رهبر معظم انقلاب: عید غدیر هم سنت ملی ماست؛ چون ملت ما دارای این عقیده و این محتوا و این هویت در ذهن خودش هست.
جهاد کشاورزي - اخبار - دومين جلسه ستاد صيانت از حريم عمومي و حقوق شهروندي در شهرستان آمل برگزار شد. :

روابط عمومي مديريت جهاد کشاورزي از برگزاري دومين جلسه ستاد صيانت از حريم عمومي و حقوق شهروندي در شهرستان آمل  خبر داد.

به گزارش روابط عمومي جهاد کشاورزي شهرستان آمل مهندس ابراهيمي رياست جلسه گفت:  ماه رمضان ماه رويش خصايل و مکارم انساني و تجلي  صفات خداوندي است .رمضان ماه ريزش گناه و عفو بار تعالي و قرب به خداوند است

وي افزود: به منظور آسايش ارباب رجوع با راه اندازي ميز خدمت ، اجراي دولت الکترونيک اقدامات خوبي از سوي اين مديريت صورت گرفت.

سپس حاج آقا حيدري نماينده ولي فقيه با روايتي از ائمه اطهار سلام اله ماه رمضان را ماه توجه به خالق هستي و تدبر در امور و مراقبت از حسنات و دوري از سيئات دانست که در سايه روزه داري و قرائت قرآن و خواندن دعاهاي يوميه ماه مبارک روح انسان طراوت و نشاط  مي يابد. وي با اشاره به اهميت نماز گفت :  از برنامه هاي مهم حکومت اسلامي اقامه نماز در سطح جامعه مي باشد که اين مهم با مشارکت همکاران در مديريت جهاد کشاورزي از نشاط و بالندگي خوبي  برخوردار مي باشد.  در ادامه جلسه با ارائه نقطه  نظرات ساير اعضا و با تصويب موارد ذيل با ذکر صلوات اتمام يافت

1-      در زينت بخشي به پوشش خواهران با رعايت پوشش اسلامي توجه به  کارورزان و دانشجويان دختر مشغول طرح در مديريت مورد تاکيد مي باشد.

2-      مقرر گرديد در برگزاري مراسمات مذهبي و کلاس هاي عقيدتي با مشارکت  همکاران مراکز بويژه نيرو هاي جديد الاستخدام صورت پذيرد.

3-      مقرر گرديد پايگاه شهيد کلانتري مقدمات افطاري را براي همکاران در ماه مبارک رمضان مهيا نمايد.

4-      مقرر گرديد جلسه اي با حضور نماينده ولي فقيه براي خواهران شاغل اعم از ستادي و مراکز تابعه در سالن جلسات مديريت  با موضوع عفاف و حجاب برگزار گردد.

5-      اجراي کلاس ترغيبي و تشويقي  براي کشاورزان ، دهياران ، کارخانه داران و ... در بحث مشارکت در  زکات در سطح دهستان ها برگزار گردد.


نوشته شده در : ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ساعت : ۰۹:۰۳ قبل‏ازظهر |  
روز ملي شدن صنعت نفت ايران(1329ش)
وفات حضرت زينب کبري(س) (62ق)
آخرين بروزرساني :

سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۶ : ۰۵ : ۰۰
اذان صبح : ۴ : ۳۸ : ۵۹
اذان ظهر: ۱۲ : ۰۸ : ۰۲
غروب آفتاب : ۱۸ : ۱۱ : ۳۸
اذان مغرب : ۱۸ : ۲۸ : ۵۴
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۱۲۹۷۷۳۶
كل بازديدكنندگان : ۹۷۹۷۰۱
نمايش هاي امروز : ۴۴
بازديد هاي امروز : ۴۴
افراد آنلاين : ۳۳

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions