه است :

پدافند غيرعامل از ضروريات جامعه است

جلسه ستاد پدافند غير عامل که با حضور رئيس بنياد مسکن و روساي ادارات و نهادها در نمازخانه آستانه مبارکه امامزاده عبدا...(ع) برگزار شد بخشدار امامزاده عبدا...(ع) اظهار داشت:با توجه به تجربه 8 سال دفاع مقدس امروز با يک نگاه تازه و جديد با توجه به جنگ نرم دشمن اين ستاد با ساختار جديد تعريف شده است و نقش موثري  دارد.

يحيي عسگري پور با بيان اينکه ايران اسلامي يک کشور مستقل است و در همه حال در حال تهديد جنگ هستيم ،افزود:نيروهاي مسلح ما در همه حال در اوج آمادگي کامل خود هستند و هرچه آموزش بيشتر شود حداکثر کاهش تلفات مادي و انساني را داريم.

وي درادامه خاطرنشان شد:اين جلسه تخصصي رعايت مبحث 21مقررات ملي ساختمان ميباشد که بخش اعظمي از استحکام سازي در جهت خواسته هاي پدافند غيرعامل شهرستان و کشور بستگي به مديريت ما در ساخت و سازها  در روستاها دارد که از من بخشدار، بنياد مسکن، دهياران و ناظرين فني گرفته تا آحاد مردم به جد مقررات پدافند غيرعامل را پيگيري کنيم که نکند بر اساس کندکاري و سهل انگاري ضمن به بار آوردن خسارات سنگين، اسباب  خوشحالي دشمنان را فراهم کنيم که بايد پاسخگوي فرداي قيامت هم باشيم که در اين راستا دولت تدبير و اميد تسهيلات در بخش مسکن که مراد و منظور استحکام بنا و رعايت مبحث 21 مقررات ملي ساختمان در قالب پدافند غيرعامل است را افزايش داده است که ما ناظر اين مبحث هستيم.


نوشته شده در : ۶ خرداد ۱۳۹۷ - ساعت : ۰۲:۰۳ قبل‏ازظهر |  
آخرين بروزرساني :

يكشنبه ۳ تير ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۴ : ۴۳ : ۳۸
اذان صبح : ۲ : ۵۲ : ۴۱
اذان ظهر: ۱۲ : ۰۲ : ۵۸
غروب آفتاب : ۱۹ : ۲۲ : ۱۵
اذان مغرب : ۱۹ : ۴۲ : ۳۲
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۶۷۴۱۰۵
كل بازديدكنندگان : ۴۵۴۳۰۱
نمايش هاي امروز : ۱۳۳۸
بازديد هاي امروز : ۵۹۳
افراد آنلاين : ۱۱۶

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions