حضرت امام خمینی رحمه الله: روز عيد غدير روزي است كه پيامبر اكرم (ص) طبقه حكومت را معين فرمودند و الگوي حكومت اسلامي را تا آخر تعيين فرمودند."صحيفه نور ج۳ ص ۱۹۷"
جهاد کشاورزي - اخبار - برگزاري جلسه ستاد صيانت از حقوق شهروندي و حريم خصوصي با موضوع عفاف و حجاب در ماه مبارک رمضان در شهرستان آمل :

جلسه ستاد صيانت از حقوق شهروندي و حريم خصوصي با موضوع عفاف و حجاب  در ماه مبارک رمضان به مناسبت گرامي داشت هفته جهاد کشاورزي در مديريت جهاد کشاورزي شهرستان آمل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي جهاد کشاورزي شهرستان آمل  حجت السلام حيدري نماينده ولي فقيه جهاد کشاورزي شهرستان آمل  در سومين  جلسه ستاد صيانت از حقوق شهروندي با موضوع عفاف و حجاب در سال جاري به مناسبت گرامي داشت هفته جهاد کشاورزي گفت : بدون ترديد پوشش اسلامي براي زنان، از ضروريات دين مقدس اسلام است، چنان که آيات متعددي از قرآن بر اين مطلب دلالت دارند. از طرفي مسأله حجاب يکي از جنجالي‏ترين مسائل دنياي ديروز و امروز است، به ويژه طرفداران اعلاميّه حقوق بشر، که با عنوان کردن «تساوي حقوق زن و مرد»، پوشش را براي زن دست و پاگير دانسته، و آن را برخلاف آزادي قلمداد و به عنوان حمايت از حقوق زن، مطرح مي‏نمايند، اين مسأله را بسيار حسّاس نموده است، در صورتي که پوشش اسلامي را بايد در مجموع ابعادش مورد تجزيه و تحليل قرار داد، که با توجّه به مجموع، به نفع زن و جامعه است.

 حاج آقا حيدري با بيان اينکه نگاه اسلام به زن همراه حرمت و کرامت است اظهار داشت : اسلام در بدو پيدايش، زنان را از اسارت فرهنگ جاهلي نجات داد و قدرت ، منزلت و شخصيت انساني از دست رفته آنان را درفرهنگ جاهلي مرد سالار احيا کرد.

نماينده محترم ولي فقيه در جهاد کشاورزي شهرستان آمل بيان داشت : يکي از توطئه هاي دشمنان جنگ نرم است و به وبژه مبحث عفاف و حجاب که از اين طريق و با تهاجم فرهنگي مي خواهند در روح و روان فرزندان اين ديار رخنه کنند تا بتوانند همه ي نقشه هاي شوم خود را  پياده سازند.

حاج آقا حيدري مهمترين عامل درتوسعه و ترويج حجاب و عفاف در جامعه را فرهنگ سازي و نهادينه کردن آن به عنوان باور و اعتماد در بين عموم مردم به ويژه جوانان و نوجوانان دانست . وي حفظ حجاب و عفاف و رعايت اصول اخلاقي اسلامي را مهمترين آرمان انقلاب اسلامي عنوان کرد و گفت : فرهنگ متعالي حجاب بايد در جامعه نهادينه شود و از مولفه هاي مهم جامعه اسلامي است و اشاعه آن بدون  همکاري و مشارکت مردم و مسئولين امکان پذير نيست . در پايان اين جلسه اعضاء پيشنهادات و نقطه نظرات خود را ارائه کردند. فرهنگ سازي موضوع عفاف و حجاب در جامعه و خانواده، مسابقات فرهنگي با موضوع عفاف و حجاب، مقاله نويسي، کتابخواني از جمله پيشنهادات ارائه شده در جلسه عفاف و حجاب  جهاد کشاورزي شهرستان آمل  بود.


نوشته شده در : ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ساعت : ۰۲:۰۳ قبل‏ازظهر |  
روز ملي شدن صنعت نفت ايران(1329ش)
وفات حضرت زينب کبري(س) (62ق)
آخرين بروزرساني :

سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۶ : ۰۵ : ۰۰
اذان صبح : ۴ : ۳۸ : ۵۹
اذان ظهر: ۱۲ : ۰۸ : ۰۲
غروب آفتاب : ۱۸ : ۱۱ : ۳۸
اذان مغرب : ۱۸ : ۲۸ : ۵۴
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۱۲۹۷۷۶۴
كل بازديدكنندگان : ۹۷۹۷۲۹
نمايش هاي امروز : ۷۲
بازديد هاي امروز : ۷۲
افراد آنلاين : ۵۵

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions