امام باقر(ع) فرمود: اسلام بر پنج پايه استوار شده است: نماز، زکات، روزه، حج و ولايت و به هيچ چيز به اندازه آنچه در روز غدير به ولايت تاکيد شده، ندا نشده است.
دانشکده علوم قرآني - اخبار - برگزاري دوره آموزشي "امداد و کمکهاي اوليه و مهارت هاي داوطلبي" در خوابگاه خواهران به مناسبت هفته خوابگاه :

به همت امور دانشجويي، به مناسبت هفته خوابگاه ها، دوره آموزشي "امداد و کمکهاي اوليه و مهارت هاي داوطلبي" در خوابگاه خواهران ، ازروز شنبه مورخ ۲۲/۲/۹۷ شروع گرديد که به مدت سه شب ادامه خواهد داشت.
مباحث دوره مذکور در قالب ۲۴ آيتم يک تا چهار ساعته بصورت تئوري و عملي و با امکانات اتاق پراتيک برگزار گرديد.دانشجويان شرکت کننده در اين دوره در مقاطع کارشناسي و کارشناسي ارشد مشغول به تحصيل هستند.
مباحث مطروحه در اين دوره آموزشي به شرح ذيل مي باشد:
:
اصول و اهداف امداد و کمک هاي اوليه- روش برخورد با مصدوم- خفگي ها- احياي قلبي و ريوي- زخم و خونريزي پانسمان- بانداژ- آسيب هاي استخواني و مفصلي و عضلاني- شوک- غش- صرع- سکته قلبي و مغزي- ديابت- مسموميت- سوختگي- گرمازدگي- سرمازدگي- ايدز و هپاتيت- آشنايي با نهضت صليب سرخ و هلال احمر- کارگروهي- خدمات داوطلبانه- رهبري و راهنمايي گروه- شناخت حوادث و سوانح و ...

متن فارسي


نوشته شده در : ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ساعت : ۱۲:۰۳ بعدازظهر |  
آخرين بروزرساني :

يكشنبه ۳ تير ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۴ : ۴۳ : ۳۸
اذان صبح : ۲ : ۵۲ : ۴۱
اذان ظهر: ۱۲ : ۰۲ : ۵۸
غروب آفتاب : ۱۹ : ۲۲ : ۱۵
اذان مغرب : ۱۹ : ۴۲ : ۳۲
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۶۷۴۰۹۲
كل بازديدكنندگان : ۴۵۴۲۸۸
نمايش هاي امروز : ۱۳۲۵
بازديد هاي امروز : ۵۸۰
افراد آنلاين : ۱۰۳

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions