حضرت امام خمینی رحمه الله: روز عيد غدير روزي است كه پيامبر اكرم (ص) طبقه حكومت را معين فرمودند و الگوي حكومت اسلامي را تا آخر تعيين فرمودند."صحيفه نور ج۳ ص ۱۹۷"
بخشداري امامزاده عبدالله (ع) - بهره برداري از پروژه هاي طرح هادي و نوسازي چاه عميق كشاورزي روستاي ورامده در ششمين روز از هفته دولت-گزارش تصويري :

در اين مراسم كه با حضور فرماندار آمل ،بخشدار امامزاده عبدا...(ع) و روساي ادارات مربوطه وجمع كثيري از اهالي روستاي ورامده برگزار شد طرح هادي و مبلمان روستايي و همچنين دو حلقه چاه عميق كشاورزي روستاي ورامده به بهره برداري رسيد.

در ابتدا اين مراسم بخشدار امامزاده عبدا...(ع) ضمن خير مقدم به فرماندار و همه مسئولين و قدرداني از مردم روستا بيان كرد: خدمت به مردم خصوصا روستاها وظيفه همه مسئولين است، مردم روستا كه بيشترين سود را به خزانه مي رسانند بايد بشترين استفاده را هم ببرندو اين حق روستاها است.

يحيي عسگري پور افزود:روستاها مركز کار و توليد است و همه اين تلاشهاي دولت در خدمت رساني به روستاها اين است روستاها آباد شود كه روستايي در روستا بماند كه اين يك افتخار بزرگ براي ماست.

     سپس فرماندار آمل با بيان اينكه گرچه عمر چنداني از دولت دهم نمانده اما به بركت خون شهدا و اعتمادي كه شما مردم به دولت داريد و خواهيد داشت شاهد افتتاح پروژه هاي زيادي در سراسر كشور هستيم كه قابل قياس با  قبل از انقلاب و حتي دوره هاي گذشته نمي باشد.

يدا... اكبرزاده افزود:با توجه به اينكه كمتر از يكسال به انتهاي دولت دهم نمانده اما مديران دستگاههاي اجرايي بايد كمر همت را ببندند و با انگيزه اي بيش از پيش خدمت رساني را خصوصا به روستاها داشته باشند.

فرماندار آمل با مقايسه وضعيت روستا ها در هم اكنون با 34 سال  و يا حتي 15 سال گذشته خاطرنشان شد:وقتي در يك روستا آب ،برق ،پارك و.... وجود داشته باشد چه لزومي دارد مردم مهاجرت کنند و به شهر بيايند و اين در كاهش هزينه ها، ترافيك و حمل ونقل شهري تاثير بسزايي دارد .

و در ادامه عنوان کرد:شما مردم فهيم وضعيت روستاها را در گذشته هم ديده ايد كه چگونه بود والان به كجا رسيد وهمه اين پيشرفت ها در سايه سار همت دولتمردان هست و نشان تلاش و كاركرد عظيم در دولت نهم و دهم ميباشد و اين تلاش ها در راستاي تعهدي است كه مسئولين به مردم دارند،مردمي كه همه چيز خود را براي انقلاب گذاشتند و خدمت بي منت وظيفه همه مديران و حق مردم است.

فرماندار آمل در پايان ضمن تاکيد بر اينکه ان شاا... با همت مضاعف مسئولين و همكاري و اعتماد شما مردم فهيم ،تمامي پروژه هايي كه طي سال هاي 90 و91 در كميته برنامه ريزي به تصويب رسيده تا پايان دولت دهم اجرايي و به بهره برداري خواهد رسيد، اظهار داشت:همه اين پيشرفت ها به بركت خون شهدا و ايستادگي شما مردم است و از خداوند متعال ميخواهيم ما را در تداوم اهداف امام راحل ،منويات مقام معظم رهبري و راه شهيدان ثابت قدم بدارد.

 

 

روستاي ورامده در يك نگاه طي 4 سال اخير:

 

1-   پيگيري و همكاري با بنياد مسكن جهت تهيه و تصويب طرح هادي

2- تهيه طرح تفضيلي براساس طرح هادي با نظارت بنياد مسكن با هزينه بالغ بر بيست ميليون ريال(000/000/20ريال)

3- جذب مشاركت مرمي جهت آزادسازي معابر حدود دوكيلومتر با هزينه بالغ بر شش ميليارد ريال(000/000/000/6) به مدت زمان 4 ماه

4- خاكبرداري و مخلوط ريزي معابر،بلافاصله بعد از آزاد سازي جهت سهولت در رفت وآمد اهالي با هزينه شصت ميليون ريال(000/000/60 ريال)

5-   پيگيري لوله گذاري و نصب علمك گاز قبل از اجراي طرح هادي و گازرساني كامل روستا

6- پيگيري جهت بازسازي شبكه آب شرب فرسوده ،انتقال شبكه به پياده رو و نصب انشعابات قبل از اجراي طرح هادي

7-   نوسازي شبكه برق رساني همراه با اجراي طرح هادي

8- توسعه شبكه برق رساني با نصب ترانس با هزينه بالغ بر يكصد و سي ميليون ريال(000/000/130 ريال)

9- تجهيز و برق رساني دو حلقه چاه عميق كشاورزي از محل كمك بلا عوض دولت با هزينه بالغ بر ششصد ميليون ريال (000/000/660 ريال)

10- تجهيز و برق رساني يك حلقه چاه عميق كشاورزي از محل كمك هاي مردمي با هزينه بالغ بر دويست ميليون ريال(000/000/200 ريال)

11- پيگيري  تعريض و آسفالت راه روستايي به مسافت 400 متر با هزينه بالغ بر سيصد ميليون ريال(000/000/300 ريال)

12- تعريض و آسفالت راه روستايي به مسافت 2000 متر از محل كمك هاي مردمي با هزينه بالغ بر يكصد ميليون ريال(000/000/100ريال)

13- رفع موانع و كمك به گاز رساني واحدهاي توليدي محدوده روستا با لوله گذاري حدود 2 كيلومتر از محل منابع همان واحدها با هزينه بالغ بر سيصد وپنجاه ميليون ريال(000/000/350 ريال)

14- تهيه نقشه جهت سند دار كردن بافت مسكوني روستا با هزينه اي بالغ بر بيست ميليون ريال(000/000/20 ريال)

15- ساماندهي مزار شهيد با هزينه بالغ بر شصت و پنج ميليون ريال(000/000/65 ريال)

16- ديواركشي آرامستان با هزينه بالغ بر چهل ميليون ريال(000/000/40 ريال)

 

 

 

و اما امروز در ششمين روز از هفته دولت در روستاي ورامده:

 

1- اجراي فاز يك طرح هادي و مبلمان روستايي و اجراي همزمان فاز دو و سه با هزينه بالغ بر سه ميليارد و سيصد و نود هشت ميليون ريال(000/000/398/3 ريال)

2- پيگيري و نوسازي دو حلقه چاه عميق كشاورزي با هزينه بالغ بر يكصد و بيست ميليون ريال(000/000/120 ريال)

 

 


نوشته شده در : ۷ شهريور ۱۳۹۱ - ساعت : ۰۵:۰۶ قبل‏ازظهر |  
روز جهاني پوکي استخوان
روز صادرات
آخرين بروزرساني :

يكشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۶ : ۱۲ : ۳۹
اذان صبح : ۴ : ۴۶ : ۳۳
اذان ظهر: ۱۱ : ۴۵ : ۰۴
غروب آفتاب : ۱۷ : ۱۷ : ۰۰
اذان مغرب : ۱۷ : ۳۴ : ۳۴
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۹۶۳۱۷۲
كل بازديدكنندگان : ۶۹۶۷۵۵
نمايش هاي امروز : ۱۷۴۸
بازديد هاي امروز : ۱۶۵۵
افراد آنلاين : ۶۵

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions