امام باقر(ع) فرمود: اسلام بر پنج پايه استوار شده است: نماز، زکات، روزه، حج و ولايت و به هيچ چيز به اندازه آنچه در روز غدير به ولايت تاکيد شده، ندا نشده است.
جهاد کشاورزي - اخبار - اجراي احکام قضائي 8 مورد ساخت و ساز غير مجاز در شهرستان آمل :

سيد حسين اسلامي از اجراي احکام قضائي در مورد 8 پرونده ساخت و ساز غير مجاز در خرداد ماه سال جاري در شهرستان آمل خبر داد.

به گزارش روابط عمومي جهاد کشاورزي شهرستان آمل سيد حسين اسلامي گفت : در راستاي اجراي تبصره 2 ماده 10 قانون حفظ اراضي و باغي، نسبت به قلع و قمع بنا و ديوار کشي در عرصه شاليزاري ،  به منظور صيانت و حفظ بستر توليد و جلوگيري از هرگونه تغيير کاربري و ساخت و ساز غير مجاز اقدام گرديد.

وي با بيان اينکه 49 مورد گزارش تغيير کاربري به مساحت 93291مترمربع در سامانه 131 ثبت گرديد افزود : بر اساس پيگيري ها و تلاش واحد حقوقي ، حکم قلع و قمع 8 پرونده به مساحت 31440مترمربع به اجرا در آمد.

اين مقام مسئول گفت : اعمال قانون و اجراي حکم با اطلاع قبلي به صاحبان پرونده و با حضور نماينده دادگاه و فرماندهي نيروي انتظامي ، نماينده حقوقي گشت 131 و اکيپ نظارتي اين مديريت انجام گرفت .

اسلامي تاکييد کرد متقاضيان با مراجعه به اداره امور اراضي جهاد کشاورزي آمل ، در صورت داشتن شرايط لازم بدون هدر رفتن سرمايه نسبت به اخذ مجوز تغيير کاربري اقدام نمايند.


نوشته شده در : ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ - ساعت : ۱۰:۰۳ قبل‏ازظهر |  
آخرين بروزرساني :

سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۷ : ۰۷ : ۰۴
اذان صبح : ۵ : ۳۴ : ۳۱
اذان ظهر: ۱۱ : ۵۷ : ۲۲
غروب آفتاب : ۱۶ : ۴۷ : ۳۹
اذان مغرب : ۱۷ : ۰۷ : ۰۵
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۱۱۴۶۴۴۰
كل بازديدكنندگان : ۸۴۸۹۰۴
نمايش هاي امروز : ۱۸۸
بازديد هاي امروز : ۱۸۸
افراد آنلاين : ۷۵

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions